Bańki mydlane to zabawka dająca frajdę o każdej porze roku. Idealna dla dzielnego pacjenta i dla dzielnej pacjentki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Bańki mikrofony

24,00 
Bańki mikrofony mogą być zarówno producentem bańkowych kształtów, jak i mogą służyć do wzmocnienia śpiewu lub mowy - szczególnie przy dużej wyobraźni:-) Występ na scenie, śpiewanie dla szerokiej publiczności bez mikrofonu jest niemożliwe, a ta zabaweczka umożliwia zabawę w piosenkarza bez najmniejszego problemu. Pakiet zawiera 10 sztuk kolorowych mikrofoników i długi czas radosnej zabawy.

Bańki strzykawki

18,00 
Bańki strzykawki to bardzo oryginalne banieczki mydlane. Pozwalają na oswojenie się małych Pacjentów ze strzykawką, a na dodatek mają podwójna funkcję. Mogą być strzykawką lub bańkami. Pakiet zawiera 10 sztuk w miksie kolorów.

Bańki bajkowe

25,00 
Bańki bajkowe potrafią dać dużo radości. W pakiecie 10 sztuk znajdują się motywy z bajeczek: Frozen, Psi Patrol, Auta i Pepa.

Bańki mix 10

29,00 
Bańki mix 10 to pakiet: 2 baniek piłkarskich , 2 baniek z jednorożcem, 2 baniek serduszek, 2 baniek gwiazdeczek. Duża różnorodność i wielkość baniek, daje możliwość obdarowania zarówno bardzo jak i troszkę mniej grzecznego Pacjenta;-)

Bańki serduszka białe

18,00 
Bańki serduszka białe to eleganckie miłosne banieczki. Pojemniczek, w którym znajduje się płyn jest bardzo poręczny i nie zajmuje wiele miejsca. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Bańki mix 10

22,50 
Bańki mix 10 to zestaw banieczek dla dziewczynek i chłopców. Jednorożec z księżniczką, dinozaur czy superman to wprost wymarzone motywy bajkowe.

Bańki owoce

20,00 
Bańki owoce to kolorowe i urocze banieczki. Zdrowy owocowy motyw w postaci: bananka, ananasa, winogron i truskawki sprawia, że każdy je bardzo lubi. Banieczki mają wysokość 11 cm i są dostępne w kolorach: różowym, żółtym, zielonym i niebieskim. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Bańki mydlane piłki

17,50 
Bańki mydlane piłki to duże i okazałe banieczki. W pakiecie znajduje się 5 sztuk . Każda z nich ma wysokość 30 cm, a średnica piłki wynosi 8 cm. Idealne dla małego i większego kibica;-)

Bańki mydlane dino

20,00 
Bańki mydlane dinozaury to ulubione banieczki.  Każda banieczka ma na przykrywce dodatkowo  grę z metalową kuleczką, która przemierza labirynt.  W pakieciku znajduje się 10 baniek.

Bańki mydlane parasole 5 szt.

12,50 
Bańki mydlane z motywami dinozaurów i chłopięcymi to doskonała zabawka dla dziewczynki i dla chłopca. Wysokość fiolki z płynem wynosi ok 12 cm, więc zapewnia to całkiem niekrótką zabawę.