Bańki mydlane to zabawka dająca frajdę o każdej porze roku. Idealna dla dzielnego pacjenta i dla dzielnej pacjentki.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Bańki vip jednorożce owocki

27,00 
Bańki vip jednorożce owocki to 10 bajkowych mydlanych banieczek. Zarówno dziewczynka jak i chłopiec znajdzie swój ulubiony motyw w tym zestawie :-)

Bańki motylki 10

18,00 
Bańki motylki to 10 uroczych banieczek mydlanych. Motylki wraz z fiolkami maja kolorki: niebieski, różowy, zielony i pomarańczowy.

Bańki owocki 10

19,50 
Bańki owocki to 10 promujących zdrowie i zdrowe odżywianie - banieczek mydlanych. Wśród owocków są bananek, winogronko, ananasek i truskaweczka.

Bańki strzykawki 10

19,50 
Bańki strzykawki to 10 bardzo oryginalnych banieczek mydlanych. Pozwalają na oswojenie się małych Pacjentów ze strzykawką, a na dodatek mają podwójna funkcję. Mogą być strzykawką - w zabawie w doktora lub bańkami. Pakiet zawiera miks kolorów.

Bańki narzędzia

28,00 
Bańki narzędzia to 10 dużych i bardzo okazałych baniek. Do każdej przyklejony jest woreczek z płynem, który po wlaniu do fiolki i uzupełnieniu wodą jest twórcą wspaniałych baniek.

Bańki cyferki literki pastelowe

17,50 
Bańki cyferki literki pastelowe to idealne narzędzie do produkcji przepięknych kolorowych banieczek. Fiolka daje mnóstwo dobrej zabawy. Przy okazji zabawy

Bańki cyferki literki

18,00 
Bańki cyferki literki to zarówno frajda z zabawy, jak i możliwość uczenia się przez zabawę - literek i cyferek. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Bańki zwierzątka morskie

18,00 
Bańki zwierzątka morskie to pakiet 6 banieczek z milutkimi bajkowymi zwierzaczkami.

Bańki bajkowe vip

27,00 
Bańki bajkowe vip to 10 eleganckich buteleczek z wieloma motywami bajkowymi. Wśród nich jest świnka Pepa, Auta, Lol. Dinozaury, Psi

Bańki szarkusie

18,00 
Bańki szarkusie to całoroczna zabawa, dająca olbrzymią radość i dziewczynkom i chłopcom. W pakiecie znajduje się 6 banieczek z bajkowymi

Bańki w saszetkach

9,80 
Bańki w saszetkach to doskonała odpowiedź na wspaniałą zabawę i nie zajmujące dużo miejsca saszeteczki. Po otwarciu saszetki wystarczy jedynie uzupełnić ja płynem lub bawić się skondensowanym płynem . Pakiet zawiera 10 sztuk.

Bańki kolorowe napisy

22,00 
Bańki kolorowe napisy to pakiet 10 buteleczek z magicznym banieczkowym płynem. Mnóstwo zabawy i w domu i na dworze dla dziewczynki i chłopca.