Bańki mydlane to zabawka dająca frajdę o każdej porze roku. Idealna dla dzielnego pacjenta i dla dzielnej pacjentki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Bańki zwierzątka

13,20 
Bańki zwierzątka to urocze kolorowe banieczki z fioleczką wypełnioną płynem o wysokości 7,50 cm. Na banieczkach są zwierzaczki : piesek, żabka, lew i  hipopotam. W pakiecie znajduje się 6 baniek.

Bańki mydlane piłki

17,50 
Bańki mydlane piłki to duże i okazałe banieczki. W pakiecie znajduje się 5 sztuk . Każda z nich ma wysokość 30 cm, a średnica piłki wynosi 8 cm. Idealne dla małego i większego kibica;-)

Bańki mydlane mix 10

29,60 
Bańki mydlane mix 10 to niewiarygodna różnorodność.  W zestawie znajdują się 2 piłki, 2 emotikonki, 2 parasole, 1 owocek i emotka, 2 narzędzia. Kolorowo i wesoło !

Bańki mydlane dino

20,00 
Bańki mydlane dinozaury to ulubione banieczki.  Każda banieczka ma na przykrywce dodatkowo  grę z metalową kuleczką, która przemierza labirynt.  W pakieciku znajduje się 10 baniek.

Bańki mydlane parasole mix

28,50 
Bańki mydlane parasole i narzędzie to fantastyczny mix banieczek . Część z nich idealna jest dla dziewczynek, a część dla chłopców. No chyba, że jakaś młoda dama ma zacięcie złotej rączki  :-) Pakiet zawiera 10 sztuk banieczek.

Bańki mydlane narzędzia

21,00 
Bańki mydlane narzędzia to fantastyczna zabawa. Można wyczarować banki mydlane, albo też coś zreperować. Służą do tego:  młotek, klucze, którymi młody inżynier może zdziałać cuda. Pakiet zawiera 6 pojemniczków z bańkami.

Bańki emotikonki

15,50 
Bańki mydlane z emotikonkami to frajda zarówno  dla dziewczynki i dla chłopca. Fiolka z bańkami jest wysoka, zawiera dużo płynu , a tym samym zapewnia długa zabawę . Pakiet zawiera 5 sztuk.

Bańki mydlane parasole 5 szt.

11,00 
Bańki mydlane z motywami dinozaurów i chłopięcymi to doskonała zabawka dla dziewczynki i dla chłopca. Wysokość fiolki z płynem wynosi ok 12 cm, więc zapewnia to całkiem niekrótką zabawę.