Bańki mydlane to zabawka dająca frajdę o każdej porze roku. Idealna dla dzielnego pacjenta i dla dzielnej pacjentki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Bańki bajkowe vip

27,00 
Bańki bajkowe vip to 10 eleganckich buteleczek z wieloma motywami bajkowymi. Wśród nich jest świnka Pepa, Auta, Lol. Dinozaury, Psi

Bańki szarkusie

18,00 
Bańki szarkusie to całoroczna zabawa, dająca olbrzymią radość i dziewczynkom i chłopcom. W pakiecie znajduje się 6 banieczek z bajkowymi

Bańki w saszetkach

9,80 
Bańki w saszetkach to doskonała odpowiedź na wspaniałą zabawę i nie zajmujące dużo miejsca saszeteczki. Po otwarciu saszetki wystarczy jedynie uzupełnić ja płynem lub bawić się skondensowanym płynem . Pakiet zawiera 10 sztuk.

Bańki kolorowe napisy

22,00 
Bańki kolorowe napisy to pakiet 10 buteleczek z magicznym banieczkowym płynem. Mnóstwo zabawy i w domu i na dworze dla dziewczynki i chłopca.

Bańki mikrofony

24,50 
Bańki mikrofony mogą być zarówno producentem bańkowych kształtów, jak i mogą służyć do wzmocnienia śpiewu lub mowy - szczególnie przy dużej wyobraźni:-) Występ na scenie, śpiewanie dla szerokiej publiczności bez mikrofonu jest niemożliwe, a ta zabaweczka umożliwia zabawę w piosenkarza bez najmniejszego problemu. Pakiet zawiera 10 sztuk kolorowych mikrofoników i długi czas radosnej zabawy.

Bańki mix 10

29,50 
Bańki mix 10 to pakiet: 2 baniek piłkarskich , 2 baniek z jednorożcem, 2 baniek serduszek, 2 baniek gwiazdeczek. Duża różnorodność i wielkość baniek, daje możliwość obdarowania zarówno bardzo jak i troszkę mniej grzecznego Pacjenta;-)

Bańki serduszka białe

18,00 
Bańki serduszka białe to eleganckie miłosne banieczki. Pojemniczek, w którym znajduje się płyn jest bardzo poręczny i nie zajmuje wiele miejsca. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Bańki gwiazdeczki serduszka

18,00 
Bańki gwiazdeczki serduszka to pakiet 10 kolorowych banieczek. Miłe kolory i motywy sprawiają, że są mile widzianym prezencikiem.

Bańki owoce

20,00 
Bańki owoce to kolorowe i urocze banieczki. Zdrowy owocowy motyw w postaci: bananka, ananasa, winogron i truskawki sprawia, że każdy je bardzo lubi. Banieczki mają wysokość 11 cm i są dostępne w kolorach: różowym, żółtym, zielonym i niebieskim. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Bańki mydlane dino

22,00 
Bańki mydlane dinozaury to ulubione banieczki.  Każda banieczka ma na przykrywce dodatkowo  grę z metalową kuleczką, która przemierza labirynt.  W pakieciku znajduje się 10 baniek.

Bańki mydlane bajkowe

25,00 
Bańki mydlane bajkowe to 10 buteleczek z doskonałą zabawą. W pakiecie znajduje się 5 buteleczek z motywami dla dziewczynek i 5 dla chłopców . Ulubieńcy bajkowi potrafią dać naprawdę dużo radości !