Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Show sidebar
-6%
Close

Szczoteczki do zębów

32,00  30,00 

Szczoteczki do zębów w pakiecie 10 sztuk. Każda z nich pakowana jest osobno i posiada plastikową nasadkę ochronną. Szczoteczki z dziecięcym motywem w kilku kolorach z 2 motywami dla chłopców i dziewczynek.

Close

Motory

30,00 

Motory są jedynymi na wiosenne i letnie przejażdżki. W naszym zestawie mamy żółte, niebieski, czarne i czerwone pojazdy. Pakiet zawiera 12 super szybkich maszyn. Mimo wykonania  z plastiku, są bardzo dobrej jakości.

-13%
Close

Gumki szkolne smile 3D

8,00  7,00 

Gumki szkolne smile 3D to idealne szkolne przybory. Aby zmazać niepożądaną literkę i cyferkę są wręcz stworzone . Malutkie poręczne pudełeczko zawiera 4 sztuki emotikonkowych gumeczek. Cena obejmuje 1 pudełeczko, czyli 4 gumki.

Close

Dental album

15,00 

Dental album to doskonałe miejsce do przechowywania ząbków mlecznych. Dostępny jest w 3 kolorach: zielonym, pomarańczowym i różowym. To doskonała rzecz, aby oczarować Wróżkę Zębuszkę 🙂

-25%
Close

Magiczne jajeczka

20,00  15,00 

Magiczne jajeczka kryją w sobie małą niespodziankę. Gdy się o nie odpowiednio zadba -pomoże się w wykluciu zwierzątka ! Każde dziecko będzie się czuło prawie tak, jakby obserwowało prawdziwą naturę.  Super zabawa, ucząca cierpliwości!

Close

Magiczne kwiaty

10,00 

Magiczne kwiaty wstawione do malutkich doniczuszek mają moc. Aby ja odkryć wystarczy podlać kwiatki wodą, nalać ją w doniczkę. Nasze roślinki zachowują się wtedy jak żywe, bo zaczynają rosnąć. Wystarczy troszkę cierpliwości!

-10%
Close

Zestaw małego lekarza w walizce

40,00  36,00 

Zestaw małego lekarza to doskonały pakiet do zabawy. Aby dobrze się bawić trzeba wykorzystać wszystkie części. Składają się na nie

Close

Bransoletki odblaskowe 10 szt.

19,50 

Bransoletki odblaskowe to ciekawa , sportowa ozdoba. Aby być widocznym na drodze to ważne, aby je mieć. Dla rowerzystów czy spacerowiczów to wręcz obowiązkowe wyposażenie. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Close

Pachnący glutek 4 szt.

7,00 

Pachnący glutek z kolorową plastyczną masą  w plastikowym, kolorowym pudełeczku. Dzieci je wprost uwielbiają. Sprawdźcie już dziś! W pakiecie znajdują się 4 pojemniczki z glutkami.

Close

Auta mini 6 szt.

9,60 

Bajkowe auta w opakowaniu zawierającym 6 szt. autek – w różnych kolorach.

-17%
Close

Długopis ślimaczek 5 szt.

15,00  12,50 

Długopis ślimaczek  jest zarówno cukierkowym przyborem przedszkolno-szkolnym, jak i fantastyczną zabaweczką. Jeżdżący ślimaczek potrafi rozbawić nawet małego smutaska.

Close

Długopis smile 5 szt.

12,50 

Długopis smile jest doskonałym narzędziem pracy każdego szkolniaczka a nawet przedszkolaczka. Poza funkcją pisania jest doskonałą zabawką:-) Pakiet zawiera 5 długopisów.