Dla chłopca to miejsce, które zainspiruje Was w kwestii nagród dla małych i większych męskich dzielnych Pacjentów. Samochody, bransoletki z klubami piłkarskimi, spidermanki to tylko niektóre z propozycji. Sprawdź co zdobędzie malutkie męskie serduszka.

Wyświetlanie 1–12 z 106 wyników

Show sidebar

Piłki emotki

110,00 
Piłki emotki to 110 skocznych piłeczek kauczukowych z różnorodnymi minkami. Mają  buziaczki, które tak lubią najmłodsi. Doskonała zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.  Piłeczki mają ok. 2,5 cm średnicy . Ich opakowanie stanowi wygodny plastikowy i zakręcany słój.

Gwiazdki świecące

6,00 
Gwiazdki świecące to idealna ozdoba dziecięcego pokoju.  Aby świeciły w ciemnościach, wystarczy jedynie przykleić je za pomocą zawartej w paczuszce

Serce lampka

9,00  7,00 
Serce lampka to świecące mrugającym i kolorowym światłem serduszko. Jest idealnym przyjacielem w ciemności, poprawia nastrój i samopoczucie. Może być dodatkiem do dziecięcej sypialni i przyłóżkowym przywoływaczem dobrych snów. Dlatego, że ma miły kształt kochają je dzieci. cena obejmuje 1 sztukę. Aby kupić, trzeba wybrać kolor ze zdjęcia.

Karty kolekcjonerskie Lol, Fortnite 60 szt.

15,00  12,00 
Karty kolekcjonerskie z bajkowymi motywami to doskonały prezent i dla dziewczynki, i dla chłopca. Bajkowe postacie Lol i Fortnite są każdym pakiecie, a to ulubieńcy obojga płci. Pakiet zawiera 8 saszetek i w każdej 8 kart Fortnite i 7 z Lol , czyli łącznie 60 kart. Koszt 1 karty to 0,20zł/ 1 kartę.

Klocki Frozen Kraina lodu

10,00 
Klocki Frozen Kraina lodu to wspaniała zabawa i możliwość zbierania kolekcji. W zgrabnym, plastikowym pojemniku znajduje się jedna kolekcja klocuszków. Aby zobaczyć jaka postać kryje się w magicznym pudełeczku, wystarczy jedynie ułożyć bajkową postać. W kolekcji znajduje się 5 postaci. Cena obejmuje 1 pojemniczek.

Latarka 10

19,50 
Latarka to idealny prezent, a nasza jest rzeczywiście wyjątkowa! Każda latarka jest na breloku i ma piękne kolory: zielony, biały,pomarańczowy i żółty. W pakiecie znajduje się 10 latarek. Nasze latarki są użytecznym i naprawdę świetnym prezentem dla dziewczynki i chłopca.

Miś maskotka

35,00 
Miś Maskotka pluszowa to milutki pluszaczek - przytulaczek . Pod szyją ma zawiązany elegancki krawat z podobizną Pani misiowej . Jego futerko w kolorze miodowym jest bardzo miłe, aż chce się go tulić. Uśmiechnięty pyszczek zachęca do zaprzyjaźnienia się z puchowym pupilem. Wysokość misia w pozycji siedzącej wynosi około 30 cm.

Zestaw policja

12,00 
Zestaw policja to doskonały pakiet zabawek dla małego chłopca lub dziewczynki. Aby zaprowadzić porządek są do dyspozycji pistolet z kaburą, 3 naboje z gumowymi przyssawkami oraz kajdanki.

Pakiet radosny

17,00  13,00 
Pakiet radosny to świetny zestaw na chwile spędzone z najbliższymi. Aby czas w spędzony domowych pieleszach nabrał innych barw, wystarczy wykorzystać jego zawartość. Troszkę treningu na spostrzegawczość zapewni nam Szukajka . Z nią - na wyścigi - poszukujemy różnic. Gra planszowa daje nam - poprzez zabawę - możliwość przypomnienia milusińskim  o mądrych zachowaniach dla dziecięcych ząbków. Natomiast kolorowe, wierszowane książeczki to ząbkowe bajeczki z mądrym morałem.

Auta resoraki z wyrzutniami

45,50  42,00 
Auta resoraki z wyrzutniami to doskonała zabawka. Aby można było rozpocząć wyścigi trzeba tylko pomiędzy graczy podzielić auta i naszykować wyrzutnie. Każde autko jest metalowe, więc nie ma ryzyka, że nie wytrwa zawodów. Zwycięża ten kto największą ilość swoich aut wystrzeli jak najdalej. Komplet zawiera 35 samochodzików.

Skarbonka Frozen

11,50 
Skarbonka Frozen to metalowe, bardzo trwałe pudełeczko na oszczędności. Ulubione postacie z bajeczki Frozen, sprawiają, że właśnie ta skarbonka jest wyjątkowa. Zarówno dziewczynka, jak i chłopiec będą szczęśliwi z posiadania takiego skarbu.

Proca

10,00 
Proca to doskonała zabawka dla każdego chłopca, ale także dziewczynki. Ta proca to doskonały powrót do dzieciństwa.Mimo swej prostoty daje wiele radości. Można zrobić zawody - kto dalej rzuci:-). Miłej zabawy.