Dla chłopca to miejsce, które zainspiruje Was w kwestii nagród dla małych i większych męskich dzielnych Pacjentów. Samochody, bransoletki z klubami piłkarskimi, spidermanki to tylko niektóre z propozycji. Sprawdź co zdobędzie malutkie męskie serduszka.

Wyświetlanie 1–12 z 158 wyników

Auta resoraki 100 szt. +GRATIS

120,00 
Auta resoraki w pakiecie 100 sztuk to plastikowe i  kolorowe samochodziki o długości ok. 6,50 cm. Wyścigi z nimi to wielka frajda. Gratisem jest aż 80 kart kolekcjonerskich z piłkarzami. To aż 10 kolorowych saszetek !

Deskorolka dzielnego Pacjenta i Pacjentki

16,00 
Deskorolka dzielnego Pacjenta i Pacjentki to zabaweczka dzięki której, można wykonywać najróżniejsze ewolucje w powietrzu, dbając o to, by wprawić się  w wykonywaniu najbardziej skomplikowanych trików. Pakiet zawiera 10 sztuk deskorolek, 5 z motywami dziewczęcymi , a 5 z chłopięcymi.

Breloki piłki

20,00 
Breloki piłki to wyjątkowo męskie przywieszki. Fanom piłki nożnej pozwalają wyeksponować symbol tego co lubią najbardziej. Pakiet zawiera 10 sztuk w kilku kolorach. Są wśród nich biały, żółty, niebieski i czerwony.

Piłki sportowe

26,00 
Piłki sportowe są bardzo skocznymi, kauczukowymi piłeczkami. Wśród wzorów są piłki nożne, do gry w siatkówkę i koszykówkę, a także bile do gry w bilard. Kolorowo, różnorodnie i po męsku. Pakiet zawiera 20 sztuk piłeczek.

Piłki arbuzy

60,00 
Piłki arbuzy to bardzo  letnie, wesołe kauczukowe piłeczki. Są skoczne i radosne. W wygodnym plastikowym boxie znajduje się 60 piłeczek o średnicy ok. 2,50 cm .

Piłki mix 60

57,00 
Piłki mix 60 sztuk to barwny zestaw skocznych piłeczek. W plastikowym pudełeczku są : arbuzy, emotikonki, uśmiechnięte buziaki, oko oraz neonki. Łącznie 60 sztuk piłeczek. Koszt piłeczki w tym zestawie to 0,95zł/szt.

Gumki mix kolorowy

26,00 
Gumki mix kolorowy to bardzo różnorodny i bogaty mix gumeczek szkolnych. Są wśród nich auta, helikoptery, laleczki, jednorożce, kwiatuszki, serduszka, roboty, emotki i ludziki. Pakiet zawiera 20 sztuk gumeczek, które są w stanie przywrócić stan rysunku do poprzedniego i wyczarować nową rzeczywistość.

Auta kolorowe z napędem box

92,50 
Auta kolorowe z napędem to box wypełniony po brzegi atrakcyjnymi samochodzikami. Plastikowe, wygodne opakowanie zawiera 50 sztuk autek w kilku kolorach: żółtym, niebieskim, pomarańczowym i czerwonym . Duża ilość sprawia, że cena jest bardzo atrakcyjna i wynosi 1,85zł/szt. Mega paka i mega cena oraz jakość to niewątpliwy atut tego pakietu:-)

Piłki zwierzątka

78,00 
Piłki zwierzątka to oryginalne i skoczne kauczukowe piłeczki. Neonowe kolory i wtopione w  masę urocze stworzonka sprawiają, że to z pewnością niebanalne kangurki. Pakiet zawiera 60 sztuk różnorodnych piłeczek.

Piłki buziak

78,00 
Piłki buziak to duże, kauczukowe piłeczki . Kolorystyka w pakiecie pozwala obdzielić zarówno dziewczynki jak i chłopców . Każda z nich ma uśmiechniętą, radosną buźkę, która zaraża dobrym nastrojem. Piłeczki są bardzo skoczne.  Zestaw zawiera 60 sztuk piłeczek umieszczonych w plastikowym słoiku, w kolorystycznym mixie.

Piłki brokatowe

60,00 
Piłki brokatowe to magiczne skoczki o średnicy 2,50 cm. Mieniący się w słońcu brokat daje bajkowe lśnienie każdej z piłeczek. Pakiet zawiera 60 sztuk, które umieszczone są w plastikowym owalnym pojemniku.

Piłki brokatowe

22,00 
Piłki brokatowe są skocznymi i bardzo niebanalnymi piłeczkami. Brokat w nich umieszczony lśni w słońcu i nadaje im magiczną moc:-) . W pakiecie znajduje się 20 sztuk piłeczek o średnicy 2,50 cm . Mix kolorów daje możliwość dopasowania piłeczki i dla dziewczynki i dla chłopca.