Dla chłopca to miejsce, które zainspiruje Was w kwestii nagród dla małych i większych męskich dzielnych Pacjentów. Samochody, bransoletki z klubami piłkarskimi, spidermanki to tylko niektóre z propozycji. Sprawdź co zdobędzie malutkie męskie serduszka.

Wyświetlanie 1–12 z 132 wyników

Show sidebar

Deskorolka chłopięca

32,00  25,60 
Deskorolka chłopięca to urocza zabawka. Chłopcy wykonują przeróżne ewolucje w powietrzu, ścigając się kto zrobi bardziej skomplikowany trik. Pakiet zawiera 16 sztuk deskorolek, każda zapakowana jest w osobne opakowanie.

Autka z napędem

32,00 
Autka z napędem to kolorowe, wesołe wyścigówki, które sprawią, że każdy rajdowiec dojedzie do mety. Pakiet 16 sztuk zapakowany jest w idealny plastikowy duży pojazd - samochód. Zabawa jest idealna, gdy tak wieloma kolorowymi autami można obdzielić tak wielu rajdowych kierowców.

Dinozaury

15,00 
Dinozaury to uwielbiane przez chłopców zwierzątka. Gumowe, starannie wykonane zabawki sprawiają, że z  łatwością można przenieść się w czasie nawet

Piłki owoce

Piłki owoce to zdrowe, kauczukowe skoczne piłeczki. Duże owocki to m.in. arbuzy, kiwi, cytrynki . Ich kolorystyka i fakt, że są symbolem zdrowia sprawia, że radość z zabawy z nimi jest podwójna. Pakiet zawiera 20 sztuk.

Karty Piotruś

4,50 
Karty Piotruś to wspaniała zabawa. W grze może brać udział od 2 do 4-5 graczy, którzy mają za zadanie dobrać karty w pary i jak najszybciej pozbyć się swoich . W talii znajduje się "Piotruś", czyli karta bez pary. Przegrywa gracz, któremu zostanie karta bez pary. Do wyboru 8 rodzajów kart: Zawody, Roboty, Zwierzęta, Kaczory, Kopciuszek, Piraci, Kot Gary, Samochody. Cena dotyczy 1 talii.

Pojemniki na mleczaki myszki

35,00 
Pojemniki na mleczaki w formie kolorowych myszek to świetny prezencik dla małego szczerbolka. Pakiet zawiera 10 sztuk kolorowych  pojemników i mix kolorów.

Breloki sportowe – boisko

15,00 
Breloki dla chłopców - sportowe szaleństwo, zawierające stylizowane boisko - pakiet zawiera 10 sztuk.

Worek szkolny miś

7,00 
Worek szkolny na obuwie z motywem misia do przedszkola lub szkoły dla małej elegantki lub małego bohatera . Worki w kolorze niebieskim lub różowym. Cena dotyczy 1 worka. Wielkość ok. 37,50cm .

Piłeczki brokatowe

28,00  26,00 
Piłki brokatowe kauczukowe to kolorowe, niczym magiczne skoczne piłeczki do odbijania. Fantastyczna zabawa jest gwarantowana . Piłeczki są duże, mają ok. 3,5 cm. Pakiet zawiera 20 sztuk.

Auta sportowe

15,00 
Auta sportowe z napędem gwarantują wygraną w wyścigach. Każdy chłopiec marzy, by taka furka stała w jego garażu. Każde autko zapakowane jest w osobną torebeczkę, co w dzisiejszej sytuacji jest nie bez znaczenia.

Gumka robot

9,00 
Gumka robot to szkolna gumeczka do ścierania. Jej oryginalny wzór i kolorystyka sprawia, że i chłopcy i dziewczynki chętnie wykorzystują ją i do ścierania i zabawy.

Kredki Auta

12,00  9,50 
Kredki Auta 12 sztuk z modnym bajkowym motywem są ulubionym chłopięcym dodatkiem do piórnika. Są drewniane, więc trwałe – a