Dla chłopca to miejsce, które zainspiruje Was w kwestii nagród dla małych i większych męskich dzielnych Pacjentów. Samochody, bransoletki z klubami piłkarskimi, spidermanki to tylko niektóre z propozycji. Sprawdź co zdobędzie malutkie męskie serduszka.

Wyświetlanie 1–12 z 160 wyników

Maskotka jednorożec tęczowy

45,00 
Maskotka jednorożec tęczowy to mięciutka kolorowa przytulanka o wysokości ok. 33 cm. Jak mówi bajka - ostatni jednorożec wyrusza w świat by odkryć co się stało z resztą jego gatunku. Podczas drogi spotyka wiele różnorodnych i interesujących postaci.

Zestaw dentysta

45,00 
Zestaw dentysta to znakomity pakiet zabawek, który pozwoli na zabawę jeszcze przed wizytą, albo w domowym zaciszu. Dzięki niemu dzieci mogą przymierzyć się do spotkania z dentystą - same jeszcze przed wejściem -  mogą "poleczyć " ząbki. Pakiet jest duży. Opakowanie stanowi plastikowa, trwała walizeczka. Jest idealna, by utrzymać porządek - przy tak wielu elementach!

Czołgi nakręcane

20,00 
Czołgi nakręcane to świetna zabawka. Tym bardziej, że wykonywana przez czołgi ewolucja przyprawia o atak śmiechu. W pakiecie znajduje się 10 sztuk.

Piłeczki mix

19,00 
Piłeczki mix kolorowe to skoczne kauczuki, z których cieszy się każde dziecko. W pakiecie znajduje się 20 sztuk  różnorodnych skoczków.

Breloki pirat

14,00 
Breloki pirat to bardzo strrrrraszne breloki. W pakiecie znajdują się czaszki i inne straszności w ilości 10 sztuk .

Lampki diamenty

20,00 
Lampki diamenty to oryginalne, świecące kolorowym światłem lampeczki. Pakiet zawiera 5 sztuk, w różnych kolorach.

Breloki zwierzątka morskie

14,00 
Breloki zwierzątka morskie to różnorodne przywieszki dla chłopca i dziewczynki, którzy lubią morze i zwierzątka w nim mieszkające. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Prezenciki

95,00 
Prezenciki na Mikołajki czy Wigilię dla Twoich małych dzielnych Pacjentów to doskonała forma nagrody i podkreślenia wyjątkowego czasu. Nasz pakiet zawiera 20 prezencików , 10 dla dziewczynki i 10 dla chłopca. W każdej paczuszce znajdują się 4 elementy. Prezencik zawiązany jest kolorową kokardką. Jeśli interesuje Cię inny wariant, czy ilość -  zadzwoń, a przygotujemy go dla Ciebie.

Breloki pluszaki

19,50 
Breloki pluszaki to mięciutkie puchate zwierzątka. Wśród nich są m.in. słoniki, króliczki, misie. Wszystkie w delikatnych kolorach. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Sprężynki ząbek kolorowe 24

24,00 
Sprężynki ząbek kolorowe  to 24 świetne i kolorowe zabaweczki. Możesz je rozciągać, rzucać nimi, a nawet sprawić, by "schodziły" po schodach. Zielony, niebieski, czerwony i błękitny to wszystkie kolory sprężynek w tym pakiecie.

Sprężynki ząbek kolorowe

16,60 
Sprężynki ząbek to kolorowe, fantastyczne zabaweczki do rozciągania, rzucania i szalonej zabawy. Uwielbiają je i dziewczynki, i chłopcy. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Sprężynki minki kolorowe

15,90 
Sprężynki minki kolorowe to wesoła zabawa i przekrój przez różne nastroje. 12 kolorowych sprężynek bawi  i daje radość zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.