Dla chłopca to miejsce, które zainspiruje Was w kwestii nagród dla małych i większych męskich dzielnych Pacjentów. Samochody, bransoletki z klubami piłkarskimi, spidermanki to tylko niektóre z propozycji. Sprawdź co zdobędzie malutkie męskie serduszka.

Wyświetlanie 1–12 z 152 wyników

Piłki kauczukowe esy floresy

54,00 
Piłki kauczukowe esy floresy w boksie 60 sztuk to barwne i bardzo skoczne piłeczki. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego, gdyż mamy kolorki i dla chłopców i dla dziewczynek :-)

Straż pożarna

15,00 
Straż pożarna to super szybka furka z napędem oczywiście, która w błyskawicznym tempie potrafi poradzić sobie z pożarem. Jej czerwony kolor i super oprzyrządowanie uatrakcyjnia zabawę i rozbudza wyobraźnię. Pakiecik zawiera 5 sztuk samochodów.

Breloki karabiny

25,00 
Breloki karabiny to dodatek do kluczy, który i tym dużym i mniejszym chłopcom kojarzy się z męską zabawą . Pakiet zawiera 5 sztuk wykonanych z metalu breloków.

Latarki xxl vip 10 szt.

28,00 
Latarki xxl vip to doskonały prezent zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Okazały wygląd sprawia, że mogą je dostać wyjątkowo grzeczne dzieci ! Neonowe kolory ułatwiają odnalezienie latarki z łatwością, gdyż dzięki nim  jest bardzo widoczna. Bardzo duża latarka o wysokości ok. 10 cm i super wykonanie to duży atut tej zabaweczki. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Gniotki squishy

16,00 
Gniotki squishy to fantastyczne odstresowujące zabaweczki . W pakiecie 10 sztuk znajdują się wybierane losowo m.in. : chmurka, gwiazdeczka, świnka, króliczek, smok, słonik, niedźwiadek, piesek, kotek. Różnorodna kolorystyka i mnogość wzorów sprawia, że każde dziecko znajdzie swojego ulubieńca.

Karty kolekcjonerskie piłka

7,00 
Karty kolekcjonerskie  z motywem piłki nożnej to coś co każdy chłopiec chciałby mieć. Nasza kolekcja zawiera 4 saszetki, a w każdej z nich jest aż 7 kart, czyli w sumie 28 kart !

Pacynki kolorowe

30,00 
Pacynki kolorowe to fantastyczne silikonowe zabaweczki. Każdy fan teatru i przedstawień może wcielać się w różne postacie. Zarówno dzieci i Rodzice mają możliwość zabawy z uruchomieniem fantazji . Oderwanie się od telewizora , komputera czy telefonu i rozwijanie wyobraźni przez zabawę w improwizowane przedstawienie to mądre i ciekawe zajęcie. Zabawa z pacynkami na rękę to pomysł doskonały do budowania kreatywności i miłego spędzania czasu wspólnie. Istotne - szczególnie w obecnych czasach jest to, że pacynki wykonane są z silikonu. Dezynfekcja jest bezproblemowa i bez szkody dla jakości zabaweczki. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Straszne zwierzątka

15,00 
Straszne zwierzątka to czarne jak z horroru: nietoperze, jaszczurki, krokodyle, żaby, żółwie, gąsiennice, węże, pająki i skorpiony. Na dodatek są obślizgłe, czyli dokładnie takie jak lubią małe i te większe odważne dzieci . Do robienia psikusów to rewelacyjna zabawka. Pakiet zawiera losowo wybranych 6 zwierzątek.

Magiczne kapsułki

28,80 
Magiczne kapsułki to fantastyczny prezent do robienia doświadczeń. Trzeba tylko zanurzyć kapsułkę w ciepłej lub gorącej wodzie i obserwować. Wspaniała zabawa ucząca cierpliwości i chęci poznawania świata i nowych doświadczeń :-) W naszym pakiecie znajdują się aż 48 sztuki kapsułek w 4 rodzajach. To modele z serii kwiaty, jednorożce, zwierzątka morskie i dinozaury. Dla dziewczynki i dla chłopca to wspaniała zabawa!

Bransoletki cienkie

10,00 
Bransoletki cienkie w ciemnych kolorach to idealne rozwiązanie dla chłopców, ale i dla dziewczynek. Każda silikonowa bransoletka zaopatrzona jest w miły napisy: Na powierzchni każdej z nich znajdują się napisy: Best friends, Love Forever, I love you , Love. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Auta mix

90,00 
Auta mix to pakiet 50 różnorodnych, barwnych autek. Większość z nich to autka z napędem, więc zabawa jest wyśmienita, a przy tym cena bardzo atrakcyjna atrakcyjna. Mknąca straż pożarna, sportowe i wyścigowe pojazdy czy kolorowe autka to napędzane furki. Dorównują im w prędkości także auteczka cabrio, czy tak popularne resoraki metalowe. Jest w czym wybierać. Kolorowy zawrót głowy!

Samolot neon

16,00 
Samolot neon to plastikowy latający pojazd. Każdy zapakowany jest w osobną torebeczkę. W pakiecie znajduje się także radosny bączek, który kręci się jak szalony. W zestawie jest 10 samolotów, w różnych kolorach.