Dla chłopca to miejsce, które zainspiruje Was w kwestii nagród dla małych i większych męskich dzielnych Pacjentów. Samochody, bransoletki z klubami piłkarskimi, spidermanki to tylko niektóre z propozycji. Sprawdź co zdobędzie malutkie męskie serduszka.

Wyświetlanie 1–12 z 140 wyników

Show sidebar

Zabawki mix 9

140,00  127,00 
Zabawki mix 9 to bardzo duży pakiet zabawek dla chłopców. Zawiera on aż 129 elementów: 5 samolotów plastikowych , 5 aut z napędem, 10 temperówek piłka nożna, 4 stonogi, 10 breloków Ninjago,10 dinozaurów neonowych, 5 bransoletek z nazwami klubów piłkarskich, 5 piłek kauczukowych, 20 żołnierzyków, 5 deskorolek, 10 balonów, 40 bardzo dużych naklejek z motywami motoryzacyjnymi - czyli typowo męskimi:-) . Uśredniony koszt 1 elementu to 0,98zł! 

Świecący helikopter

16,00 
Świecący helikopter z procą to zabawka, która zapewni świetną zabawę na długie godziny. Zabawka została wyposażona w diody LED, które nie tylko efektownie wyglądają, ale umożliwiają również zabawę po zmroku. Można zorganizować zawody, który helikopter poleci wyżej i dalej. Nasz helikopter to gwarancja doskonałej zabawy. Dzięki niej aktywność ruchowa na powietrzu jest zapewniona, a jej atrakcyjność jest na najwyższym poziomie. Ta zabawka zachwyca zarówno dzieci jak i dorosłych . Dostępna jest w kilku kolorach. helikopter ma długość 16 cm. Każdy zapakowany jest w foliowe opakowanie.

Auta Formuła

16,00 
Auta Formuła to sprytny zestaw dla chłopców. 10 samochodzików, zestaw flag startowych i 5 kierowców rajdowych to całkiem niemały pakiecik.

Autka policyjne z napędem

27,00 
Autka z napędem policyjne to doskonałe pojazdy. Każdy chłopiec przechodzi w życiu etap "bycia policjantem" , a dzięki takiemu pojazdowi może poczuć się jak stróż prawa. Pakiet zawiera  12 sztuk i mix kolorów, po 2 z każdego.

Stonoga

24,00 
Stonoga to oczywiście - zdaniem chłopców -  piękny "robaczek" . A dzięki niemu można płatać niezłe figle. Dla chłopców uwielbiających klejące, gumowe zwierzątka to jest wprost idealna zabawka. Ma aż ok. 16 cm długości . Można ją ugniatać i rozciągać, a ponadto podrzucić - jako żywą - i z radością obserwować reakcje! :-) Każda zapakowana jest w osobną folijkę co sprawia, że można elegancko obdarować małego lub większego Pacjenta.  

Samoloty

12,50 
Samoloty to pojazdy bez, których nie ma zabawy idealnej. Chłopcy z wyobraźnią koniecznie muszą zasmakować latania, bo uwielbiają pełnić rolę pilota. Nasze samoloty są wyjątkowe, gdyż mają napęd ! Dzięki temu latanie jest bardzo wygodne. Pakiet zwiera 5 sztuk, w 2 kolorach.

Auta kolorowe z napędem

24,00 
Auta kolorowe z napędem to pojazdy, które pozwalają na fantastyczną zabawę. Czyj samochodzik pojedzie najdalej, albo który będzie szybciej się poruszał - na te pytania da odpowiedź zabawa. W pakiecie 10 sztuk znajduje się mix kolorów, pośród których jest : żółty, pomarańczowy, czerwony i niebieski.

Żołnierzyki

18,00  15,00 
Żołnierzyki to figurki, którymi bawił się chyba każdy chłopiec. Z pewnością to idealny prezent, a kilkukrotna wizyta pozwoli zgromadzić ilość idealną do zabawy z kolegami. Pakiet 20 sztuk jest w 3 kolorach.

Długopis magiczny świecący

20,00 
Długopis magiczny to fantastyczny i bajerancki przybór do pisania. Zakończony jest latarką, która po włączeniu świeci kolorowym, mrugającym światłem. Super, oryginalny prezent i niepowtarzalny gadżet. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Auta w saszetce

18,00 
Auta w saszetce to pakiet 6 plastikowych aut z napędem ! . Wśród nich znajdują się ulubione wśród chłopców: samochód policyjny i straż pożarna, ale i taxi, a także bus oraz ciężarówka budowlana i auto osobowe. Wszystkie zapakowane są w plastikową torebeczkę z uchwytem. Bardzo wygodne, by zachować porządek i przemieścić się razem z zabawkami.

Świecący stworek

10,00  7,00 
Świecący stworek to fantastyczna zabawka. Ma nibynóżki, a na końcu każdej z nich kolorowe czułki. Kiedy się nim potrząsa świeci

Bańki mydlane narzędzia

24,00  21,00 
Bańki mydlane narzędzia to fantastyczna zabawa. Można wyczarować banki mydlane, albo też coś zreperować. Służą do tego:  młotek, klucze, którymi młody inżynier może zdziałać cuda. Pakiet zawiera 6 pojemniczków z bańkami.