Dla chłopca to miejsce, które zainspiruje Was w kwestii nagród dla małych i większych męskich dzielnych Pacjentów. Samochody, bransoletki z klubami piłkarskimi, spidermanki to tylko niektóre z propozycji. Sprawdź co zdobędzie malutkie męskie serduszka.

Wyświetlanie 1–12 z 124 wyników

Show sidebar

Piłeczki brokatowe

28,00  26,00 
Piłki brokatowe kauczukowe to kolorowe, niczym magiczne skoczne piłeczki do odbijania. Fantastyczna zabawa jest gwarantowana . Piłeczki są duże, mają ok. 3,5 cm. Pakiet zawiera 20 sztuk.

Auta sportowe

15,00 
Auta sportowe z napędem gwarantują wygraną w wyścigach. Każdy chłopiec marzy, by taka furka stała w jego garażu. Każde autko zapakowane jest w osobną torebeczkę, co w dzisiejszej sytuacji jest nie bez znaczenia.

Gumka robot

9,00 
Gumka robot to szkolna gumeczka do ścierania. Jej oryginalny wzór i kolorystyka sprawia, że i chłopcy i dziewczynki chętnie wykorzystują ją i do ścierania i zabawy.

Kredki Auta

12,00  9,50 
Kredki Auta 12 sztuk z modnym bajkowym motywem są ulubionym chłopięcym dodatkiem do piórnika. Są drewniane, więc trwałe – a

Jaszczurki

8,00 
Jaszczurki niczym żywe - żelowe. Zsuwają się z góry na dół. Są całkiem duże, bo mają aż 20 cm. Pakiet zawiera 4 jaszczurki, każda w innym kolorze. Super zabawa!

Sprężynki kształty

31,50 
Sprężynki kształty to fantastyczna zabawka dla dziewczynki i chłopca. Mamy w tym pakiecie m.in. serduszka, gwiazdeczki, motylki, kwiatuszki . Pakiet zawiera 30 sztuk sprężynek o różnych kształtach.

Piłki kauczukowe cytrynki

84,00  78,00 
Piłki kauczukowe cytrynki to bardzo "zdrowe" zabaweczki;-) Są bardzo skoczne i każde dziecko uwielbia zabawę nimi. Pakiet zapakowany jest w wygodny plastikowy, zakręcany słoik i zawiera 60 sztuk.

Auta resoraki

17,00 
Auta resoraki są bardzo popularną męską zabawką. Ich kolorystyka i różnorodność modeli sprawia, że każdy chłopiec ma na nie chrapkę. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Samoloty z napędem

32,00 
Samoloty z napędem w oryginalnym opakowaniu to gratka dla kolekcjonerów. Kolekcja zapakowana w stylizowane, zakręcane auto jest wygodnym pojemnikiem. Aż 16 samolotów pomoże w doskonałej zabawie całkiem niemałej grupie kolegów.

Breloki Ninjago

18,00 
Breloki Ninjago to silikonowe oryginalne ozdoby. Każda saszetka poza brelokiem zawiera kartę kolekcjonerską. Zbierz cała serię bajkowych bohaterów ! Pakiet zawiera 10 sztuk.

Ołówki auta

30,00 
Ołówki auta to przybory szkolne i przedszkolne, których wielkimi fanami są głównie chłopcy. Idealne do rysowania rysunków, szkiców, czy też rozwiązywania zadań. Pakiet zawiera 50 szt. , które zamknięte są w wygodnym zakręcanym plastikowym pojemniku.

Ołówki spiderman

30,00 
Ołówki spiderman sprawią, że nawet najtrudniejsze rysunki i zdania będą łatwe. Sprawi to ulubiony  bohater bajkowy. Większość chłopców będzie uszczęśliwiona móc swój piórnik wypełnić takim szkolnym czy też przedszkolnym przyborem. Każdy ołówek zakończony jest gumeczką. Pakiet zawiera 50 sztuk ołówków, zamkniętych w wygodnym, plastikowym walcu.