Wyświetlanie 1–12 z 60 wyników

Show sidebar
Close

Zabawki mix 8 zestaw chłopięcy

70,00 

Zabawki mix 8 to duży pakiet zabawek dla chłopców . Składają się na nie bardzo różnorodne zabawki takie jak: samochodziki resoraki, sprężynki, spidermanki, temperówki piłka nożna, a także  piłki kauczukowe stylizowane na piłkę nożną, bańki mydlane, bransoletki z klubami piłkarskimi.

Close

Zabawki mix 6 brelokowy

100,00 

Zabawki mix 6 to duży pakiet zabawek dla dziewczynek i chłopców. Składają się na nie bardzo różnorodne breloki, również w pakiecie z kartami.

Close

Sprężynki smile 24 szt.

24,00 

Sprężynki smile to pakiet 24 sztuk sprężynek do zabawy.  Sprężynki są magiczne   i mają tęczowe kolory różowo-zielono-żółte !

Close

Sprężynki tęczowe VIP

60,00 

Sprężynki tęczowe VIP to specjalne wydanie tej zabawki, wyłącznie dla najgrzeczniejszych. Sprężynki mają dużo różnorodnych kształtów, a ponad to są bardzo duże. Wyobraźnia dziecka ma wiele do zrobienia z tak zmodyfikowaną zabaweczką. Jest ona numerem 1 wśród sprężynek. Dostępne w tym pakiecie są m.in, serduszka, kwiatuszki, gwiazdeczki oraz sprężynki okrągłe . Każdy zestaw zawiera mix kształtów.

Close

Bańki mydlane zwierzątka 10 szt.

24,00 

Bańki mydlane zwierzątka z motywami uroczych zwierzaczków to doskonała zabawa dla dziewczynek i chłopców . Wysokość fiolki z płynem wynosi ok  10,50 cm, zaś cały pojemniczek ze zwierzaczkiem ma ok. 17 cm .

-9%
Close

Bańki mydlane 10 szt.

22,00  20,00 

Bańki mydlane z motywami dziewczęcymi i chłopięcymi to doskonała zabawka dla dziewczynki i dla chłopca. Wysokość fiolki z płynem wynosi ok 12 cm, więc zapewnia to całkiem niekrótką zabawę.

-10%
Close

Breloki kostka10 sztuk

20,00  18,00 

Breloki kostka to wielofunkcyjna zabawka. Modny wygląd to jeden z atutów, gdyż jest to zabawka, którą można układać! W sprawnych rękach pomieszane kolory mogą być naprawdę szybciutko ułożone.

-10%
Close

Naklejki bajkowe 4D

20,00  18,00 

Naklejki bajkowe  4D o doskonała zabawa dla dziewczynek i chłopców. Naklejeczki prezentują ciekawe motywy z ulubionych bajeczek. Pakiet zawiera 20 różnorodnych naklejeczek, każda w osobnej saszetce.

-4%
Close

Sprężynki zębolki rybkowe 12 sztuk

16,60  15,90 

Sprężynki zębolki rybkowe – 12 sztuk kolorowych sprężynek z wesołymi rybkami. Doskonała zabawka dla dziewczynki i chłopca. Wyobraźnia działa przy wymyślaniu wariantów zabawy !

Close

Sprężynki jednorożec 24 szt.

30,00 

Sprężynki jednorożec to pakiet 24 sztuk sprężynek do zabawy.  Sprężynki w pakiecie mają kolory różowy i niebieski, a na każdej z nich jest uroczy jednorożec.

Close

Sprężynki brokatowe 24 szt.

30,00 

Sprężynki brokatowe to pakiet 24 sztuk sprężynek do zabawy.  Sprężynki są magiczne  mają tęczowe kolory różowo-zielono-żółte i brokat!

Close

Autobusy 8 szt.

12,00 

Autobusy to kolorowe pojazdy, które uszczęśliwiają chłopców. Zielony, pomarańczowy, żółty i biały to kolory plastikowych pojazdów. Tuba, w którą są zapakowane  – jest bardzo wygodna i ułatwia utrzymanie porządku w magicznej szufladzie z zabawkami.