Dla chłopca to miejsce, które zainspiruje Was w kwestii nagród dla małych i większych męskich dzielnych Pacjentów. Samochody, bransoletki z klubami piłkarskimi, spidermanki to tylko niektóre z propozycji. Sprawdź co zdobędzie malutkie męskie serduszka.

Wyświetlanie 1–12 z 116 wyników

Show sidebar

Breloki puchate kostki

12,50 
Breloki puchate kostki to duże i mięciutkie kosteczki, które mają funkcję przymocowania do szyby. To całkiem jakbyśmy przenieśli się w czasie:-) . Pakiet 5 sztuk zawiera miks kolorystyczny.

Auta mini

11,00  10,00 
Auta mini 10 szt. to małe różnorodne auteczka. Wśród nich są autka takie jak: koparka, walec, traktor, spychacz, ciężarówka i wiele innych uwielbianych przez małych kierowców.

Figurki bajkowe 4 – 10 szt.

16,00 
Figurki bajkowe są doskonałym dodatkiem do zabaw. Aby wcielić się w ulubionego bajkowego bohatera wystarczy tylko odrobina wyobraźni. Doskonała zabawa i dla chłopca, i dla dziewczynki. Figurki z uwielbianej bajeczki Zootopia.  Pakiet zawiera 10 sztuk.

Figurki bajkowe 3 – 10 szt.

16,00 
Figurki bajkowe są doskonałym dodatkiem do zabaw. Figurki z bajki Potwory i Spółka. Aby wcielić się w ulubionego bajkowego bohatera wystarczy tylko odrobina wyobraźni. Doskonała zabawa i dla chłopca, i dla dziewczynki. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Bańki mydlane parasole 5 szt.

12,50  11,00 
Bańki mydlane z motywami dinozaurów i chłopięcymi to doskonała zabawka dla dziewczynki i dla chłopca. Wysokość fiolki z płynem wynosi ok 12 cm, więc zapewnia to całkiem niekrótką zabawę.

Przypinki króliczki

14,00  9,50 
Przypinki króliczki to mix różowiutkie zwierzątka, umieszczone na sprężynce i   na wygodnym klipsie. Przypinki mają wiele zastosowań. Mogą być umocowane na plecaku, piórniku, ale i na włoskach dziewczynek.

breloki kostki

19,50 
Breloki kostki to bardzo oryginalny dodatek. Pakiet zawiera mix kolorów, a wśród nich: niebieskie, zielone, żółte, czerwone, białe i 10 sztuk.

Piłki emotki

110,00 
Piłki emotki to 110 skocznych piłeczek kauczukowych z różnorodnymi minkami. Mają  buziaczki, które tak lubią najmłodsi. Doskonała zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.  Piłeczki mają ok. 2,5 cm średnicy . Ich opakowanie stanowi wygodny plastikowy i zakręcany słój.

Gwiazdki świecące

6,00 
Gwiazdki świecące to idealna ozdoba dziecięcego pokoju.  Aby świeciły w ciemnościach, wystarczy jedynie przykleić je za pomocą zawartej w paczuszce

Serce lampka

9,00  7,00 
Serce lampka to świecące mrugającym i kolorowym światłem serduszko. Jest idealnym przyjacielem w ciemności, poprawia nastrój i samopoczucie. Może być dodatkiem do dziecięcej sypialni i przyłóżkowym przywoływaczem dobrych snów. Dlatego, że ma miły kształt kochają je dzieci. cena obejmuje 1 sztukę. Aby kupić, trzeba wybrać kolor ze zdjęcia.

Karty kolekcjonerskie Lol, Fortnite 60 szt.

15,00  12,00 
Karty kolekcjonerskie z bajkowymi motywami to doskonały prezent i dla dziewczynki, i dla chłopca. Bajkowe postacie Lol i Fortnite są każdym pakiecie, a to ulubieńcy obojga płci. Pakiet zawiera 8 saszetek i w każdej 8 kart Fortnite i 7 z Lol , czyli łącznie 60 kart. Koszt 1 karty to 0,20zł/ 1 kartę.

Klocki Frozen Kraina lodu

10,00 
Klocki Frozen Kraina lodu to wspaniała zabawa i możliwość zbierania kolekcji. W zgrabnym, plastikowym pojemniku znajduje się jedna kolekcja klocuszków. Aby zobaczyć jaka postać kryje się w magicznym pudełeczku, wystarczy jedynie ułożyć bajkową postać. W kolekcji znajduje się 5 postaci. Cena obejmuje 1 pojemniczek.