Autka i pojazdy to jest to co chłopcy lubią naprawdę i zawsze. Samochody metalowe, plastikowe, osobowe, specjalistyczne, busiki czy wyścigowe  – absolutnie wszystkie znajdziesz u nas. Nie zabraknie też motorów, samolotów, straży. Mniejsze czy większe, z napędem lub bez to tylko kwestia wyboru.

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Samoloty kpl.

12,00 
Samoloty kpl. to 6 fantastycznych pojazdów z napędem. Każdy z nich w innym kolorze. Pan pilot znajdzie w pakiecie czerwony, czarny, srebrny, niebieski, żółty i szary.

Auta resoraki sportowe

17,00 
Auta resoraki sportowe to pojazdy do wyścigów samochodowych. W pakiecie znajduje się ich 10 sztuk.

Auta resoraki z wyrzutniami

39,00 
Auta resoraki z wyrzutniami to doskonała zabawka. Aby można było rozpocząć wyścigi trzeba tylko pomiędzy graczy podzielić auta i naszykować dwie wyrzutnie. Każde autko jest metalowe, więc nie ma ryzyka, że nie wytrwa zawodów. Zwycięża ten kto największą ilość swoich aut wystrzeli jak najdalej. Nie ma nudy! Jest zabawa! Komplet zawiera 18 autek i dwie wyrzutnie.

Autka policyjne

30,00 
Autka policyjne są zabawką uwielbiana przez chłopców. Każdy mały mężczyzna lubi gonić czarne charaktery i uniemożliwiać im działania. W naszym pakiecie znajduje się 10 okazałych autek i każde z napędem .

Auta resoraki 10

15,00 
Auta resoraki 10 to plastikowe wyścigowe pojazdy. Kolory sportowych furek to żółty, czerwony, zielony i niebieski. Autka wykonane są z plastiku.

Straż pożarna

15,00 
Straż pożarna to super szybka furka z napędem oczywiście, która w błyskawicznym tempie potrafi poradzić sobie z pożarem. Jej czerwony kolor i super oprzyrządowanie uatrakcyjnia zabawę i rozbudza wyobraźnię. Pakiecik zawiera 5 sztuk samochodów.

Auta mix

90,00 
Auta mix to pakiet 50 różnorodnych, barwnych pojazdów. Większość z nich to furki z napędem, więc zabawa jest wyśmienita, a przy tym cena bardzo atrakcyjna atrakcyjna. Mknący motor czy samolot,  kolorowe autka to napędzane furki. Dorównują im w prędkości także auteczka cabrio, czy tak popularne resoraki metalowe. Jest w czym wybierać. Auta, samoloty, motory - olbrzymi wybór i różnorodność. Kolorowy zawrót głowy!

Samolot neon

16,00 
Samolot neon to plastikowy latający pojazd. Każdy zapakowany jest w osobną torebeczkę. W pakiecie znajduje się także radosny bączek, który kręci się jak szalony. W zestawie jest 10 samolotów, w różnych kolorach.

Auta resoraki 100 szt. +GRATIS

120,00 
Auta resoraki w pakiecie 100 sztuk to plastikowe i  kolorowe samochodziki o długości ok. 6,50 cm. Wyścigi z nimi to wielka frajda. Gratisem jest aż 80 kart kolekcjonerskich z piłkarzami. To aż 10 kolorowych saszetek !

Auta kolorowe z napędem box

92,50 
Auta kolorowe z napędem to box wypełniony po brzegi atrakcyjnymi samochodzikami. Plastikowe, wygodne opakowanie zawiera 50 sztuk autek w kilku kolorach: żółtym, niebieskim, pomarańczowym i czerwonym . Duża ilość sprawia, że cena jest bardzo atrakcyjna i wynosi 1,85zł/szt. Mega paka i mega cena oraz jakość to niewątpliwy atut tego pakietu:-)

Autka cabrio

14,50 
Autka cabrio to idealne samochody na wiosenne, letnie, a nawet jesienne przejażdżki. Kabriolet sprawia, że jego właściciel może wzbudzać zazdrość innych :-) . W naszym pakiecie znajduje 8 sztuk autek i  się mix kolorów: czerwony, niebieski, żółty, pomarańczowy.

Świecący helikopter

16,00 
Świecący helikopter z procą to zabawka, która zapewni świetną zabawę na długie godziny. Zabawka została wyposażona w diody LED, które nie tylko efektownie wyglądają, ale umożliwiają również zabawę po zmroku. Można zorganizować zawody, który helikopter poleci wyżej i dalej. Nasz helikopter to gwarancja doskonałej zabawy. Dzięki niej aktywność ruchowa na powietrzu jest zapewniona, a jej atrakcyjność jest na najwyższym poziomie. Ta zabawka zachwyca zarówno dzieci jak i dorosłych . Dostępna jest w kilku kolorach. helikopter ma długość 16 cm. Każdy zapakowany jest w foliowe opakowanie.