Autka i pojazdy to jest to co chłopcy lubią naprawdę i zawsze. Samochody metalowe, plastikowe, osobowe, specjalistyczne, busiki czy wyścigowe  – absolutnie wszystkie znajdziesz u nas. Nie zabraknie też motorów, samolotów, straży. Mniejsze czy większe, z napędem lub bez to tylko kwestia wyboru.

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

Breloki auta niebieskie

20,00 
Breloki auta niebieskie to mięciutkie i bardzo męskie przywieszki. To wspaniały prezent dla młodszego i starszego chłopca, a i dziewczynki

Auta budowlane z napędem

15,00 
Auta budowlane z napędem to świetne pojazdy dla Boba Budowniczego i jego ekipy! Zbudować dom to poważna sprawa, ale 5

Auta resoraki 30

39,00 
Auta resoraki  to 30 plastikowych, różnorodnych furek i pojazdów . Są wśród nich sportowy bolid, autko wyścigowe i motor. Zielony,

Auta budowlane 5

15,00 
Auta budowlane to 5 super pojazdów z napędem. Każda budowa powinna mieć takie wyposażenie. Te auta potrafią czynić cuda!

Auta w aucie kolor

34,00 
Auta w aucie kolor to 16 bardzo szybkich i kolorowych pojazdów. Napęd sprawia, że wyścigi są bardzo ekscytujące.

Helikoptery 4

14,00 
Helikoptery  to 4 fantastyczne pojazdy. Ich wirujące śmigła nieustająco zachwycają i chłopców i dziewczynki. Wyobraźnia pozwala podziwiać świat z góry

Auta z napędem 16

34,00 
Auta z napędem to 16 sztuk wyścigowych samochodów, które biją wszelkie rekordy prędkości. Każdy chłopiec chcący jak najszybciej dotrzeć do

Breloki auta

24,00 
Breloki auta to wspaniałe przywieszki dla chłopców, małych fanów motoryzacji. Wykonane są z mięciutkiego silikonu. Pakiet zawiera 10 szt.

Auta mix 44

79,00 
Auta  mix to 44 pojazdy, które są idealne do wyścigów . Są wśród nich zarówno metalowe resoraki, jak i kolorowe autka z napędem. auta z kierowcą, auta terenowe, sportowe furki oraz nieduże auteczka w neonowych kolorach- również budowlane.

Auta terenowe z napędem

14,00 
Auta terenowe z napędem to pakiet 4 samochodzików. Są wśród nich czerwony, żółty, zielony i biały . Każda przeszkoda jest do pokonania przez takie furki !

Okręty mini

10,00 
Okręty mini to pakiet 10 sztuk kolorowych jednostek pływających. Te barwne nieduże pojazdy przepłyną nawet  tysiące mil w poszukiwaniu kolejnej morskiej przygody.

Auta budowlane 3

12,00 
Auta budowlane to 3 fantastyczne pojazdy z ruchomymi częściami.  Terenowe opony i gruby bieżnik pozwalają dotrzeć nawet w najtrudniejsze miejsca.