Autka i pojazdy to jest to co chłopcy lubią naprawdę i zawsze. Samochody metalowe, plastikowe, osobowe, specjalistyczne, busiki czy wyścigowe  – absolutnie wszystkie znajdziesz u nas. Nie zabraknie też motorów, samolotów, straży. Mniejsze czy większe, z napędem lub bez to tylko kwestia wyboru.

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Okręty mini

10,00 
Okręty mini to pakiet 10 sztuk kolorowych jednostek pływających. Te barwne nieduże pojazdy przepłyną nawet  tysiące mil w poszukiwaniu kolejnej morskiej przygody.

Auta budowlane 3

12,00 
Auta budowlane to 3 fantastyczne pojazdy z ruchomymi częściami.  Terenowe opony i gruby bieżnik pozwalają dotrzeć nawet w najtrudniejsze miejsca.

Auta wyścigowe z napędem

30,00 
Auta wyścigowe z napędem są okazałymi pojazdami, które zapewniają dobrą lokatę w każdym wyścigu:-) Pakiet zawiera 10 sztuk autek w różnych kolorach.

Piłki z napędem

17,50 
Piłki z napędem to fantastyczna zabawka, którą doceni zarówno miłośnik piłki jak i rajdowiec:-) Pakiet zawiera 10 piłek w czarno-białe łatki z napędem.

Auta kolorowe w saszetce

17,50 
Auta kolorowe w saszetce to pakiet 8 bajkowych pojazdów. Zamykana na ekspres torebeczka pozwala trzymać je wygodnie i w porządku.

Auta z kierowcą i z napędem

19,50 
Auta z kierowcą i z napędem to fantastyczne samochody, które robią niesamowity trik. Nagle zmieniają kierunek jazdy ! Świetna zabawa i nieprzewidywalny zwrot akcji ! Pakiet zawiera 10 sztuk.

Auta resoraki metalowe

67,50 
Auta resoraki metalowe to zestaw sportowych, kolorowych autek. Duży pakiet zawiera 50 sztuk.

Auta terenowe

15,00 
Auta terenowe z napędem to pojazdy, które pokonają nawet największe przeszkody. Opakowanie zawiera 6 sztuk samochodzików w pięknych kolorach. Każdy kierowca znajdzie z pewnością swój ulubiony:-)

Samoloty kpl.

12,00 
Samoloty kpl. to 6 fantastycznych pojazdów z napędem. Każdy z nich w innym kolorze. Pan pilot znajdzie w pakiecie czerwony, czarny, srebrny, niebieski, żółty i szary.

Auta resoraki sportowe

17,00 
Auta resoraki sportowe to pojazdy do wyścigów samochodowych. W pakiecie znajduje się ich 10 sztuk.

Auta resoraki z wyrzutniami

39,00 
Auta resoraki z wyrzutniami to doskonała zabawka. Aby można było rozpocząć wyścigi trzeba tylko pomiędzy graczy podzielić auta i naszykować dwie wyrzutnie. Każde autko jest metalowe, więc nie ma ryzyka, że nie wytrwa zawodów. Zwycięża ten kto największą ilość swoich aut wystrzeli jak najdalej. Nie ma nudy! Jest zabawa! Komplet zawiera 18 autek i dwie wyrzutnie.

Auta mix

90,00 
Auta mix to pakiet 50 różnorodnych, barwnych pojazdów. Większość z nich to furki z napędem, więc zabawa jest wyśmienita, a przy tym cena bardzo atrakcyjna atrakcyjna. Mknący motor czy autka ze spoilerem, auta z kierowcą, albo kolorowe autka - to napędzane furki. Dorównują im w prędkości także popularne resoraki metalowe. Jest w czym wybierać. Auta, motory - olbrzymi wybór i różnorodność. Kolorowy zawrót głowy!