Autka i pojazdy to jest to co chłopcy lubią naprawdę i zawsze. Samochody metalowe, plastikowe, osobowe, specjalistyczne, busiki czy wyścigowe  – absolutnie wszystkie znajdziesz u nas. Nie zabraknie też motorów, samolotów, straży. Mniejsze czy większe, z napędem lub bez to tylko kwestia wyboru.

Wyświetlanie 1–12 z 34 wyników

Autka z napędem 6

18,00 
Autka z napędem 6 to pakiet sześciu kolorowych jeep'ów, które z zawrotną prędkością poruszają się po drogach.

Autka sportowe z napędem

33,00 
Autka sportowe z napędem to pakiet 12 sztuk kolorowych samochodzików ze sportowymi numerami. Z taką furką każdy rajd jest wygrany:-)

Auta resoraki 20

38,00 
Auta resoraki 20 to pakiet sportowych, metalowych samochodzików. Różne kolory i modele sprawiają, że jest bardzo atrakcyjny.

Auta pojazdy budowlane

37,00 
Auta pojazdy budowlane to pakiet 10 bardzo atrakcyjnych autek. Pięć z nich to koparki z ruchomymi elementami , a pozostałe 5 to pojazdy z młotem pneumatycznym. Każda budowa z takim wyposażeniem to bułka z masłem!

Pojazdy mix 40

110,00 
Pojazdy mix 40 to bardzo różnorodny zestaw. Zawiera zarówno metalowe autka resorki , jak i helikoptery, auta terenowe i auta osobowe i budowlane.

Auta resoraki 5

15,00 
Auta resoraki 5 to pakiet pięciu metalowych samochodzików. Są idealne do wyścigów, do zjeżdżania z piętrowych parkingów i wielu niesamowitych ewolucji.

Auta mix 40

110,00 
Auta mix 40 to różnorodny mix kolorowych samochodów. Są wśród nich: 10 kolorowych i metalowych resoraczków, 8 budowlanych, 8 terenowych i 6 helikopterów i 8 autek osobowych.

Motorki

16,00 
Motorki to bajkowe i bardzo kolorowe pojazdy. Wykonane są z gumowego tworzywa co sprawia, że mają dużą trwałość. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Motory crossowe z napędem

15,00 
Motory crossowe z napędem to pakiet 5 bardzo szybkich pojazdów, które nawet w ekstremalnych warunkach osiągają zawrotne prędkości.

Samoloty 9

15,00 
Samoloty to 9 bardzo szybkich pojazdów. Dzięki nim w błyskawicznym tempie można się przemieszczać. A gdzie - to już tylko wyobraźnia nas może ograniczyć :-)

Auta policja metalik

35,00 
Auta policja metalik  to bardzo eleganckie, policyjne pojazdy w metalicznym lakierze. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Helikoptery z napędem

35,00 
Helikoptery z napędem to pakiet 10 wspaniałych, dużych pojazdów. Każdy z nich potrafi poszybować wysoko i zabrać pasażerów we wspaniałe