Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Show sidebar

Auta resoraki z wyrzutniami

45,50  42,00 
Auta resoraki z wyrzutniami to doskonała zabawka. Aby można było rozpocząć wyścigi trzeba tylko pomiędzy graczy podzielić auta i naszykować wyrzutnie. Każde autko jest metalowe, więc nie ma ryzyka, że nie wytrwa zawodów. Zwycięża ten kto największą ilość swoich aut wystrzeli jak najdalej. Komplet zawiera 35 samochodzików.

Auta resoraki z motywem dzikich zwierząt 8

19,00 
Auta resoraki z motywem dzikich zwierząt to kolejne wyścigówki. Aby mogło mknąć jak szalone - posiada metalowy, elegancki korpus. Pakiet zawiera 8 sztuk pojazdów.

Auto kolekcjonerskie

13,50 
Auto kolekcjonerskie w formie metalowego pojazdu. Aby mogło mknąć jak szalone - wystarczy użyć niesamowitego napędu. Do wyboru jeden z modeli ze zdjęcia. Koszt dotyczy 1 auta.

Auta specjalistyczne 5

15,00 
Auta specjalistyczne 5 to zestaw pojazdów, które mają bardzo niebanalne funkcje. To transporter czołgów, helikopterów, podnośników, a także sam helikopter.  

Auta napędzane wiatrem

16,00  14,00 
Auta napędzane wiatrem to nowa formuła zabawy. Aby auto miało napęd wystarczy jedynie w nie "gwizdnąć". Fantastyczne wyścigi kto nada mu większe tempo są ekscytującą zabawą. Pakiet zawiera 4 auta, każde w innym kolorze .  

Autobusy 8 szt.

12,00 
Autobusy to kolorowe pojazdy, które uszczęśliwiają chłopców. Zielony, pomarańczowy, żółty i biały to kolory plastikowych pojazdów. Tuba, w którą są zapakowane  - jest bardzo wygodna i ułatwia utrzymanie porządku w magicznej szufladzie z zabawkami.

Auta resoraki 24 sztuk

38,40 
Auta resoraki to kolorowe, metalowe  i bardzo różnorodne samochody. Opakowanie zawiera 24 sztuki autek. Długość samochodziku ok. 7  cm, cena jednostkowa 1,6 zł/ szt.  

Auta mini 6 szt.

9,60 
Bajkowe auta w opakowaniu zawierającym 6 szt. autek - w różnych kolorach.

Auta resoraki 50 szt.

65,00  60,00 
Auta resoraki w pakiecie 50 sztuk to plastikowe i  kolorowe samochodziki o długości ok. 6,50 cm. Są niezbędne do  chłopięcych zabaw .

Auta resoraki metalowe 5 szt.

11,00 
Auta metalowe resoraki 5 szt. w kilku sportowych odsłonach. Opakowanie stanowi kartonowe pudełeczko.

Auta resoraki metalowe 20 szt.

30,00 
Kolorowe, metalowe i bardzo różnorodne resoraczki w wielu wariantach: sportowe, osobowe  - do wyboru , do koloru.