Autka to jest to co chłopcy lubią naprawdę i zawsze. Samochody metalowe, plastikowe, osobowe, specjalistyczne, busiki czy wyścigowe  – absolutnie wszystkie znajdziesz u nas. Mniejsze czy większe, z napędem lub bez to tylko kwestia wyboru.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Show sidebar

Autka z napędem

32,00 
Autka z napędem to kolorowe, wesołe wyścigówki, które sprawią, że każdy rajdowiec dojedzie do mety. Pakiet 16 sztuk zapakowany jest w idealny plastikowy duży pojazd - samochód. Zabawa jest idealna, gdy tak wieloma kolorowymi autami można obdzielić tak wielu rajdowych kierowców.

Auta sportowe

15,00 
Auta sportowe z napędem gwarantują wygraną w wyścigach. Każdy chłopiec marzy, by taka furka stała w jego garażu. Każde autko zapakowane jest w osobną torebeczkę, co w dzisiejszej sytuacji jest nie bez znaczenia.

Auta resoraki

17,00 
Auta resoraki są bardzo popularną męską zabawką. Ich kolorystyka i różnorodność modeli sprawia, że każdy chłopiec ma na nie chrapkę. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Auta mini

11,00  10,00 
Auta mini 10 szt. to małe różnorodne auteczka. Wśród nich są autka takie jak: koparka, walec, traktor, spychacz, ciężarówka i wiele innych uwielbianych przez małych kierowców.

Auto kolekcjonerskie

13,50 
Auto kolekcjonerskie w formie metalowego pojazdu. Aby mogło mknąć jak szalone - wystarczy użyć niesamowitego napędu. Do wyboru jeden z modeli ze zdjęcia. Koszt dotyczy 1 auta.

Auta specjalistyczne 5

15,00 
Auta specjalistyczne 5 to zestaw pojazdów, które mają bardzo niebanalne funkcje. To transporter czołgów, helikopterów, podnośników, a także sam helikopter.  

Autobusy 8 szt.

12,00 
Autobusy to kolorowe pojazdy, które uszczęśliwiają chłopców. Zielony, pomarańczowy, żółty i biały to kolory plastikowych pojazdów. Tuba, w którą są zapakowane  - jest bardzo wygodna i ułatwia utrzymanie porządku w magicznej szufladzie z zabawkami.

Auta resoraki 24 sztuk

38,40 
Auta resoraki to kolorowe, metalowe  i bardzo różnorodne samochody. Opakowanie zawiera 24 sztuki autek. Długość samochodziku ok. 7  cm, cena jednostkowa 1,6 zł/ szt.  

Auta mini 6 szt.

9,60 
Bajkowe auta w opakowaniu zawierającym 6 szt. autek - w różnych kolorach.

Auta resoraki 50 szt.

65,00  60,00 
Auta resoraki w pakiecie 50 sztuk to plastikowe i  kolorowe samochodziki o długości ok. 6,50 cm. Są niezbędne do  chłopięcych zabaw .

Auta resoraki metalowe 5 szt.

11,00 
Auta metalowe resoraki 5 szt. w kilku sportowych odsłonach. Opakowanie stanowi kartonowe pudełeczko.

Auta resoraki metalowe 20 szt.

30,00 
Kolorowe, metalowe i bardzo różnorodne resoraczki w wielu wariantach: sportowe, osobowe  - do wyboru , do koloru.