Autka to jest to co chłopcy lubią naprawdę i zawsze. Samochody metalowe, plastikowe, osobowe, specjalistyczne, busiki czy wyścigowe  – absolutnie wszystkie znajdziesz u nas. Mniejsze czy większe, z napędem lub bez to tylko kwestia wyboru.

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Straż pożarna

15,00 
Straż pożarna to super szybka furka z napędem oczywiście, która w błyskawicznym tempie potrafi poradzić sobie z pożarem. Jej czerwony kolor i super oprzyrządowanie uatrakcyjnia zabawę i rozbudza wyobraźnię. Pakiecik zawiera 5 sztuk samochodów.

Auta mix

90,00 
Auta mix to pakiet 50 różnorodnych, barwnych autek. Większość z nich to autka z napędem, więc zabawa jest wyśmienita, a przy tym cena bardzo atrakcyjna atrakcyjna. Mknąca straż pożarna, sportowe i wyścigowe pojazdy czy kolorowe autka to napędzane furki. Dorównują im w prędkości także auteczka cabrio, czy tak popularne resoraki metalowe. Jest w czym wybierać. Kolorowy zawrót głowy!

Samolot neon

16,00 
Samolot neon to plastikowy latający pojazd. Każdy zapakowany jest w osobną torebeczkę. W pakiecie znajduje się także radosny bączek, który kręci się jak szalony. W zestawie jest 10 samolotów, w różnych kolorach.

Auta resoraki 100 szt. +GRATIS

120,00 
Auta resoraki w pakiecie 100 sztuk to plastikowe i  kolorowe samochodziki o długości ok. 6,50 cm. Wyścigi z nimi to wielka frajda. Gratisem jest aż 80 kart kolekcjonerskich z piłkarzami. To aż 10 kolorowych saszetek !

Auta kolorowe z napędem box

92,50 
Auta kolorowe z napędem to box wypełniony po brzegi atrakcyjnymi samochodzikami. Plastikowe, wygodne opakowanie zawiera 50 sztuk autek w kilku kolorach: żółtym, niebieskim, pomarańczowym i czerwonym . Duża ilość sprawia, że cena jest bardzo atrakcyjna i wynosi 1,85zł/szt. Mega paka i mega cena oraz jakość to niewątpliwy atut tego pakietu:-)

Autka cabrio

14,50 
Autka cabrio to idealne samochody na wiosenne, letnie, a nawet jesienne przejażdżki. Kabriolet sprawia, że jego właściciel może wzbudzać zazdrość innych :-) . W naszym pakiecie znajduje 8 sztuk autek i  się mix kolorów: czerwony, niebieski, żółty, pomarańczowy.

Świecący helikopter

16,00 
Świecący helikopter z procą to zabawka, która zapewni świetną zabawę na długie godziny. Zabawka została wyposażona w diody LED, które nie tylko efektownie wyglądają, ale umożliwiają również zabawę po zmroku. Można zorganizować zawody, który helikopter poleci wyżej i dalej. Nasz helikopter to gwarancja doskonałej zabawy. Dzięki niej aktywność ruchowa na powietrzu jest zapewniona, a jej atrakcyjność jest na najwyższym poziomie. Ta zabawka zachwyca zarówno dzieci jak i dorosłych . Dostępna jest w kilku kolorach. helikopter ma długość 16 cm. Każdy zapakowany jest w foliowe opakowanie.

Auta Formuła

13,00 
Auta Formuła to sprytny zestaw dla chłopców. 10 samochodzików, zestaw flag startowych i 5 kierowców rajdowych to całkiem niemały pakiecik.

Samoloty

12,50 
Samoloty to pojazdy bez, których nie ma zabawy idealnej. Chłopcy z wyobraźnią koniecznie muszą zasmakować latania, bo uwielbiają pełnić rolę pilota. Nasze samoloty są wyjątkowe, gdyż mają napęd ! Dzięki temu latanie jest bardzo wygodne. Pakiet zwiera 5 sztuk, w 2 kolorach.

Auta kolorowe z napędem

24,00 
Auta kolorowe z napędem to pojazdy, które pozwalają na fantastyczną zabawę. Czyj samochodzik pojedzie najdalej, albo który będzie szybciej się poruszał - na te pytania da odpowiedź zabawa. W pakiecie 10 sztuk znajduje się mix kolorów, pośród których jest : żółty, pomarańczowy, czerwony i niebieski.

Auta w saszetce

18,00 
Auta w saszetce to pakiet 6 plastikowych aut z napędem ! . Wśród nich znajdują się ulubione wśród chłopców: samochód policyjny i straż pożarna, ale i taxi, a także bus oraz ciężarówka budowlana i auto osobowe. Wszystkie zapakowane są w plastikową torebeczkę z uchwytem. Bardzo wygodne, by zachować porządek i przemieścić się razem z zabawkami.

Auta resoraki

18,00 
Auta resoraki są świetnym prezentem dla chłopca, marzącego o wyścigach. W pakiecie 12 sztuk znajdują się różne kolory i modele. Autka wykonane są z plastiku, są także idealnie dopasowane do parkingów poziomowych. Każdy kierowca rajdowy chętnie sprawdzi swoje możliwości.