Autka to jest to co chłopcy lubią naprawdę i zawsze. Samochody metalowe, plastikowe, osobowe, specjalistyczne, busiki czy wyścigowe  – absolutnie wszystkie znajdziesz u nas. Mniejsze czy większe, z napędem lub bez to tylko kwestia wyboru.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Show sidebar

Świecący helikopter

16,00 
Świecący helikopter z procą to zabawka, która zapewni świetną zabawę na długie godziny. Zabawka została wyposażona w diody LED, które nie tylko efektownie wyglądają, ale umożliwiają również zabawę po zmroku. Można zorganizować zawody, który helikopter poleci wyżej i dalej. Nasz helikopter to gwarancja doskonałej zabawy. Dzięki niej aktywność ruchowa na powietrzu jest zapewniona, a jej atrakcyjność jest na najwyższym poziomie. Ta zabawka zachwyca zarówno dzieci jak i dorosłych . Dostępna jest w kilku kolorach. helikopter ma długość 16 cm. Każdy zapakowany jest w foliowe opakowanie.

Auta Formuła

16,00 
Auta Formuła to sprytny zestaw dla chłopców. 10 samochodzików, zestaw flag startowych i 5 kierowców rajdowych to całkiem niemały pakiecik.

Autka policyjne z napędem

27,00 
Autka z napędem policyjne to doskonałe pojazdy. Każdy chłopiec przechodzi w życiu etap "bycia policjantem" , a dzięki takiemu pojazdowi może poczuć się jak stróż prawa. Pakiet zawiera  12 sztuk i mix kolorów, po 2 z każdego.

Samoloty

12,50 
Samoloty to pojazdy bez, których nie ma zabawy idealnej. Chłopcy z wyobraźnią koniecznie muszą zasmakować latania, bo uwielbiają pełnić rolę pilota. Nasze samoloty są wyjątkowe, gdyż mają napęd ! Dzięki temu latanie jest bardzo wygodne. Pakiet zwiera 5 sztuk, w 2 kolorach.

Auta kolorowe z napędem

24,00 
Auta kolorowe z napędem to pojazdy, które pozwalają na fantastyczną zabawę. Czyj samochodzik pojedzie najdalej, albo który będzie szybciej się poruszał - na te pytania da odpowiedź zabawa. W pakiecie 10 sztuk znajduje się mix kolorów, pośród których jest : żółty, pomarańczowy, czerwony i niebieski.

Auta w saszetce

18,00 
Auta w saszetce to pakiet 6 plastikowych aut z napędem ! . Wśród nich znajdują się ulubione wśród chłopców: samochód policyjny i straż pożarna, ale i taxi, a także bus oraz ciężarówka budowlana i auto osobowe. Wszystkie zapakowane są w plastikową torebeczkę z uchwytem. Bardzo wygodne, by zachować porządek i przemieścić się razem z zabawkami.

Auta resoraki

19,50  18,00 
Auta resoraki są świetnym prezentem dla chłopca, marzącego o wyścigach. W pakiecie 15 sztuk znajdują się różne kolory i modele. Autka wykonane są z plastiku, są także idealnie dopasowane do parkingów poziomowych. Każdy kierowca rajdowy chętnie sprawdzi swoje możliwości.

Autka z napędem

32,00 
Autka z napędem to kolorowe, wesołe wyścigówki, które sprawią, że każdy rajdowiec dojedzie do mety. Pakiet 16 sztuk zapakowany jest w idealny plastikowy duży pojazd - samochód. Zabawa jest idealna, gdy tak wieloma kolorowymi autami można obdzielić tak wielu rajdowych kierowców.

Auta sportowe

15,00 
Auta sportowe z napędem gwarantują wygraną w wyścigach. Każdy chłopiec marzy, by taka furka stała w jego garażu. Każde autko zapakowane jest w osobną torebeczkę, co w dzisiejszej sytuacji jest nie bez znaczenia.

Auta resoraki

17,00 
Auta resoraki są bardzo popularną męską zabawką. Ich kolorystyka i różnorodność modeli sprawia, że każdy chłopiec ma na nie chrapkę. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Auta mini

11,00  10,00 
Auta mini 10 szt. to małe różnorodne auteczka. Wśród nich są autka takie jak: koparka, walec, traktor, spychacz, ciężarówka i wiele innych uwielbianych przez małych kierowców.

Auto kolekcjonerskie

13,50 
Auto kolekcjonerskie w formie metalowego pojazdu. Aby mogło mknąć jak szalone - wystarczy użyć niesamowitego napędu. Do wyboru jeden z modeli ze zdjęcia. Koszt dotyczy 1 auta.