Bransoletki to wyjątkowa nagroda dla małego dzielnego Pacjenta. Mogą być kolorowe, silikonowe albo w formie owijek. Opaski są doskonałym rozwiązaniem, by zadowolić chłopca starszego i młodszego.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Bransoletki pozytywne

25,00 
Bransoletki pozytywne to pakiet 25 sztuk silikonowych, kolorowych bransoletek. Każda z nich ma mądre, pozytywne i motywujące hasło.

Bransoletki antystresowe dinozaury

26,00 
Bransoletki antystresowe dinozaury to bardzo oryginalne bransoletki. Ich rozciąganie, ugniatanie odpręża i wprawia w dobry nastrój i idealnie relaksuje. W pakiecie znajduje się 10 sztuk.

Bransoletki best friends 25

25,00 
Bransoletki best friends to 25 kolorowych, tęczowych opasek na rękę. Napisy w języku angielskim to : najlepsi przyjaciele, bądź silny. Jedna bransoletka łączy dwa kolory, niczym w tęczy. Bransoletki są mięciutkie, wykonane z silikonu.

Zwierzątka węże rosnące 20

22,00 
Zwierzątka węże rosnące to 20 neonowych kolorowych zwierzaczków, które po zanurzeniu w wodzie powiększają swoją wielkość.

Bransoletki dinozaury radosne

15,00 
Bransoletki dinozaury radosne to silikonowe regulowane bransoletki. Pakiet zawiera 6 sztuk, z których każda jest w innym kolorze.

Bransoletki dinozaury szary

15,00 
Bransoletki dinozaury  to szary dinuś oraz pozostałe 5 kolorowych zwierzaczków. Pakiet 6 sztuk przeznaczony jest dla chłopców, ale i dla

Bransoletki dinozaury 6

15,00 
Bransoletki dinozaury to 6 kolorowych bransoletek. Mięciutkie, bo z silikonu delikatnie oplatają nadgarstek. To idealna ozdoba i dla dziewczynek i

Bransoletki emotikonki 6

12,00 
Bransoletki emotikonki to 6 kolorowych silikonowych bransoleteczek. Każda ma inną minkę, odzwierciedlającą inną emocję.  Są idealne dla dziewczynki i dla

Bransoletki dino owijki

22,00 
Bransoletki dino owijki to oryginalne bansoletki, które lubią i chłopcy i dziewczynki. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Bransoletki świecące

17,50 
Bransoletki świecące to pakiet 5 bransoletek. Mają kilka trybów świecenia i idealnie „udają” zegarek.

Bransoletki sportowe

17,50 
Bransoletki sportowe to kolorowe oplatające nadgarstek bransoletki. To idealna promocja zdrowego i sportowego trybu życia. Rower, deskorolka czy rolki to motywy na kolorowych bransoletkach. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Bransoletki emotikonki

18,00 
Bransoletki emotikonki to radosne, pełne optymizmu bransoletki. Wesołe minki sprawiają, że nawet najbardziej zachmurzona buzia się rozweseli. Są idealne zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Pakiet zawiera 10 sztuk bransoletek.