Figurki to bajkowe postacie, które chętnie kolekcjonowane są przez chłopców i dziewczynki. To doskonały prezent nie tylko dla dzielnego Pacjenta i dzielnej Pacjentki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pacynki

15,00 
Pacynki to doskonała zabawka, którą każdy z nas się kiedyś bawił. A te są wyjątkowe - ich wykonanie z silikonu jest wspaniałe, gdyż daje możliwość dezynfekcji - bez konsekwencji dla jakości zabawki. Pakiet zawiera 5 sztuk pacynek. Bądź kreatywny z tymi pacynkami zabawa i zajęcie dziecka - będzie najłatwiejsze !

Stonoga

24,00 
Stonoga to oczywiście - zdaniem chłopców -  piękny "robaczek" . A dzięki niemu można płatać niezłe figle. Dla chłopców uwielbiających klejące, gumowe zwierzątka to jest wprost idealna zabawka. Ma aż ok. 16 cm długości . Można ją ugniatać i rozciągać, a ponadto podrzucić - jako żywą - i z radością obserwować reakcje! :-) Każda zapakowana jest w osobną folijkę co sprawia, że można elegancko obdarować małego lub większego Pacjenta.  

Żołnierzyki

15,00 
Żołnierzyki to figurki, którymi bawił się chyba każdy chłopiec. Z pewnością to idealny prezent, a kilkukrotna wizyta pozwoli zgromadzić ilość idealną do zabawy z kolegami. Pakiet 20 sztuk jest w 3 kolorach.