Figurki to bajkowe postacie, które chętnie kolekcjonowane są przez chłopców i dziewczynki. To doskonały prezent nie tylko dla dzielnego Pacjenta i dzielnej Pacjentki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Zwierzątka dla chłopców

22,50 
Zwierzątka dla chłopców to uwielbiane przez nich robalki, insekciki  i inne straszne zwierzaczki. Chłopcy bardzo lubią to wszystko czego dziewczynki się boją i w tym pakiecie mają to wszystko. Pakiet zawiera 15 zwierzątek.

Gniotki squishy

16,00 
Gniotki squishy to fantastyczne odstresowujące zabaweczki . W pakiecie 10 sztuk znajdują się wybierane losowo m.in. : chmurka, gwiazdeczka, świnka, króliczek, smok, słonik, niedźwiadek, piesek, kotek. Różnorodna kolorystyka i mnogość wzorów sprawia, że każde dziecko znajdzie swojego ulubieńca.

Pacynki kolorowe

30,00 
Pacynki kolorowe to fantastyczne silikonowe zabaweczki. Każdy fan teatru i przedstawień może wcielać się w różne postacie. Zarówno dzieci i Rodzice mają możliwość zabawy z uruchomieniem fantazji . Oderwanie się od telewizora , komputera czy telefonu i rozwijanie wyobraźni przez zabawę w improwizowane przedstawienie to mądre i ciekawe zajęcie. Zabawa z pacynkami na rękę to pomysł doskonały do budowania kreatywności i miłego spędzania czasu wspólnie. Istotne - szczególnie w obecnych czasach jest to, że pacynki wykonane są z silikonu. Dezynfekcja jest bezproblemowa i bez szkody dla jakości zabaweczki. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Straszne zwierzątka

15,00 
Straszne zwierzątka to czarne jak z horroru: nietoperze, jaszczurki, krokodyle, żaby, żółwie, gąsiennice, węże, pająki i skorpiony. Na dodatek są obślizgłe, czyli dokładnie takie jak lubią małe i te większe odważne dzieci . Do robienia psikusów to rewelacyjna zabawka. Pakiet zawiera losowo wybranych 6 zwierzątek.

Łapka żelowa

18,00 
Łapka żelowa to bardzo atrakcyjna zabaweczka zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Rzucona na szybkę lub gładką powierzchnię schodzi niczym zaczarowana. Dzieci uwielbiają ją ugniatać, co działa także antystresowo. Długość łapki to 23 cm . Każda łapka wyposażona jest w 6 pudrowych, bezcukrowych cukiereczków. Każdy taki zestaw zapakowany w osobną kolorową saszetkę. Pakiet zawiera 10 łapek i w sumie aż 60 cukiereczków !

Pacynki

15,00 
Pacynki to doskonała zabawka, którą każdy z nas się kiedyś bawił. A te są wyjątkowe - ich wykonanie z silikonu jest wspaniałe, gdyż daje możliwość dezynfekcji - bez konsekwencji dla jakości zabawki. Pakiet zawiera 5 sztuk pacynek. Bądź kreatywny z tymi pacynkami zabawa i zajęcie dziecka - będzie najłatwiejsze !

Stonoga

24,00 
Stonoga to oczywiście - zdaniem chłopców -  piękny "robaczek" . A dzięki niemu można płatać niezłe figle. Dla chłopców uwielbiających klejące, gumowe zwierzątka to jest wprost idealna zabawka. Ma aż ok. 16 cm długości . Można ją ugniatać i rozciągać, a ponadto podrzucić - jako żywą - i z radością obserwować reakcje! :-) Każda zapakowana jest w osobną folijkę co sprawia, że można elegancko obdarować małego lub większego Pacjenta.  

Żołnierzyki

15,00 
Żołnierzyki to figurki, którymi bawił się chyba każdy chłopiec. Z pewnością to idealny prezent, a kilkukrotna wizyta pozwoli zgromadzić ilość idealną do zabawy z kolegami. Pakiet 20 sztuk jest w 3 kolorach.