Figurki to bajkowe postacie, które chętnie kolekcjonowane są przez chłopców i dziewczynki. To także zwierzątka, które są doskonałym prezentem nie tylko dla dzielnego Pacjenta i dzielnej Pacjentki.

Wyświetlanie 1–12 z 35 wyników

Przypinka świecąca pirat czarny

10,00 
Przypinka świecąca pirat czarny to wykonana z delikatnego silikonu przypinka. Po odblokowaniu włącznika uruchamia się mrugające kolorowe światełka. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Przypinka świecąca pirat czerwony

10,00 
Przypinka świecąca pirat czerwony to oryginalna ozdoba. Mrugające światełko, które uruchamiane jest włącznikiem sprawia, że ta silikonowa zabawka ma znacznie wyższe notowania. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Dinozaury saszetki

24,00 
Dinazaury saszetki to 20 fantastycznych zwierzątek silikonowych. Każde z nich zapakowane jest osobno. Mają neonowe kolorki - a co najważniejsze - po zanurzeniu w wodzie  (na ok. 2 doby) powiększa się ich wielkość.

Magiczna dżdżownica

17,50 
Magiczne dżdżownice to niesamowita zabawa. Ten milutki stworek ma przezroczystą żyłkę dzięki, której w niemal niewidzialny sposób robaczek jest  wprawiany w ruch. Sprawia to wrażenie, że pluszowa dżdżownica porusza się samodzielnie. Super zabawa i moc psikusów, jakie można zrobić . Pakiet zawiera 5 sztuk.

Breloki Tweety

12,50 
Breloki Tweety to żółciutkie, bajkowe kanarki . Tłem breloka jest literka H - jak Happy - szczęśliwy, czyli ten brelok jest bezwględnie szczęśliwy ! Pakiet zawiera 5 sztuk.

Zwierzątka pets

12,50 
Zwierzątka pets to 5 uroczych figurek. Można się z nimi bawić, dbać o nie i mieć w nich przyjaciela. Z pewnością każda dziewczynka doceni taki prezent, a i z pewnością nie jeden chłopiec:-)

Stojaczki miłosne zwierzątka

14,80 
Stojaczki miłosne zwierzątka to dekoracja, która może przydać się do odłożenia ząbeczka dla Wróżki Zębuszki albo dziecięcej biżuterii, a może też skarbów. Miłosne zwierzątka to radosny zwierzyniec, a w nim świneczka, żabka, słonik, owieczka, krówka, misie i tygrysek. Pakiet zawiera 8 sztuk.

Minionki świecące

30,00 
Minionki świecące to fantastyczne żółciutkie stworki, które przy podrzucaniu świecą się ! Pakiet zawiera 3 sztuki .

Dinozaury tuba

13,00 
Dinozaury tuba to pakiet 6 dużych, kolorowych zwierzątek . Wygodne plastikowe pudełeczko pozwala na utrzymywanie porządku.

Breloki dinusie

19,00 
Breloki dinusie to mięciutkie, wykonane z silikonu zwierzątka. I znów używając wyobraźni możemy przenieść się wstecz o 237 milionów lat ! Pakiet zawiera 10 sztuk uroczych zwierzaczków.

Zabawki mix pluszowe szaleństwo

20,00 
Zabawki mix pluszowe szaleństwo to pakiet milusieńkich zabawek . Wśród nich są 2 mięciutkie kostki, 2 super milutkie portfeliki, 2 urocze misie oraz  2 breloki z puchatymi zwierzątkami.

Puzzle 3D

15,00 
Puzzle 3D to zajmująca zabawa dla siedmiolatków i starszaczków. W pakiecie znajdują się 4 plansze, z których trzeba wyjąć nacięte elementy, po to by ułożyć z nich dinozaura. Wiele elementów, które trzeba dopasować do siebie sprawia, że to doskonały trening na cierpliwość . Pakiet zawiera 10 opakowań puzzli, czyli zadowoli 10 budowniczych.