Figurki to bajkowe postacie, które chętnie kolekcjonowane są przez chłopców i dziewczynki. To także zwierzątka, które są doskonałym prezentem nie tylko dla dzielnego Pacjenta i dzielnej Pacjentki.

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Pacynki pluszowe

24,00 
Pacynki pluszowe i odrobina fantazji to wspaniała zabawa na wiele godzin. Ten pakiet zawiera zwierzątka i wesołą rodzinkę . W

Jabłuszka

10,00 
Jabłuszka są zarówno świetną dekoracją, jak i idealnym rekwizytem  podczas spotkań edukacyjnych z dziećmi. Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne również dla ząbków. Warto małych dzielnych Pacjentów - przy pomocy takiej pomocy naukowej - na to uczulić . Pakiet zawiera 2 jabłuszka.

Puzzle 3D

10,00 
Puzzle 3D to wspaniała zabawa dla dziewczynki i chłopca. Pakiet zawiera 10 plansz, a każda z nich ma 1 figurkę do ułożenia. Wśród wzorów są zwierzątka, roboty i pojazdy. Zabawa dla 10 dzieci.

Zabawki mix chłopięcy mini

16,00 
Zabawki mix chłopięcy mini - to pakiecik, na który składa się 20 elementów. Są to urocze robaczki oraz żołnierzyki. Całość zamknięta w plastikowy box.

Warzywa owoce

26,00 
Warzywa owoce to antystresowa "żywność" idealna do rozmów z dziećmi i edukacji o zdrowym odżywianiu. W pakiecie znajdują się 5 owocków i warzywek.

Zwierzątka żelowe

11,00 
Zwierzątka żelowe to świetne, odstresowujące zabaweczki dla chłopców i dziewczynek. Jaszczurki, żabki, węże to to kilka spośród tych w pakiecie. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki królik

9,50 
Breloki królik to bardzo trwałe metalowe breloki z ulubionym bajkowym króliczkiem. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Breloki jednorożce kolorowe

15,00 
Breloki jednorożce kolorowe to urocze, bajkowe stworzonka. W opakowaniu, które zawiera 10 sztuk znajduje się mix kolorów.

Maskotka jednorożec tęczowy

45,00 
Maskotka jednorożec tęczowy to mięciutka kolorowa przytulanka o wysokości ok. 33 cm. Jak mówi bajka - ostatni jednorożec wyrusza w świat by odkryć co się stało z resztą jego gatunku. Podczas drogi spotyka wiele różnorodnych i interesujących postaci.

Breloki pirat

14,00 
Breloki pirat to bardzo strrrrraszne breloki. W pakiecie znajdują się czaszki i inne straszności w ilości 10 sztuk .

Breloki zwierzątka morskie

14,00 
Breloki zwierzątka morskie to różnorodne przywieszki dla chłopca i dziewczynki, którzy lubią morze i zwierzątka w nim mieszkające. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Breloki pluszaki

20,00 
Breloki pluszaki to mięciutkie puchate zwierzątka. Wśród nich są m.in. słoniki, króliczki, misie. Wszystkie w delikatnych kolorach. Pakiet zawiera 10 sztuk.