Latarki to świecący drobiazg. W pakiecie znajduje się mix kilku kolorów. Brelok latarka uznawany generalnie za chłopięcy, często wykorzystywany jest też przez dziewczynki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Przypinka świecąca pirat czarny

10,00 
Przypinka świecąca pirat czarny to wykonana z delikatnego silikonu przypinka. Po odblokowaniu włącznika uruchamia się mrugające kolorowe światełka. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Przypinka świecąca pirat czerwony

10,00 
Przypinka świecąca pirat czerwony to oryginalna ozdoba. Mrugające światełko, które uruchamiane jest włącznikiem sprawia, że ta silikonowa zabawka ma znacznie wyższe notowania. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Latarki mix 60

108,00 
Latarki mix 60 to bogaty pakiet kolorowych latareczek. Wśród nich jest 50 sztuk mniejszych i 10 sztuk XXL. Dobra cena i wygodny box, w jaki zapakowane są latareczki to tylko kilka z wielu atutów.

Lampki diamenty

20,00 
Lampki diamenty to oryginalne, świecące kolorowym światłem lampeczki. Pakiet zawiera 5 sztuk, w różnych kolorach.

Latarki xxl vip 10 szt.

28,00 
Latarki xxl vip to doskonały prezent zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Okazały wygląd sprawia, że mogą je dostać wyjątkowo grzeczne dzieci ! Neonowe kolory ułatwiają odnalezienie latarki z łatwością, gdyż dzięki nim  jest bardzo widoczna. Bardzo duża latarka o wysokości ok. 10 cm i super wykonanie to duży atut tej zabaweczki. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Latarki na breloku 36

59,40 
Latarki na breloku to świetny drobiazg, z którego ucieszy się i chłopiec , ale i dziewczynka. Za pomocą przesuwającego się przycisku można oświetlić nawet najciemniejsze miejsce. Zabawa staje się naprawdę ekscytująca! Nasz pakiet zawiera 36 sztuk latarek i poza ich niebanalną urodą ma świetną cenę!

Długopis magiczny świecący

20,00 
Długopis magiczny to fantastyczny i bajerancki przybór do pisania. Zakończony jest latarką, która po włączeniu świeci kolorowym, mrugającym światłem. Super, oryginalny prezent i niepowtarzalny gadżet. Pakiet zawiera 10 sztuk.