Piłki kauczukowe, skoczne jak kangurki, antystresowe odbierające niedobre emocje to świetny prezent dla dziewczynek i dla chłopców. Różne wzory i kolory. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Show sidebar

Piłki owoce

26,00 
Piłki owoce to zdrowe, kauczukowe skoczne piłeczki. Duże owocki to m.in. arbuzy, kiwi, cytrynki . Ich kolorystyka i fakt, że są symbolem zdrowia sprawia, że radość z zabawy z nimi jest podwójna. Pakiet zawiera 20 sztuk.

Piłeczki brokatowe

28,00  26,00 
Piłki brokatowe kauczukowe to kolorowe, niczym magiczne skoczne piłeczki do odbijania. Fantastyczna zabawa jest gwarantowana . Piłeczki są duże, mają ok. 3,5 cm. Pakiet zawiera 20 sztuk.

Piłki kauczukowe cytrynki

84,00  78,00 
Piłki kauczukowe cytrynki to bardzo "zdrowe" zabaweczki;-) Są bardzo skoczne i każde dziecko uwielbia zabawę nimi. Pakiet zapakowany jest w wygodny plastikowy, zakręcany słoik i zawiera 60 sztuk.

Piłki emotki

110,00 
Piłki emotki to 110 skocznych piłeczek kauczukowych z różnorodnymi minkami. Mają  buziaczki, które tak lubią najmłodsi. Doskonała zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.  Piłeczki mają ok. 2,5 cm średnicy . Ich opakowanie stanowi wygodny plastikowy i zakręcany słój.

Piłki smile 60

84,00  78,00 
Piłki smile to duże, kauczukowe piłeczki. Każda z nich ma narysowaną uśmiechniętą buźkę. Piłeczki są bardzo skoczne . Zestaw zawiera 60 sztuk, które zapakowane są w plastikowy słoik.

Piłki kauczukowe mix 40

50,00 
PPiłki kauczukowe to 40 skocznych piłeczek kauczukowych z różnorodnymi motywami . Mają  różne wzory i kolory, które tak lubią najmłodsi. Mamy w tym zestawie m.in.  piłki nożne, z brokatem, a także arbuzy. Doskonała zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.  Duże piłeczki mają ok. 3 cm .

Piłki antystresowe smile 10 sztuk

25,00 
cena jednej sztuki: 2,50 zł   Piłki antystresowe to doskonała zabawa i idealna zabawka do rozładowania emocji. Pakiet zawiera 10 żółciutkich, wesołych piłek smile, z różnymi minkami.

Piłki kauczukowe duże – 20 sztuk

28,00 
cena jednej sztuki: 1,40 zł Piłki kauczukowe duże kolorowe i  skaczące w wielu odsłonach kolorystycznych. Doskonała zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Duża piłeczka 3 cm.