Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Show sidebar
-7%
Close

Piłki smile 60

84,00  78,00 

Piłki smile to duże, kauczukowe piłeczki. Każda z nich ma narysowaną uśmiechniętą buźkę. Piłeczki są bardzo skoczne . Zestaw zawiera 60 sztuk, które zapakowane są w plastikowy słoik.

Close

Piłki kauczukowe mix 40

50,00 

PPiłki kauczukowe to 40 skocznych piłeczek kauczukowych z różnorodnymi motywami . Mają  różne wzory i kolory, które tak lubią najmłodsi. Mamy w tym zestawie m.in.  piłki nożne, z brokatem, a także arbuzy. Doskonała zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.  Duże piłeczki mają ok. 3 cm .

Close

Piłki emotki 20

24,00 

Piłki emotikonki kauczukowe to duże, żółciutkie  i  wysoko skaczące piłeczki kauczukowe. Mają różnorodne  buziaczki, które tak lubią najmłodsi. Doskonała zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.  Duże piłeczki mają ok. 3 cm

Close

Piłki antystresowe smile 10 sztuk

25,00 

cena jednej sztuki: 2,50 zł

 

Piłki antystresowe to doskonała zabawa i idealna zabawka do rozładowania emocji. Pakiet zawiera 10 żółciutkich, wesołych piłek smile, z różnymi minkami.

Close

Piłki kauczukowe duże – 20 sztuk

28,00 

cena jednej sztuki: 1,40 zł

Piłki kauczukowe duże kolorowe i  skaczące w wielu odsłonach kolorystycznych. Doskonała zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Duża piłeczka 3 cm.