Piłki kauczukowe, skoczne jak kangurki, antystresowe odbierające niedobre emocje to świetny prezent dla dziewczynek i dla chłopców. Różne wzory i kolory. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Piłeczki mix

19,00 
Piłeczki mix kolorowe to skoczne kauczuki, z których cieszy się każde dziecko. W pakiecie znajduje się 20 sztuk  różnorodnych skoczków.

Piłki kauczukowe esy floresy

54,00 
Piłki kauczukowe esy floresy w boksie 60 sztuk to barwne i bardzo skoczne piłeczki. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego, gdyż mamy kolorki i dla chłopców i dla dziewczynek :-)

Piłki arbuzy

60,00 
Piłki arbuzy to bardzo  letnie, wesołe kauczukowe piłeczki. Są skoczne i radosne. W wygodnym plastikowym boxie znajduje się 60 piłeczek o średnicy ok. 2,50 cm .

Piłki mix 60

57,00 
Piłki mix 60 sztuk to barwny zestaw skocznych piłeczek. Wśród nich są : arbuzy, emotikonki, uśmiechnięte buziaki, oko oraz neonki. Łącznie 60 sztuk piłeczek. Koszt piłeczki w tym zestawie to 0,95zł/szt.

Piłki zwierzątka

78,00 
Piłki zwierzątka to oryginalne i skoczne kauczukowe piłeczki. Neonowe kolory i wtopione w  masę urocze stworzonka sprawiają, że to z pewnością niebanalne kangurki. Pakiet zawiera 60 sztuk różnorodnych piłeczek.

Piłki owoce

26,00 
Piłki owoce to zdrowe, kauczukowe skoczne piłeczki. Duże owocki to m.in. arbuzy, kiwi, cytrynki . Ich kolorystyka i fakt, że są symbolem zdrowia sprawia, że radość z zabawy z nimi jest podwójna. Pakiet zawiera 20 sztuk.

Piłki kauczukowe mix 40

50,00 
PPiłki kauczukowe to 40 skocznych piłeczek kauczukowych z różnorodnymi motywami . Mają  różne wzory i kolory, które tak lubią najmłodsi. Mamy w tym zestawie m.in.  piłki nożne, z brokatem, a także arbuzy. Doskonała zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.  Duże piłeczki mają ok. 3 cm .

Piłki antystresowe smile 12 sztuk

30,00 
cena jednej sztuki: 2,50 zł   Piłki antystresowe to doskonała zabawa i idealna zabawka do rozładowania emocji. Pakiet zawiera 12 żółciutkich, wesołych piłek smile, z różnymi minkami.

Piłki kauczukowe duże – 20 sztuk

28,00 
cena jednej sztuki: 1,40 zł Piłki kauczukowe duże kolorowe i  skaczące w wielu odsłonach kolorystycznych. Doskonała zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Duża piłeczka 3 cm.