Piłki kauczukowe, skoczne jak kangurki, antystresowe odbierające niedobre emocje to świetny prezent dla dziewczynek i dla chłopców. Różne wzory i kolory. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Piłki antystresowe mix

32,40 
Piłki antystresowe mix to 12 kolorowych mięciutkich piłeczek. Są wśród nich kolorowe uśmiechnięte buziaczki, piłki nożne, a także piłki do siatkówki i koszykówki. W tym pakiecie będzie czym obdzielić zarówno dziewczynkę jak i chłopca, a nawet zestresowany dorosły Pacjent ucieszy się z takiego prezentu:-)

Piłeczki brokatowe

19,00 
Piłeczki brokatowe to fantastyczne skoczne kauczukowe kangurki. Dzieci uwielbiają skakać, a one skaczą razem z nimi - bardzo, bardzo wysoko ! Pakiet zawiera 20 sztuk.

Brelok piłeczka radosna

19,00 
Brelok piłeczka radosna to antystresowy brelok, który potrafi całkowicie pozbawić stresu absolutnie każdego i wprawić w doskonały nastrój. Pakiet zawiera 10 białych mięciutkich piłeczek z wesołym uśmieszkiem.

Piłki na sznurku

12,50 
Piłki na sznurku są wspaniałą zabawką dla chłopców i dziewczynek. Umocowanie elastycznego sznureczka pozwala na odbijanie piłeczki, a jednocześnie kontrolę nad nią. Świetna zabawa! Pakiet zawiera 5 sztuk.

Piłki z napędem

17,50 
Piłki z napędem to fantastyczna zabawka, którą doceni zarówno miłośnik piłki jak i rajdowiec:-) Pakiet zawiera 10 piłek w czarno-białe łatki z napędem.

Piłeczki mix

19,00 
Piłeczki mix kolorowe to skoczne kauczuki, z których cieszy się każde dziecko. W pakiecie znajduje się 20 sztuk  różnorodnych skoczków.

Piłki kauczukowe esy floresy

54,00 
Piłki kauczukowe esy floresy w boksie 60 sztuk to barwne i bardzo skoczne piłeczki. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego, gdyż mamy kolorki i dla chłopców i dla dziewczynek :-)

Piłki arbuzy

60,00 
Piłki arbuzy to bardzo  letnie, wesołe kauczukowe piłeczki. Są skoczne i radosne. W wygodnym plastikowym boxie znajduje się 60 piłeczek o średnicy ok. 2,50 cm .

Piłki mix 60

57,00 
Piłki mix 60 sztuk to barwny zestaw skocznych piłeczek. Wśród nich są : arbuzy, emotikonki, uśmiechnięte buziaki, oko oraz neonki. Łącznie 60 sztuk piłeczek. Koszt piłeczki w tym zestawie to 0,95zł/szt.

Piłki zwierzątka

75,00 
Piłki zwierzątka to oryginalne i skoczne kauczukowe piłeczki. Neonowe kolory i wtopione w  masę urocze stworzonka sprawiają, że to z pewnością niebanalne kangurki. Pakiet zawiera 60 sztuk różnorodnych piłeczek.

Piłki kauczukowe mix 40

50,00 
PPiłki kauczukowe to 40 skocznych piłeczek kauczukowych z różnorodnymi motywami . Mają  różne wzory i kolory, które tak lubią najmłodsi. Mamy w tym zestawie m.in.  piłki nożne, z brokatem, a także arbuzy. Doskonała zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.  Duże piłeczki mają ok. 3 cm .

Piłki antystresowe smile 12 sztuk

32,00 
cena jednej sztuki: 2,50 zł   Piłki antystresowe to doskonała zabawa i idealna zabawka do rozładowania emocji. Pakiet zawiera 12 żółciutkich, wesołych piłek smile, z różnymi minkami.