Piłki kauczukowe, skoczne jak kangurki, antystresowe odbierające niedobre emocje to świetny prezent dla dziewczynek i dla chłopców. Różne wzory i kolory. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Breloki piłki antystresowe

20,00 
Breloki piłki antystresowe to idealne gadżety dla chłopców, ale i dla dziewczynek. Do wyboru mamy różne rodzaje piłek: nożną, do kosza, baseball'a i do tenisa.  Mięciutka struktura piłki sprawia, że poza ozdobą może pełnić także funkcję antystresową i być wykorzystywana do ćwiczeń. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Piłki sportowe

26,00 
Piłki sportowe są bardzo skocznymi, kauczukowymi piłeczkami. Wśród wzorów są piłki nożne, do gry w siatkówkę i koszykówkę, a także bile do gry w bilard. Kolorowo, różnorodnie i po męsku. Pakiet zawiera 20 sztuk piłeczek.

Piłki arbuzy

60,00 
Piłki arbuzy to bardzo  letnie, wesołe kauczukowe piłeczki. Są skoczne i radosne. W wygodnym plastikowym boxie znajduje się 60 piłeczek o średnicy ok. 2,50 cm .

Piłki mix 60

57,00 
Piłki mix 60 sztuk to barwny zestaw skocznych piłeczek. W plastikowym pudełeczku są : arbuzy, emotikonki, uśmiechnięte buziaki, oko oraz neonki. Łącznie 60 sztuk piłeczek. Koszt piłeczki w tym zestawie to 0,95zł/szt.

Piłki zwierzątka

78,00 
Piłki zwierzątka to oryginalne i skoczne kauczukowe piłeczki. Neonowe kolory i wtopione w  masę urocze stworzonka sprawiają, że to z pewnością niebanalne kangurki. Pakiet zawiera 60 sztuk różnorodnych piłeczek.

Piłki buziak

78,00 
Piłki buziak to duże, kauczukowe piłeczki . Kolorystyka w pakiecie pozwala obdzielić zarówno dziewczynki jak i chłopców . Każda z nich ma uśmiechniętą, radosną buźkę, która zaraża dobrym nastrojem. Piłeczki są bardzo skoczne.  Zestaw zawiera 60 sztuk piłeczek umieszczonych w plastikowym słoiku, w kolorystycznym mixie.

Piłki brokatowe

22,00 
Piłki brokatowe są skocznymi i bardzo niebanalnymi piłeczkami. Brokat w nich umieszczony lśni w słońcu i nadaje im magiczną moc:-) . W pakiecie znajduje się 20 sztuk piłeczek o średnicy 2,50 cm . Mix kolorów daje możliwość dopasowania piłeczki i dla dziewczynki i dla chłopca.

Piłeczki buźka

22,00 
Piłeczki buźka to skoczne, kauczukowe piłeczki o średnicy 2,50 cm. W pakiecie znajduje się 20 sztuk piłeczek w kolorach różowym, niebieskim , żółtym, zielonym i pomarańczowym. Każda piłeczka jest wesoła i uśmiechnięta i budzi wyłącznie pozytywne emocje.

Piłki owocki

22,00 
Piłki owocki to skoczne piłeczki o bardzo oryginalnym wzorze. W piłeczkach "zatopione" są owocki , takie jak: pomarańcza, truskawka, kiwi, jabłuszko, arbuz. Zdrowe piłeczki mają ok. 2,50 cm średnicy, a w pakiecie znajduje się 20 sztuk.

Piłki owoce

26,00 
Piłki owoce to zdrowe, kauczukowe skoczne piłeczki. Duże owocki to m.in. arbuzy, kiwi, cytrynki . Ich kolorystyka i fakt, że są symbolem zdrowia sprawia, że radość z zabawy z nimi jest podwójna. Pakiet zawiera 20 sztuk.

Piłeczki brokatowe

26,00 
Piłki brokatowe kauczukowe to kolorowe, niczym magiczne skoczne piłeczki do odbijania. Fantastyczna zabawa jest gwarantowana . Piłeczki są duże, mają ok. 3,5 cm. Pakiet zawiera 20 sztuk.

Piłki kauczukowe cytrynki

78,00 
Piłki kauczukowe cytrynki to bardzo "zdrowe" zabaweczki;-) Są bardzo skoczne i każde dziecko uwielbia zabawę nimi. Pakiet zapakowany jest w wygodny plastikowy, zakręcany słoik i zawiera 60 sztuk.