Prezenty to idealne rozwiązanie na każdą okazję. Różnorodne drobiazgi zapakowane w elegancką paczuszkę, przewiązaną kokardką to atrakcyjny i niebanalny podarunek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Gniotki squishy

16,00 
Gniotki squishy to fantastyczne odstresowujące zabaweczki . W pakiecie 10 sztuk znajdują się wybierane losowo m.in. : chmurka, gwiazdeczka, świnka, króliczek, smok, słonik, niedźwiadek, piesek, kotek. Różnorodna kolorystyka i mnogość wzorów sprawia, że każde dziecko znajdzie swojego ulubieńca.

Karty kolekcjonerskie piłka

7,00 
Karty kolekcjonerskie  z motywem piłki nożnej to coś co każdy chłopiec chciałby mieć. Nasza kolekcja zawiera 4 saszetki, a w każdej z nich jest aż 7 kart, czyli w sumie 28 kart !

Deskorolka dzielnego Pacjenta i Pacjentki

16,00 
Deskorolka dzielnego Pacjenta i Pacjentki to zabaweczka dzięki której, można wykonywać najróżniejsze ewolucje w powietrzu, dbając o to, by wprawić się  w wykonywaniu najbardziej skomplikowanych trików. Pakiet zawiera 10 sztuk deskorolek, 5 z motywami dziewczęcymi , a 5 z chłopięcymi.

Gwiazdki świecące

6,00 
Gwiazdki świecące to idealna ozdoba dziecięcego pokoju.  Aby świeciły w ciemnościach, wystarczy jedynie przykleić je za pomocą zawartej w paczuszce

Prezenciki dla chłopca

6,00 
Pakiet zapakowany w celofanową torebeczkę przewiązaną wstążeczką zawiera 6 elementów : uśmiechniętą sprężynkę, ludzika spidermanka, balonik, bransoletkę chłopięcą z nazwą klubu piłkarskiego, piłeczkę kauczukową i brelok deskorolkę.