Sprężynki mają w sobie jakąś magiczną moc. Bawi się nimi każdy chłopiec i dziewczynka. Różne motywy i kolorystyka sprawiają, że za każdym razem dziecko może mieć inną sprężynkę. To zabawka, która nigdy się nie znudzi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Sprężynki 36

25,00 
Sprężynki 36 to zbiór neonowych zabaweczek. Dziewczynki i chłopcy bardzo je lubią, a ich fantazja ma na nie wiele rodzajów zabaw. Pakiet zapakowany jest w wygodną siateczkę i zawiera 36 sztuk.

Sprężynki wesołe buziaczki

13,90 
Sprężynki wesołe buziaczki to 12 sztuk radosnych i bajecznie kolorowych sprężynek. Potrafią niesamowicie zająć dziecko i wprawić je w doskonały nastrój :-)

Sprężynki ząbek kolorowe 24

24,00 
Sprężynki ząbek kolorowe  to 24 świetne i kolorowe zabaweczki. Możesz je rozciągać, rzucać nimi, a nawet sprawić, by "schodziły" po schodach. Zielony, niebieski, czerwony i błękitny to wszystkie kolory sprężynek w tym pakiecie.

Sprężynki ząbek kolorowe

16,60 
Sprężynki ząbek to kolorowe, fantastyczne zabaweczki do rozciągania, rzucania i szalonej zabawy. Uwielbiają je i dziewczynki, i chłopcy. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Sprężynki minki kolorowe

15,90 
Sprężynki minki kolorowe to wesoła zabawa i przekrój przez różne nastroje. 12 kolorowych sprężynek bawi  i daje radość zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

Sprężynki kształty neon 12

15,50 
Sprężynki kształty neon to 12 sztuk różnorodnych sprężynek. Są wśród nich m.in. serduszka, kwiatuszki, gwiazdki. Wszystkie mają bardzo intensywny kolor . Pakiet zawiera 12 sztuk.

Sprężynki kształty neon

28,00 
Sprężynki kształty neon to bardzo kolorowe o różnorodnych kształtach zabaweczki. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy je wprost uwielbiają. W pakiecie 24 sztuk znajdują się m.in. serduszka, gwiazdki czy  kwiatuszki.

Sprężynki mix 4

19,50 
Sprężynki mix 4 rodzajów to możliwość przetestowania, która  z nich cieszy się największym powodzeniem. Wśród nich sprężynki zwierzątka, brokatowe oraz z jednorożcem. Pakiet zawiera 15 sprężynek  i dzięki swojej różnorodności jest naprawdę fajny.

Sprężynki jednorożec 24 szt.

30,00 
Sprężynki jednorożec to pakiet 24 sztuk sprężynek do zabawy.  Sprężynki w pakiecie mają kolory różowy i niebieski, a na każdej z nich jest uroczy jednorożec.

Sprężynki brokatowe 24 szt.

30,00 
Sprężynki brokatowe to pakiet 24 sztuk sprężynek do zabawy.  Sprężynki są magiczne  mają tęczowe kolory różowo-zielono-żółte i brokat!

Sprężynki ząbek 24 sztuki

30,00 
sprężynki ząbek to 24 sztuki wesołych, uśmiechniętych, a zarazem ząbkowych sprężynek do zabawy dla chłopców i dziewczynek.