Sprężynki mają w sobie jakąś magiczną moc. Bawi się nimi każdy chłopiec i dziewczynka. Różne motywy i kolorystyka sprawiają, że za każdym razem dziecko może mieć inną sprężynkę. To zabawka, która nigdy się nie znudzi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Sprężynki minki 12

19,50 
Sprężynki minki 12 to pakiet kolorowych sprężynek z różnorodnymi. To zabawka dla dziewczynki i dla chłopca. Każdy obdarowany będzie miał wielką frajdę z zabawy.

Sprężynki minki

36,00 
Sprężynki minki to pakiet 24 sztuk kolorowych zabaweczek. Są idealne zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Różnorodność kolorów, różnorodność minek sprawia, że z pewnością każde dziecko znajdzie swoją ulubioną sprężyneczkę.

Sprężynki 78

89,70 
Sprężynki  to 78 fantastycznych kolorowych, tęczowych sprężynek. Niesamowite sztuczki jakie można z nimi robić sprawiają, że kochają je i dziewczynki i chłopcy. Pakiet zapakowany w plastikowe wygodne opakowanie.

Sprężynki zębolki rybkowe

30,00 
Sprężynki zębolki rybkowe 24 szt. są wspaniałą dziewczęco-chłopięcą zabaweczką. Motyw z bajeczki to dodatkowy argument:-)

Sprężynki tęczowe buźki

30,00 
Sprężynki tęczowe buźki to nowa odsłona Waszych ulubionych sprężynek! W pakiecie 24 sztuk znajdziemy zarówno kolor żółty, pomarańczowy i zielony, ale i różowy, fioletowy i niebieski. To nieustająco doskonała zabawka dla dziewczynek, jak i chłopców.

Sprężynki ząbek kolorowe 24

32,00 
Sprężynki ząbek kolorowe  to 24 świetne i kolorowe zabaweczki. Możesz je rozciągać, rzucać nimi, a nawet sprawić, by "schodziły" po schodach. Zielony, niebieski, czerwony i błękitny to wszystkie kolory sprężynek w tym pakiecie.

Sprężynki ząbek kolorowe

17,50 
Sprężynki ząbek to kolorowe, fantastyczne zabaweczki do rozciągania, rzucania i szalonej zabawy. Uwielbiają je i dziewczynki, i chłopcy. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Sprężynki kształty neon 12

15,50 
Sprężynki kształty neon to 12 sztuk różnorodnych sprężynek. Są wśród nich m.in. serduszka, kwiatuszki, gwiazdki. Wszystkie mają bardzo intensywny kolor . Pakiet zawiera 12 sztuk.

Sprężynki kształty neon

30,00 
Sprężynki kształty neon to bardzo kolorowe o różnorodnych kształtach zabaweczki. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy je wprost uwielbiają. W pakiecie 24 sztuk znajdują się m.in. serduszka, gwiazdki czy  kwiatuszki.