Sprężynki mają w sobie jakąś magiczną moc. Bawi się nimi każdy chłopiec i dziewczynka. Różne motywy i kolorystyka sprawiają, że za każdym razem dziecko może mieć inną sprężynkę. To zabawka, która nigdy się nie znudzi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Sprężynki mix 4

19,50 
Sprężynki mix 4 rodzajów to możliwość przetestowania, która  z nich cieszy się największym powodzeniem. Wśród nich sprężynki buziaki, emotki, zwierzątka i zębolki rybkowe. Pakiet zawiera 15 sprężynek  i dzięki swojej różnorodności jest naprawdę fajny.

Sprężynki kształty

31,50 
Sprężynki kształty to fantastyczna zabawka dla dziewczynki i chłopca. Mamy w tym pakiecie m.in. serduszka, gwiazdeczki, motylki, kwiatuszki . Pakiet zawiera 30 sztuk sprężynek o różnych kształtach.

Sprężynki tęczowe VIP

60,00 
Sprężynki tęczowe VIP to specjalne wydanie tej zabawki, wyłącznie dla najgrzeczniejszych. Sprężynki mają dużo różnorodnych kształtów, a ponad to są bardzo duże. Wyobraźnia dziecka ma wiele do zrobienia z tak zmodyfikowaną zabaweczką. Jest ona numerem 1 wśród sprężynek. Dostępne w tym pakiecie są m.in, serduszka, kwiatuszki, gwiazdeczki oraz sprężynki okrągłe . Każdy zestaw zawiera mix kształtów.

Sprężynki jednorożec 24 szt.

30,00 
Sprężynki jednorożec to pakiet 24 sztuk sprężynek do zabawy.  Sprężynki w pakiecie mają kolory różowy i niebieski, a na każdej z nich jest uroczy jednorożec.

Sprężynki brokatowe 24 szt.

30,00 
Sprężynki brokatowe to pakiet 24 sztuk sprężynek do zabawy.  Sprężynki są magiczne  mają tęczowe kolory różowo-zielono-żółte i brokat!

Sprężynki emotikonki

30,00 
Sprężynki emotikonki  24 są świetną zabawką, z którą wyobraźnia dziecka ma wiele do zrobienia . Dodatkowo wyjątkowo modny motyw sprawia,

Sprężynki ząbek 24 sztuki

30,00 
sprężynki ząbek to 24 sztuki wesołych, uśmiechniętych, a zarazem ząbkowych sprężynek do zabawy dla chłopców i dziewczynek.