Zabawki mix dla chłopca to rozwiązanie najtrudniejszych problemów zakupowych, bo przecież dla zakupy dla chłopców są niełatwe .

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Zabawki mix 14

78,40 
Zabawki mix 14 to pakiet zabawek dla chłopca i dziewczynki. Składa sie z  80 elementów, wśród których są: 10 metalowych autek resoraków 4 sportowe auta z kierowcą i z napędem 8 breloków laleczek 11 gumek szkolnych żółciutkich buziaczków 11 gumek do włosków 12 sprężynek 4 breloki latarki 10 balonów 10 pierścionków Średnia cena 1 elementu w tym zestawie wynosi 0,98zł.

Zabawki mix 13

155,00 
Zabawki mix 13 to bardzo bogaty pakiet. Zawiera aż 130 elementów, a wśród nich kolorowe sprężynki, bransoletki silikonowe dla dziewczynek i chłopców (kluby piłkarskie), regulowane pierścionki, auta z napędem, mięciutkie zwierzątka, gumeczki i spineczki do włosków, szkatułki na ząbki mleczne, miluśkie pluszowe breloki.

Zabawki mix pluszowe szaleństwo

20,00 
Zabawki mix pluszowe szaleństwo to pakiet milusieńkich zabawek . Wśród nich są 2 mięciutkie kostki, 2 super milutkie portfeliki, 2 urocze misie oraz  2 breloki z puchatymi zwierzątkami.

Gniotki squishy owoce

18,00 
Gniotki squishy  owoce to fantastyczne zabaweczki antystresowe. W pakiecie 10 sztuk znajdują się wybierane losowo m.in. : wisienki, truskawka, winogrono, jabłuszko, gruszka, ananas, awokado. Intensywne kolory i możliwość promowania zdrowia dzięki tym owockom to tylko kilka atutów przemawiających za tym wyborem.

Puzzle 3D

10,00 
Puzzle 3D to wspaniała zabawa dla dziewczynki i chłopca. Pakiet zawiera 10 plansz, a każda z nich ma 1 figurkę do ułożenia. Wśród wzorów są zwierzątka, roboty i pojazdy. Zabawa dla 10 dzieci.

Gra wodna dino

33,00 
Gra wodna dino to popularna od lat - gra zręcznościowa. Zapewni długie godziny świetnej zabawy i z powodzeniem zastąpi smartfon, komputer, czy telewizor. Zwycięzcą zostaje ten, kto jak najszybciej umieści kolorowe kółeczka na patyczkach. Naciskając na przyciski pompujemy powietrze, które wprawia w ruch kółeczka i pozwala osiągnąć cel. To świetna zabawka na ćwiczenie refleksu, cierpliwości oraz sprytu. Dzieciom bardzo podoba się bajkowa szata graficzna i sama gra. Pakiet zawiera 3 sztuki.

Breloki czachy odblaskowe

13,00 
Breloki czachy to odblaskowe przywieszki, które uwielbiają chłopcy. Można je przypiąć do plecaka lub kieszonki, aby być widocznym na drodze. Bezpieczeństwo górą ! Pakiet zawiera 10 sztuk.

Pistolet na wodę

1,80 
Pistolet na wodę to najlepsza zabawka na co dzień i od święta - szczególnie w okolicy Lanego Poniedziałku:-) Każdy chłopiec i dziewczynka uwielbiają zabawy wodą, a ten pistolet jest do tego idealny!

Stempelki dinozaury

12,00 
Stempelki dinozaury to doskonała zabawka i dla chłopców, i dla dziewczynek. Pakiet zawiera 10 sztuk różnorodnych pieczątek.

Zestaw dentysta

45,00 
Zestaw dentysta to znakomity pakiet zabawek, który pozwoli na zabawę jeszcze przed wizytą, albo w domowym zaciszu. Dzięki niemu dzieci mogą przymierzyć się do spotkania z dentystą - same jeszcze przed wejściem -  mogą "poleczyć " ząbki. Pakiet jest duży. Opakowanie stanowi plastikowa, trwała walizeczka. Jest idealna, by utrzymać porządek - przy tak wielu elementach!

Bączki

16,00 
Bączki sportowe to zabawki, które zajmują czas, uczą cierpliwości i dają szansę na zdrową rywalizację. Kto potrafi sprawić , aby bączek jak najdłużej był wprawiony w ruch - wygrywa ! Pakiet zawiera 10 sztuk bączków z motywami sportowymi.

Straszne zwierzątka

15,00 
Straszne zwierzątka to czarne jak z horroru: nietoperze, jaszczurki, krokodyle, żaby, żółwie, gąsiennice, węże, pająki i skorpiony. Na dodatek są obślizgłe, czyli dokładnie takie jak lubią małe i te większe odważne dzieci . Do robienia psikusów to rewelacyjna zabawka. Pakiet zawiera losowo wybranych 6 zwierzątek.