Zabawki mix dla chłopca to rozwiązanie najtrudniejszych problemów zakupowych, bo przecież dla zakupy dla chłopców są niełatwe .

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Bączki

16,00 
Bączki sportowe to zabawki, które zajmują czas, uczą cierpliwości i dają szansę na zdrową rywalizację. Kto potrafi sprawić , aby bączek jak najdłużej był wprawiony w ruch - wygrywa ! Pakiet zawiera 10 sztuk bączków z motywami sportowymi.

Straszne zwierzątka

15,00 
Straszne zwierzątka to czarne jak z horroru: nietoperze, jaszczurki, krokodyle, żaby, żółwie, gąsiennice, węże, pająki i skorpiony. Na dodatek są obślizgłe, czyli dokładnie takie jak lubią małe i te większe odważne dzieci . Do robienia psikusów to rewelacyjna zabawka. Pakiet zawiera losowo wybranych 6 zwierzątek.

Zabawki mix 8 zestaw chłopięcy – Nowy mix !

70,00 
Zabawki mix 8 to duży pakiet zabawek dla chłopców aż 74 elementów  . Składają się na nie bardzo różnorodne zabawki takie jak: 10 samochodzików resoraki, 2 busy, 6 sprężynek, 8 przypinek ,5 temperówek piłka, 5 x piłki kauczukowe, 2 bańki mydlane, 8 bransoletek z klubami piłkarskimi, 8 gumek robot/auta/ludzik, 10 balonów, 2 motory, 2 blistry naklejek, 6 żołnierzyków. Uśredniony koszt 1 elementu to 0,98zł!