Dla dziewczynki to miejsce dla małych elegantek. Znajdą się tu pierścionki, biżuteria, figurki bajkowe, sprężynki, klocuszki i puzzle z bajkowymi motywami, ale i kalendarze mycia zębów, kolorowe książeczki stomatologiczne , malowanki ząbkowe oraz naklejki, a także różnorodne breloki, laleczki i wiele innych uwielbianych drobiazgów.

Wyświetlanie 1–12 z 353 wyników

Pierścionki lale pl

36,00 
Pierścionki lale pl to plastikowe pierścioneczki dla młodszych elegantek. Kolorowe laleczki są ulubienicami dziewczynek. Pakiet 36 sztuk pierścioneczków zamknięty jest

Pierścionki owocki warzywka misie

36,00 
Pierścionki owocki warzywka misie to pakiecik 36 pierścioneczków na plastikowej obrączce. Różnorodność modeli pozwala na znalezienie bez trudu tego idealnego wzoru:-)

Bransoletki best friends 25

25,00 
Bransoletki best friends to 25 kolorowych, tęczowych opasek na rękę. Napisy w języku angielskim to : najlepsi przyjaciele, bądź silny. Jedna bransoletka łączy dwa kolory, niczym w tęczy. Bransoletki są mięciutkie, wykonane z silikonu.

Pierścionki poważne vip 36

41,40 
Pierścionki poważne vip 36 to biżuteria na metalowej, regulowanej obrączce. Duże, okazałe wzory sprawiają, że są idealne dla nastolatek, a nawet znacznie poważniejszych elegantek:)

Srebrny pojemniczek ze skarbami

24,00 
Srebrny pojemniczek ze skarbami zawiera: 5 regulowanych, pierścionków, 3 spineczki z brokatowymi gwiazdeczkami, 2 barwne bransoletki, 2 silikonowe breloki sówki. Kolorowe skarby małych elegantek to łącznie 12 elementów.

Zabawki mini mix 1 dziewczęcy

22,50 
Zabawki mini mix 1 dziewczęcy składa się z 20 elementów. Wśród nich są breloki deskorolki, przypinki emotikonki, zwierzątka morskie neonowe, gumeczki do włosków, brelok emotikonka z nóżkami.

Śmingusówka jajko na wodę

20,00 
Śmingusówka to jajko na wodę. W naszym pakiecie znajduje się 10 kolorowych, wesolutkich jajeczek o wielkości 9 cm. To zabaweczka, którą chętnie bawią się dzieci nie tylko w Lany Poniedziałek:-)

Prezenciki 10

45,00 
Prezenciki 10 to pakiet dziesięciu paczuszek z zawartością idealną i dla dziewczynek i dla chłopców. Każdy z nich zawiera 4 elementy: sprężynkę z ząbkiem, zwierzątko neonowe, grę Pamiętajka oraz naklejeczkę ząbkową.

Opaski tęczowe

15,00 
Opaski tęczowe to mix oryginalnych, kolorowych plastikowych opaseczek. Pozwalają przy minimalnym zaangażowaniu czasowym ułożyć piękną fryzurkę. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Pierścionki vip mini kryształki

55,00 
Pierścionki vip mini kryształki to bardzo elegancki pakiet 36 różnorodnych pierścionków z malenkich , kolorowych kryształków.

Bransoletki kwiatuszki

20,00 
Bransoletki kwiatuszki to regulowana dziewczęca, urocza biżuteria. Pakiet zawiera 10 sztuk bransoletek w kilku kolorach. Są wśród nich: niebieski, różowy, czerwony, żółty . Każda mała elegantka znajdzie swój ulubiony kolor w tym pakiecie.

Pierścionki srebrne delikatne

45,00 
Pierścionki srebrne delikatne to pakiet 36 sztuk pięknych pierścioneczków. Każdy z nich ma delikatną i regulowaną obrączkę.