Dla dziewczynki to miejsce dla małych elegantek. Znajdą się tu pierścionki, biżuteria, figurki bajkowe, sprężynki, klocuszki i puzzle z bajkowymi motywami, ale i kalendarze mycia zębów, kolorowe książeczki stomatologiczne , malowanki ząbkowe oraz naklejki, a także różnorodne breloki, laleczki i wiele innych uwielbianych drobiazgów.

Wyświetlanie 1–12 z 188 wyników

Show sidebar

Pierścionki vip złote z kryształkami

54,00 
Pierścionki vip złote z kryształkami to doskonałe i bardzo różnorodne modele dla młodszych i starszych elegantek. Wśród wzorów znajdują się m.in. motylki, serduszka czy kwiatuszki. Każdy pierścioneczek wykonany jest z kryształków, które mienią się , zwracając uwagę. Stylizowane są na dorosłą biżuterię.

Wisiorek z kryształkiem

24,60 
Wisiorek z kryształkiem imitujący tatuaż to bardzo oryginalna ozdoba szyi. W opakowaniu, zawierającym 12 sztuk znajduje się kilka kolorów i oczywiście kulka będąca pięknym, mieniącym się kryształkiem.

Opaski kwiaty

24,00 
Opaski kwiaty to idealna i przesłodka ozdoba dziewczęcej główki. W pakiecie 6 sztuk, każda ma inny kolorek. Opaski są urocze.

Pierścionki lol

54,00 
Pierścionki lol to biżuteria z ulubioną laleczką dziewczynek. Każdy  z nich umieszczony jest na metalowej i regulowanej obrączce, która pozwala dopasować się do różnej wielkości paluszka. Pakiet zapakowany jest w trwałe, plastikowe , różowe serduszko i zawiera 36 pierścionków.

Sprężynki kształty

31,50 
Sprężynki kształty to fantastyczna zabawka dla dziewczynki i chłopca. Mamy w tym pakiecie m.in. serduszka, gwiazdeczki, motylki, kwiatuszki . Pakiet zawiera 30 sztuk sprężynek o różnych kształtach.

Gumki emotikonki

6,00 
Gumki emotikonki to cudowny dodatek do fryzury małej elegantki. Pomoże ujarzmić włoski i stanowić będzie miłą, wesołą ozdobę . W pakieciku 6 gumeczek z popularnymi emotkami na kokardkach.

Okulary przeciwsłoneczne

21,00  18,00 
Okulary przeciwsłoneczne to doskonały dodatek na słoneczny dzień. Różnorodna kolorystyka pomoże w doborze do stroju. Pakiet zawiera 6 sztuk - w kilku kolorystycznych odsłonach.

Piłki kauczukowe cytrynki

84,00  78,00 
Piłki kauczukowe cytrynki to bardzo "zdrowe" zabaweczki;-) Są bardzo skoczne i każde dziecko uwielbia zabawę nimi. Pakiet zapakowany jest w wygodny plastikowy, zakręcany słoik i zawiera 60 sztuk.

Ołówki lol

30,00 
Ołówki lol to najlepsze dziewczęce przybory przedszkolne i szkolne. Każda dziewczynka marzy o ołóweczku, z ulubioną bajkową laleczką. Pakiet zawiera 50 szt., które są zapakowane w plastikowy walec.

Figurki bajkowe 4 – 10 szt.

16,00  14,00 
Figurki bajkowe są doskonałym dodatkiem do zabaw. Aby wcielić się w ulubionego bajkowego bohatera wystarczy tylko odrobina wyobraźni. Doskonała zabawa i dla chłopca, i dla dziewczynki. Figurki z uwielbianej bajeczki Zootopia.  Pakiet zawiera 10 sztuk.

Figurki bajkowe 3 – 10 szt.

16,00 
Figurki bajkowe są doskonałym dodatkiem do zabaw. Figurki z bajki Potwory i Spółka. Aby wcielić się w ulubionego bajkowego bohatera wystarczy tylko odrobina wyobraźni. Doskonała zabawa i dla chłopca, i dla dziewczynki. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Bańki mydlane parasole 5 szt.

12,50  11,00 
Bańki mydlane z motywami dinozaurów i chłopięcymi to doskonała zabawka dla dziewczynki i dla chłopca. Wysokość fiolki z płynem wynosi ok 12 cm, więc zapewnia to całkiem niekrótką zabawę.