Wyświetlanie 1–12 z 109 wyników

Show sidebar
Close

Pierścionki VIP kryształki kolorowe w cyrkoniach 36 szt.

54,00 

Pierścionki  VIP kryształki kolorowe w cyrkoniach to 36 sztuk pięknej biżuterii. Kolorowe kryształki otoczone są cyrkoniami w różnych kształtach m.in. :  serduszku, rombie, owalu. Swoją popularność zawdzięczają temu, iż są stylizowane na “dorosłą” biżuterię.  Zarówno młode jak i starsze damy – uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii. Ten pakiet pierścionków umieszczony jest w plastikowym serduszku.

-20%
Close

Gumki w plastikowym pojemniczku

20,00  16,00 

Gumki w plastikowym pojemniczku imitującym lizak są doskonałym prezentem. Po zużyciu gumeczek do włosków pojemniczek można przeznaczyć do przechowania rozmaitych skarbów. W pakiecie znajdują się 4 lizaki i kilkaset kolorowych gumeczek do ogarnięcia niesfornych włosków.

Close

Zabawki mix 7 zestaw dziewczęcy

70,00 

Zabawki mix 7 to duży pakiet zabawek dla dziewczynek . Składają się na nie bardzo różnorodne zabawki takie jak lalki, temperówki emotikonki, bańki mydlane,gumki do włosów, sprężynki z jednorożcem, bransoletki, gumki szkolne do ścierania.

Close

Zabawki mix 6 brelokowy

100,00 

Zabawki mix 6 to duży pakiet zabawek dla dziewczynek i chłopców. Składają się na nie bardzo różnorodne breloki, również w pakiecie z kartami.

Close

Sprężynki smile 24 szt.

24,00 

Sprężynki smile to pakiet 24 sztuk sprężynek do zabawy.  Sprężynki są magiczne   i mają tęczowe kolory różowo-zielono-żółte !

Close

Bransoletki brokatowe 12

10,80 

Bransoletki brokatowe są idealne do każdego magicznego stroju. Pakiet zawiera mix kolorów i 12 sztuk magicznych, oprószonych brokatem bransoletek. Małe sroczki uwielbiają gdy coś lśni.

Close

Bransoletki magnetyczne 10

15,00 

Bransoletki magnetyczne są idealne na poprawę nastroju i formy. Koniecznie wypróbujcie. Pakiet zawiera mix kolorów i 10 sztuk magicznych bransoletek.

Close

Sprężynki tęczowe VIP

60,00 

Sprężynki tęczowe VIP to specjalne wydanie tej zabawki, wyłącznie dla najgrzeczniejszych. Sprężynki mają dużo różnorodnych kształtów, a ponad to są bardzo duże. Wyobraźnia dziecka ma wiele do zrobienia z tak zmodyfikowaną zabaweczką. Jest ona numerem 1 wśród sprężynek. Dostępne w tym pakiecie są m.in, serduszka, kwiatuszki, gwiazdeczki oraz sprężynki okrągłe . Każdy zestaw zawiera mix kształtów.

Close

Bańki mydlane zwierzątka 10 szt.

24,00 

Bańki mydlane zwierzątka z motywami uroczych zwierzaczków to doskonała zabawa dla dziewczynek i chłopców . Wysokość fiolki z płynem wynosi ok  10,50 cm, zaś cały pojemniczek ze zwierzaczkiem ma ok. 17 cm .

Close

breloki Avengers 20 szt.

36,00 

Breloki Avengers to postacie z ulubionej bajeczki !  Silikonowe, kolorowe zwierzaczki zdobyły serca milusińskich.  Pakiet zawiera 20 breloków, a każdy z nich także kartę kolekcjonerską. Koszt 1 breloka w pakiecie z kartą wynosi 1,80 zł.

Close

breloki Nemo 20 szt.

36,00 

Breloki Nemo to postacie z ulubionej bajeczki, nagrodzonej Oscarem !  Silikonowe, kolorowe zwierzaczki zdobyły serca milusińskich.  Pakiet zawiera 20 breloków i mix rodzajów.

-9%
Close

Bańki mydlane 10 szt.

22,00  20,00 

Bańki mydlane z motywami dziewczęcymi i chłopięcymi to doskonała zabawka dla dziewczynki i dla chłopca. Wysokość fiolki z płynem wynosi ok 12 cm, więc zapewnia to całkiem niekrótką zabawę.