Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Show sidebar
Close

Latarka 10

19,50 

Latarka to idealny prezent, a nasza jest rzeczywiście wyjątkowa! Każda latarka jest na breloku i ma piękne kolory: zielony, biały,pomarańczowy i żółty. W pakiecie znajduje się 10 latarek. Nasze latarki są użytecznym i naprawdę świetnym prezentem dla dziewczynki i chłopca.

Close

breloki słonie w paski 10

19,00 

Breloki drewniane słoniki w różnych, stonowanych kolorach. Mogą być dodatkiem do kluczy, plecaka, czy piórnika. Pakiet zawiera mix 10 sztuk.

Close

breloki słonie i sowy 10 szt.

18,00 

Breloki słowy i sowy to kolorowy zbiór miłych zwierzątek. Te drewniane figurki  chętnie zdobią nie tylko klucze, ale i piórnik szkolny, plecak czy choćby portfelik. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Close

breloki ząbki 3 szt.

13,50 

Breloki ząbki duże to piękne, szczęśliwe i uśmiechnięte silikonowe ząbki. Każdy z nich jest okazały. Pakiet zawiera 3 sztuki ząbeczków.

Close

breloki przytulaśne 8 szt.

24,00 

Breloki przytulaśne to mięciutkie maskotki, gotowe to przytulania. Są wśród nich zarówno misiaczki, jak i żabka, kurczaczek , króliczek i piesek. Każdy znajdzie swojego ulubionego pupilka. Pakiet zawiera mix 8 sztuk.

Close

breloki jednorożce 4 szt.

16,00 

Breloki jednorożce to ulubione breloki dziewczynek, które są także przemiłą przytulanką . Wielokolorowa grzywa umożliwia czesanie i robienie warkoczyków. W tym pakiecie każdy jednorożec ma inny kolor. Dostępne są: biały, fioletowy,różowy i niebieski. Pakiet zawiera mix kolorystyczny 4 sztuk. To naprawdę doskonały prezent !

Close

breloki ząbki 5 szt.

12,50 

Breloki ząbki to bardzo popularne breloki  w formie pojemników na mleczaki. Pojemniczki dostępne są w kilku kolorach: żółtym, zielonym różowym i fioletowych , granatowym i białym. Pakiet zawiera mix kolorystyczny 5 sztuk pojemniczków. Doskonały prezent zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

Close

breloki Avengers 20 szt.

36,00 

Breloki Avengers to postacie z ulubionej bajeczki !  Silikonowe, kolorowe zwierzaczki zdobyły serca milusińskich.  Pakiet zawiera 20 breloków, a każdy z nich także kartę kolekcjonerską. Koszt 1 breloka w pakiecie z kartą wynosi 1,80 zł.

Close

breloki Nemo 20 szt.

36,00 

Breloki Nemo to postacie z ulubionej bajeczki, nagrodzonej Oscarem !  Silikonowe, kolorowe zwierzaczki zdobyły serca milusińskich.  Pakiet zawiera 20 breloków i mix rodzajów.

-11%
Close

breloki sowy 10 szt.

18,00  16,00 

Breloki sowy to kolorowe drewniane breloczki, które są idealną wesołą przywieszką. Ich różnorodne kolory sprawiają, że miło je mieć. Każda sówka ma piękne, mądre oczy i bajeczne barwy.

-11%
Close

breloki zwierzątka 10 szt.

18,00  16,00 

Breloki zwierzątka w formie kolorowych ludzików są miłym akcentem dla miłośników zwierząt . Właściciel  breloka z pewnością będzie wiedział jak wykorzystać do zabawy słodziakowe zwierzaczki. Miłej zabawy!

Close

Latarka duża 10

25,00 

Kolorowe, duże latarki są użytecznym i naprawdę świetnym prezentem dla dziewczynki i chłopca.