Gumki do włosów zawsze stoją na straży uczesanych włosków. Pomagają w zrobieniu kitek warkoczyków czy koczka.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Show sidebar

Gumki emotikonki

6,00 
Gumki emotikonki to cudowny dodatek do fryzury małej elegantki. Pomoże ujarzmić włoski i stanowić będzie miłą, wesołą ozdobę . W pakieciku 6 gumeczek z popularnymi emotkami na kokardkach.

Gumki i spinki kokardki

15,00 
Gumki i spinki kokardki ogarną czuprynkę małej elegantki, a na dodatek dzięki różnorodności kolorów doskonale dopasują się do stroju:-) Pakiet zawiera 10 spineczek i 10 gumeczek w różnych, atrakcyjnych i dziewczęcych kolorkach.

Gumki kwiatki 40

32,00 
Gumki kwiatki są idealne do upinania fryzurki. Dlatego, że wygoda i miły wygląd są ważne , nasze gumeczki są bardzo lubiane. Pakiet zawiera 40 gumek, po dwie w każdym wzorze. Każda gumka ma kształt kwiatuszka , który jest dostępny w kilku pięknych kolorach, na przykład: turkusowym, zielonym, różowym, żółtym.

Gumki w plastikowym pojemniczku

20,00  14,00 
Gumki w plastikowym pojemniczku imitującym lizak są doskonałym prezentem. Po zużyciu gumeczek do włosków pojemniczek można przeznaczyć do przechowania rozmaitych skarbów. W pakiecie znajdują się 4 lizaki i kilkaset kolorowych gumeczek do ogarnięcia niesfornych włosków.

Gumki love 10

10,00 
Gumki love idealne do upinania fryzurki. Są świetnymi gumkami do włosków małych elegantek. W pakiecie znajduje się 10 gumek, po dwie w każdym kolorze. Na każdej gumce nadruk love, dodaje im uroku.

Gumki różowiutki mix 100 szt.

15,00 
Gumki różowiutki mix  są idealne do tworzenie ciekawych dziewczęcych fryzurek. Kolory dostępne w tych pakietach sprawiają, że można dopasować je do każdego stroju. Kiteczki, warkoczyki czy koczki stały się dzięki tym gumeczkom proste do uczesania. Polecamy ! Dostępne także inne zestawy kolorystyczne - do obejrzenia w galerii. Poza wygodą i różnorodnością mają mają także kolejny atut - jest to super cena!

Gumki misie do włosów

10,00 
Gumki misie do włosów to urocza ozdoba włosów. Potrafią upiąć włosy w fantazyjny koczek, koński ogon, a nawet warkoczyki. Pakiet 10 sztuk , zawiera 5 kompletów gumek w 1 kolorze.

Gumki kokardki w kolorowe kwiatuszki 6 szt.

6,60 
Gumeczki w kilku odcieniach  różu, mają barwne kwiatuszki na kokardeczkach . Z pewnością ten dodatek do wiosennego i letniego stroju - godny polecenia:-)

Gumki kolorowe 20 szt. w słoiczku

19,00  16,00 
Gumki kolorowe kwiatuszki, misie, biedronki lub króliczki do włosków - są delikatną ozdobą dziewczęcych włosków. Cały pakiet zapakowany jest w wygodny plastikowy słoiczek z różową zakrętką. Gdy skończy się jego zawartość można ukryć w nim inne skarby:-)

Gumki króliczek 30 sztuk

15,00 
cena jednej sztuki: 0,50 zł   Gumki króliczek do włosów są fantastycznym uzupełnieniem stroju każdej małej elegantki.

Gumki nr 3 – 40 sztuk

19,00 
cena jednej sztuki: 0,48 zł   Komplet kolorowych gumeczek do włosów, 2 opakowania, 40 sztuk.

Spinki i ozdoby 29 elementów

21,00 
cena jednej sztuki: 0,72 zł   Spinki i ozdoby 29 elementów - mix kolorowych spineczek ( 14 szt.) i gumeczek do włosków (10) oraz 5 pierścionków na regulowanych obrączkach. Całość zapakowana w plastikowe pudełeczko.