Gumki do włosów zawsze stoją na straży uczesanych włosków. Pomagają w zrobieniu kitek warkoczyków czy koczka.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Gumki różyczki 40

36,00 
Gumki różyczki 40 to duży pakiet gumeczek do włosków. Delikatne, pastelowe kolory sprawiają, że nawet kapryśna młoda dama znajdzie atrakcyjny kolorek.

Spinki i gumki koteczek

12,50 
Spinki i gumki koteczek to różowiutki i bardzo słodziutki pakiet na, który składa się 5 gumeczek  5 spineczek do włosków. Nasz bajkowy koteczek ma do towarzystwa koronkową kokardkę, co sprawia, że zarówno spinki i gumki są bardzo eleganckie.

Gumki kokardki

10,00 
Gumki kokardki są doskonałym "narzędziem" do eleganckiego związania włosków w kucyki czy warkoczyki. Fikuśna kokardka sprawia, że fryzurka wygląda na bardzo dopracowaną. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Gumki poziomki

12,50 
Gumki poziomki to bardzo eleganckie i porządne gumeczki. Czarna, podwójna gumka zdobiona jest bajkowymi poziomkami , które są wykonane z błyszczących, eleganckich  się kryształków. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Gumki serduszka 12 sztuk

11,60 
Gumki serduszka to kolorowe, delikatne gumeczki do włosków małych elegantek. Pakiet zawiera 12 sztuk dzięki, którym i kiteczki i warkoczyki to nie problem.

Gumki jednorożec

11,88 
Gumki jednorożec potrafią zarówno doskonale związać włoski, jak i przyciągnąć wzrok każdej małej elegantki. To wszystko za sprawą jednorożca, bo jednorożec to ulubiony bohater dziewczynek. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Gumki truskawki

11,50 
Gumki truskawki to kolorowe ze zdrowym motywem gumeczki do włosków. Są bardzo wygodne i urocze. W pakiecie znajduje się 12 sztuk.

Gumki owocki

26,00 
Gumki owocki i warzywka to idealne motywy promujące zdrowe odżywianie. Są wśród nich truskaweczki, banany, jabłuszka, arbuziki oraz marcheweczki. W pakiecie znajduje się 20 gumek z uroczymi silikonowymi motywami.

Opaski mix wzorów 10 szt.

10,00 
Opaski mix wzorów to doskonała ochrona na słońce, a jednocześnie dwufunkcyjna ozdoba ! Nie lubisz czapek koniecznie osłoń się naszą chustą. Zabezpiecza, pięknie się układa, a dzięki wszytej gumce pasuje na mniejsza i większą główkę . Gdy już nie będzie słonecznych dni można ją z powodzeniem używać do ciekawego ułożenia włosów i po zsunięciu materiału "przerobić ją" na opaskę:-) Pakiet zawiera 10 sztuk.

Gumki w kropki

10,00 
Gumki w kropki w neonowych kolorkach to idealne rozwiązanie dla uporządkowania fryzurki z dłuższych włosków. Kolory kojarzące się z letnim szaleństwem, wakacjami są zawsze uwielbiane przez dziewczynki. Można je genialnie dopasować do barwnych, letnich dziewczęcych ubranek. Pakiet zawiera 10 sztuk i mix kolorków.

Gumki mix

25,00 
Gumki mix to zestaw 25 sztuk różnorodnych gumeczek do włosków dla małych elegantek. Są wśród nich eleganckie i kolorowe kwiatuszki, kokardki z emotkami, żółciutkie emotikonki na czarnej gumce oraz gumeczki z brokatowym serduszkiem. Z takim zestawem zarówno do eleganckiego stroju, jak i sportowego znajdzie się idealny dodatek:-)

Gumki różyczki

9,00 
Gumki różyczki są wręcz nieodzowne, by mała dama mogła uporządkować swoją fryzurkę. W naszym pakieciku mamy gumeczki w kolorze białym, czarnym, błękitnym, fioletowym oraz jasno i ciemno różowym. Pakiet zawiera 6 sztuk.