Gumki do włosów zawsze stoją na straży uczesanych włosków. Pomagają w zrobieniu kitek warkoczyków czy koczka.

Wyświetlanie 1–12 z 30 wyników

Gumki sówki

11,80 
Gumki sówki to przepiękne drewniane ptaszki, które dodają uroku gumeczce do włosków. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Gumki kwiatuszki

11,80 
Gumki kwiatuszki to kolorowe i uśmiechnięte roślinki. Pakiet 12 sztuk z powodzeniem rozprawi się z każdą potarganą dziewczęca główką.

Bransoletki neonowe plecione

11,00 
Bransoletki neonowe plecione to cienkie bransoletki, które z powodzeniem mogą także służyć jako gumeczka do włosów. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Gumki gumeczki w paseczki

25,00 
Gumki gumeczki w paseczki to pakiet 50 kolorowych gumeczek. Każda z nich ma kolorowe, urocze paseczki, które kontrastują z kolorem gumki.

Bransoletki plecione

12,00 
Bransoletki plecione w bardzo radosnych kolorach mają dwie funkcje. Mogą zarówno zdobić damską rączkę, jak i związać w kucyk włoski - spełniając funkcję gumeczki. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Gumki żabki

12,00 
Gumki żabki to urocze zwierzaczki, które zawsze pomagają w ogarnięciu fryzurki. Bogata kolorystyka i milutka figurka żabki to duży atut. pakiet zawiera 12 sztuk.

Gumki owocki

12,00 
Gumki owocki to urocze gumeczki w słodkich kolorach .Owocki  umieszczone na gumeczkach - podkreślają jak ważne są w zdrowej diecie.  Pakiet zawiera 12 sztuk.

Gumka z opaską

15,00 
Gumka z opaską to bardzo eleganckie rozwiązanie przy uczesaniu w formie koczka czy kucyka. Włosy zbierane są gumeczką, która oplata szeroka i elegancka opaska w czarno białe wzory. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Gumki lale

11,40 
Gumki lale to gumki do włosów, które kolorystyką i miłym motywem zdobywają serca małych elegantek. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Gumki jednorożec

12,00 
Gumki jednorożec pozwolą ułożyć piękną fryzurkę małej elegantce, a ulubiona postać bajkowa daje dziewczynkom dodatkową radość. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Spinki i gumki koteczek

12,50 
Spinki i gumki koteczek to różowiutki i bardzo słodziutki pakiet na, który składa się 5 gumeczek  5 spineczek do włosków. Nasz bajkowy koteczek ma do towarzystwa koronkową kokardkę, co sprawia, że zarówno spinki i gumki są bardzo eleganckie.

Gumki kokardki

10,00 
Gumki kokardki są doskonałym "narzędziem" do eleganckiego związania włosków w kucyki czy warkoczyki. Fikuśna kokardka sprawia, że fryzurka wygląda na bardzo dopracowaną. Pakiet zawiera 10 sztuk.