Gumki do włosów zawsze stoją na straży uczesanych włosków. Pomagają w zrobieniu kitek warkoczyków czy koczka.

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Gumki żabki

12,00 
Gumki żabki to urocze zwierzaczki, które zawsze pomagają w ogarnięciu fryzurki. Bogata kolorystyka i milutka figurka żabki to duży atut. pakiet zawiera 12 sztuk.

Gumki owocki

12,00 
Gumki owocki to urocze gumeczki w słodkich kolorach .Owocki  umieszczone na gumeczkach - podkreślają jak ważne są w zdrowej diecie.  Pakiet zawiera 12 sztuk.

Gumka z opaską

15,00 
Gumka z opaską to bardzo eleganckie rozwiązanie przy uczesaniu w formie koczka czy kucyka. Włosy zbierane są gumeczką, która oplata szeroka i elegancka opaska w czarno białe wzory. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Gumki lale

11,40 
Gumki lale to gumki do włosów, które kolorystyką i miłym motywem zdobywają serca małych elegantek. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Gumki jednorożec

12,00 
Gumki jednorożec pozwolą ułożyć piękną fryzurkę małej elegantce, a ulubiona postać bajkowa daje dziewczynkom dodatkową radość. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Gumki różyczki 40

36,00 
Gumki różyczki 40 to duży pakiet gumeczek do włosków. Delikatne, pastelowe kolory sprawiają, że nawet kapryśna młoda dama znajdzie atrakcyjny kolorek.

Spinki i gumki koteczek

12,50 
Spinki i gumki koteczek to różowiutki i bardzo słodziutki pakiet na, który składa się 5 gumeczek  5 spineczek do włosków. Nasz bajkowy koteczek ma do towarzystwa koronkową kokardkę, co sprawia, że zarówno spinki i gumki są bardzo eleganckie.

Gumki kokardki

10,00 
Gumki kokardki są doskonałym "narzędziem" do eleganckiego związania włosków w kucyki czy warkoczyki. Fikuśna kokardka sprawia, że fryzurka wygląda na bardzo dopracowaną. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Gumki poziomki

12,50 
Gumki poziomki to bardzo eleganckie i porządne gumeczki. Czarna, podwójna gumka zdobiona jest bajkowymi poziomkami , które są wykonane z błyszczących, eleganckich  się kryształków. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Gumki serduszka 12 sztuk

11,60 
Gumki serduszka to kolorowe, delikatne gumeczki do włosków małych elegantek. Pakiet zawiera 12 sztuk dzięki, którym i kiteczki i warkoczyki to nie problem.

Gumki jednorożec

11,88 
Gumki jednorożec potrafią zarówno doskonale związać włoski, jak i przyciągnąć wzrok każdej małej elegantki. To wszystko za sprawą jednorożca, bo jednorożec to ulubiony bohater dziewczynek. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Gumki truskawki

11,50 
Gumki truskawki to kolorowe ze zdrowym motywem gumeczki do włosków. Są bardzo wygodne i urocze. W pakiecie znajduje się 12 sztuk.