Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Bransoletki jednorożce 10

22,00 
Bransoletki jednorożce to 10 owijek w pastelowych kolorach z milusińskimi bajkowymi jednorożcami. Każda mała księżniczka z powodzeniem założy swoją ozdobę

Spinki jednorożec na serduszku

22,00 
Spinki jednorożec na serduszku to bardzo eleganckie spineczki. Na wygodnym klipsie powleczonym różowym materiałem umieszczone jest przezroczyste serduszko. W jego

Breloki jednorożce różowe

19,00 
Breloki jednorożce różowe to magiczne koniki, które są uwielbiane przez małe księżniczki. Pakiet zawiera 10 sztuk, z których część ma

Balony magiczne jednorożec

19,00 
Balony magiczne jednorożec to naprawdę niewiarygodna zabawka. Wystarczy przez ucisk lub uderzenie nienadmuchany balonik aktywować, by sam powolutku się wypełnił magicznym gazem:-) Pakiet zawiera 10 sztuk.

Spinki jednorożec brokatowy

12,00 
Spinki jednorożec brokatowy to modne spineczki rewelacyjnie pasujące do pierścionków https://dladzielnegopacjenta.pl/sample-product/pierscionki-jednorozce/ . Pakiet zawiera 10 sztuk.

Naklejki ścienne jednorożec

15,00 
Naklejki ścienne jednorożec to duże naklejki, które mogą ozdobić przepiękne pokoiki małych księżniczek. Jeden komplet zawiera - zgodnie ze zdjęciem - 5 naklejek.

Gumki jednorożec z kolorową grzywą

5,40 
Gumki jednorożec z kolorową grzywą pozwalają zetrzeć to co niechciane. Piękne białe jednorożce z różowo-pomarańczowo-żółtą grzywą są ulubieńcami szczególnie małych dziewczynek. Pakiet zawiera 4 sztuki.

Linijki jednorożec

12,00 
Linijki jednorożec to drewniane, ekologiczne linijeczki o długości 12 cm. Pakiet zawiera 2 sztuki w kolorze różowym i turkusowym.

Naszyjnik jednorożec

24,00 
Naszyjnik jednorożec to świecąca, urocza ozdoba szyi. Rozświetli ciemność i uraduje każdą małą elegantkę. Pakiet zawiera 10 sztuk naszyjników.

Gumki jednorożec

12,00 
Gumki jednorożec pozwolą ułożyć piękną fryzurkę małej elegantce, a ulubiona postać bajkowa daje dziewczynkom dodatkową radość. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Gumki jednorożec 6

15,00 
Gumki jednorożec 6 to urocze słitaśne gumeczki. W skład pakietu wchodzi jednorożec, gwiazdeczka, słonko, chmurka, tęcza i księżyc. Wszystkie są zamknięte w malutkim, plastikowym pudełeczku.

Maskotka jednorożec tęczowy

45,00 
Maskotka jednorożec tęczowy to mięciutka kolorowa przytulanka o wysokości ok. 33 cm. Jak mówi bajka - ostatni jednorożec wyrusza w świat by odkryć co się stało z resztą jego gatunku. Podczas drogi spotyka wiele różnorodnych i interesujących postaci.