Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Show sidebar

Lalki lol

55,00  48,00 
Lalki lol to duże laleczki, gdyż mają ok. 17 cm wysokości. Są idealnym prezentem dla każdej dziewczynki, która jest fanką tej bajkowej postaci. W eleganckim pudełeczku znajduje się cała kolekcja lalek. Obejmuje 4 różne postacie.

Lalka

23,00  19,00 
Lalka z pięknymi, długimi włosami w balowej i bardzo eleganckiej sukni. Piękny prezent dla każdej małej księżniczki. Aby dopasować idealnie lalkę wystarczy dokonać wyboru pomiędzy fioletową, białą, różową i turkusową. Tą bajkową postać uwielbiają chyba dziewczynki.

Lalka z ubrankami

14,00 
Lalka z ubrankami i akcesoriami małej modnisi to doskonały prezent dla małej dziewczynki. Aby wystroić laleczkę wystarczy rozpakować pudełeczko. To doskonała zabawka, rozwijająca wyobraźnię.

Gumki lale 4 szt.

7,20  6,00 
Gumki lale to kolorowe szkolne przybory idealne, by zetrzeć to co niechciane. Miłe postacie 4 kolorowych laleczek dodatkowo uprzyjemniają czas w szkole i przedszkolu. Każda gumeczka ma inny kolor.

Lalki kolorowy mix 10 szt.

26,00  24,00 
Lalki kolorowy mix to kolorowy zawrót głowy. Królewna, laleczka w sukni balowej czy eleganckim kapeluszu ze świecącymi cekinkami ? W naszym pakieciku wszystko jest możliwe. Ulubione laleczki z włoskami do czesania teraz w kilku odsłonach.

Lalki księżniczki bajkowe 5 sztuk

50,00 
cena jednej lalki: 10 zł   Pakiet 5 bajkowych księżniczek z długimi pięknymi włosami. Każda w balowej, tiulowej sukni - w innym kolorze. Doskonały prezent dla najdzielniejszych Pacjentek.