Opaski do włosów to idealne rozwiązanie dla długich włosków. Mamy wiele wzorów zarówno dla młodszych jak i starszych elegantek. Mamy opaski na co dzień, jak i bardzo eleganckie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Opaski stokrotki

15,00 
Opaski stokrotki to cienkie, kolorowe wykonane z plastiku opaseczki. W pakiecie 10 sztuk znajdują się kolory czerwony, pomarańcz , biały i żółty. Każda z nich zdobiona jest drobnymi kwiatuszkami.

Opaski różyczki

17,00 
Opaski różyczki to plastikowe i bardzo kolorowe opaski. Doskonałe do zapanowania nad fryzurką. Pakiet zawiera 10 opasek i kolory: różowy jasny, różowy ciemny, turkusowy, fioletowy.

Opaski pastelowe

16,00 
Opaski pastelowe z delikatnymi kwiatuszkami to świetny dodatek do eleganckiej, pięknie ułożonej fryzury. Pakiet zawiera 10 sztuk opasek w kilku delikatnych kolorkach.

Opaski kolorowe

16,00 
Opaski kolorowe to długie opaski, które dzięki konstrukcji i zwiewnemu materiałowi pięknie potrafią opleść głowę ogarniając niesforną fryzurkę. Neonowe kolorki, wakacyjne wzory sprawiają, że są numerem jeden wśród ozdób i narzędzi do budowania pięknej fryzurki. Dodatkową atrakcją jest super cena, bo wynosi jedynie 16zł/10 szt., czyli 1,60zł za jedną !

Opaski mix wzorów 10 szt.

10,00 
Opaski mix wzorów to doskonała ochrona na słońce, a jednocześnie dwufunkcyjna ozdoba ! Nie lubisz czapek koniecznie osłoń się naszą chustą. Zabezpiecza, pięknie się układa, a dzięki wszytej gumce pasuje na mniejsza i większą główkę . Gdy już nie będzie słonecznych dni można ją z powodzeniem używać do ciekawego ułożenia włosów i po zsunięciu materiału "przerobić ją" na opaskę:-) Pakiet zawiera 10 sztuk.

Opaski mix

17,00 
Opaski mix  do włosków pomogą każdej małej elegantce w utrzymaniu ładnej fryzurki. A te są wyjątkowe. Mają bowiem różnorodne wzory i kolorystykę, a w większości z nich umieszczony jest błyszczący kryształek. To co dziewczynki lubią najbardziej! Modele opasek zawierają laleczkę, gwiazdeczkę, misia, serduszko, delfinka i myszkę. Pakiet zawiera 10 sztuk!

Opaski kwiaty

24,00 
Opaski kwiaty to idealna i przesłodka ozdoba dziewczęcej główki. W pakiecie 6 sztuk, każda ma inny kolorek. Opaski są urocze.

Spinki motylki

5,00 
Spinki motylki to komplet akcesoriów małej damy. Pakiet dziewczęcych skarbów zawiera 2 spineczki, opaskę do włosków oraz podwiązkę. Wszystko dla wygody i elegancji małej księżniczki. Pakiet w kilku wersjach kolorystycznych .

Opaski z kryształkami i serduszkami 5 szt.

15,00 
Przepiękne królewskie opaski z kryształkami i serduszkami, wyglądają jak prawdziwy diadem - mienią się kolorami tęczy . Pakiet zawiera 5 szt.