Opaski do włosów to idealne rozwiązanie dla długich włosków. Mamy wiele wzorów zarówno dla młodszych jak i starszych elegantek. Mamy opaski na co dzień, jak i bardzo eleganckie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Opaski z kryształkami

Opaski z kryształkami to zarówno miły dodatek do stroju jak i wspaniały pomocnik w ujarzmieniu dziewczęcych włosków. Dwa wzory to

Opaski z kokardką

25,00 
Opaski z kokardką to coś czego małej elegantce nie powinno zabraknąć. Pozwalają na ujarzmienie włosków i wygodne funkcjonowanie. Ponadto są bardzo miłym dodatkiem do stroju.  Nasze opaski są ozdobione uroczą kokardką, która mieni się i lśni. Pakiet 6 opasek zawiera każdą opaskę w innym kolorze.

Opaski mix

17,00 
Opaski mix  do włosków pomogą każdej małej elegantce w utrzymaniu ładnej fryzurki. A te są wyjątkowe. Mają bowiem różnorodne wzory i kolorystykę, a w większości z nich umieszczony jest błyszczący kryształek. To co dziewczynki lubią najbardziej! Modele opasek zawierają laleczkę, gwiazdeczkę, misia, serduszko, delfinka i myszkę. Pakiet zawiera 10 sztuk!

Opaski kwiaty

24,00 
Opaski kwiaty to idealna i przesłodka ozdoba dziewczęcej główki. W pakiecie 6 sztuk, każda ma inny kolorek. Opaski są urocze.

Spinki motylki

5,00 
Spinki motylki to komplet akcesoriów małej damy. Pakiet dziewczęcych skarbów zawiera 2 spineczki, opaskę do włosków oraz podwiązkę. Wszystko dla wygody i elegancji małej księżniczki. Pakiet w kilku wersjach kolorystycznych .

Opaski z kryształkami i serduszkami 5 szt.

15,00 
Przepiękne królewskie opaski z kryształkami i serduszkami, wyglądają jak prawdziwy diadem - mienią się kolorami tęczy . Pakiet zawiera 5 szt.