Portfeliki i torebki potrafią ukryć skarby i pieniążki. Są idealnym prezentem .

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Torebki w kropeczki

15,00 
Torebki w kropeczki to eleganckie, zapinane na ekspresik damskie torebeczki. W pakiecie znajduje się 5 sztuk, a każda z nich ma wykończenie i kropeczki w innym kolorze. Jest czerwona, zielona, niebieska, różowa i pomarańczowa.

Portfeliki seledyn

10,00 
Portfeliki seledyn na długim sznureczku pozwalają na trzymanie skarbów bardzo blisko ciała. W pakiecie znajduje się 5 sztuk i mix wzorów w jednym kolorze.

Portfeliki eleganckie

10,00 
Portfeliki eleganckie to umieszczone na sznureczku damskie żakieciki przeznaczone do ukrycia drobnych skarbów. Czerwony i bordowy kolor oraz bogate zdobienia sprawiają, że każda mała dama chciałaby je mieć. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Portfelik różowy

10,00 
Portfelik różowy na sznurku to idealne miejsce na ukrycie skarbów a może i telefonu. Pakiet zawiera 5 sztuk .

Portfeliki pirat

12,50 
Portfeliki pirat to pakiet 5 sztuk chłopięcych portfeli, choć nie tylko chłopcy je lubią:-) . To miejsce na pieniążki lub tajemnicze skarby.

Portfelik na sznurku

20,00 
Portfelik na sznurku na skarby, telefon czy drobne pieniążki to wspaniałe rozwiązanie dla każdego dzieciaczka .Pakiet zawiera 10 sztuk i mix wzorów.

Torebeczka kopertówka z bajkowym motywem

20,00 
Modne, dziecięce torebeczki z bajkowymi motywami na wszelkie dziewczęce skarby. Doskonałe dla eleganckich dziewczynek. W pakiecie 5 sztuk.