Spinki są zarówno ozdobą, jak i ułatwiają upięcie fryzurki, zaś kolczyki nieodzownym dodatkiem każdej elegantki.

Wyświetlanie 1–12 z 50 wyników

Spinki srebrne i złote vip

13,00 
Spinki srebrne i złote vip to automatyczne, eleganckie spineczki. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Spinki myszki

20,00 
Spinki myszki to prześliczne spineczki. Radosna myszunia uśmiecha się i zaraża swoją radością wszystkich wokół. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Spinki jednorożec na serduszku

22,00 
Spinki jednorożec na serduszku to bardzo eleganckie spineczki. Na wygodnym klipsie powleczonym różowym materiałem umieszczone jest przezroczyste serduszko. W jego

spinki koala

5,70 
Spinki koala to 3 urocze spineczki z czarno-białym misiaczkiem. Misiak wykonany jest z silikonu i umieszczony jest na metalowym wygodnym

Spinki syrenki

18,00 
Spinki syrenki to urocze spineczki, które pozwalają zawsze mieć przy sobie bajkową ulubienicę. Piękne kolory i przepiękne syrenki zapewniają tym spineczkom wielkie powodzenie. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Spinki jednorożec w gwiazdki 10

12,00 
Spinki jednorożec w gwiazdki to 10 uroczych spineczek. Milusiński bajkowy stworek powoduje, że każda mała elegantka bezwzględnie chce mieć taką włoskową ozdobę:-)

Spinki kokardki w kwiatuszki

13,00 
Spinki kokardki w kwiatuszki to słodkie kolorowe spineczki. Dziewczęce włoski chętnie dadzą się ułożyć tym słodziakom. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Kolczyki biało czarno czerwone

36,00 
Kolczyki biało czarno czerwone to 36 par eleganckich kolczyków. Mix wzorów i kolorów zamknięty jest w plastikowe pudełeczko w kształcie serca.

Spinki w kwiatuszki tęczowe

12,00 
Spinki w kwiatuszki tęczowe to kolorowe "rozwiązanie" do uporządkowania dziewczęcych włosków. Kolory różowy, turkusowy, fiolet zielony, pomarańczowy są idealne. Pakiet zawiera 10 spineczek.

Kolczyki vip biało-czarne

36,00 
Kolczyki vip biało-czarne to biżuteria zarówno dla młodszej jak i starszej małej elegantki. Wisieneczki, radosne buziaczki, łódeczki, serduszka czy słoniki to tylko kilka spośród wielu modeli, których 36 par znajduje się w plastikowym, wygodnym pudełeczku w kształcie serduszka.

Spinki kokardki gładkie

9,00 
Spinki kokardki gładkie dopasowane mogą być zarówno do stroju eleganckiego, jak i sportowego małych dam. Kolory zestawione w pakiecie 6 sztuk to różowy ciemny, jasny i czerwony.

Spinki kokardki w kwiaty

9,00 
Spinki kokardki w kwiaty to wygodne kolorowe spineczki. Ich cukierkowe kolory - odcienie różu i fiolet - sprawiają, że każda mała i większa elegantka - chce je mieć. Pakiet zawiera 6 sztuk.