Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Spinki do upinania 10 szt.

16,00 
Spinki do upinania włosów to hit ostatniego czasu. Nie trzeba mieć fantazji, czy zdolności manualnych , aby przy użyciu tej spinki zaopatrzonej w fantastyczne grzebienie , upiąć piękną fryzurkę. Każda dziewczynka i ta młodsza i starsza będzie zadowolona z tego jak w prosty sposób zdobyć filmową fryzurę. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Spinki mix 20

20,00 
Spinki mix 20 to fantastyczny zestaw do przygotowania idealnej fryzurki. Wśród tej różnorodności znajdują się laleczki, kotki, misie i króliczki. Spineczki są bardzo wygodne i nie wyrywają włosków, dzięki wygodnemu zapięciu. Całość zapakowana jest w plastikowy, wygodny box.

Spinki mix

24,00 
Spinki mix to zestaw 6 kokardek, 9 motylków i 9 spineczek laleczek oraz gwiazdeczek. W zestawie łącznie znajdują się 24 spineczki. Ich różnorodność kolorystyczna i mnogość rodzajów daje możliwość obdarowania i młodszej i starszej dziewczynki.

Spinki kokardki duże

16,00 
Spinki kokardki to urocze spineczki, które z łatwością upną piękną dziewczęcą fryzurkę. Kokardki zdobione są mieniącym się brokatem, co z pewnością dodaje im elegancji. Pakiet zawiera 12 sztuk i mix kolorystyczny. Zapięcie spinki to forma spinacza, co sprawia, że przy jej zdejmowaniu nie wyrywają się włoski i jest ono bardzo wygodne.

Gumki i spinki kokardki

15,00 
Gumki i spinki kokardki ogarną czuprynkę małej elegantki, a na dodatek dzięki różnorodności kolorów doskonale dopasują się do stroju:-) Pakiet zawiera 10 spineczek i 10 gumeczek w różnych, atrakcyjnych i dziewczęcych kolorkach.

Spinki motylki

5,00 
Spinki motylki to komplet akcesoriów małej damy. Pakiet dziewczęcych skarbów zawiera 2 spineczki, opaskę do włosków oraz podwiązkę. Wszystko dla wygody i elegancji małej księżniczki. Pakiet w kilku wersjach kolorystycznych .

Spinki lale 12

18,00 
Spinki lale są doskonałym dodatkiem do stroju małej elegantki.  Z łatwością upiększą każdą kreację. Są bardzo wygodne w upinaniu fryzury, dzięki prostemu klipsowi. Nie wyrywa on włosów -  zarówno przy zapinaniu jak i zdejmowaniu spinki. Pakiet zawiera 3 opakowania po 4 sztuki spineczek. W pakiecie mamy 6 kolorów, po 2 z każdego koloru.  Opakowanie stanowi eleganckie pudełeczko.

Gumki w plastikowym pojemniczku

14,00 
Gumki w plastikowym pojemniczku imitującym lizak są doskonałym prezentem. Po zużyciu gumeczek do włosków pojemniczek można przeznaczyć do przechowania rozmaitych skarbów. W pakiecie znajdują się 4 lizaki i kilkaset kolorowych gumeczek do ogarnięcia niesfornych włosków.

Gumki różowiutki mix 100 szt.

15,00 
Gumki różowiutki mix  są idealne do tworzenie ciekawych dziewczęcych fryzurek. Kolory dostępne w tych pakietach sprawiają, że można dopasować je do każdego stroju. Kiteczki, warkoczyki czy koczki stały się dzięki tym gumeczkom proste do uczesania. Polecamy ! Dostępne także inne zestawy kolorystyczne - do obejrzenia w galerii. Poza wygodą i różnorodnością mają mają także kolejny atut - jest to super cena!

Spinki kokardki

9,00 
Spinki do włosów kokardki są doskonałym dodatkiem do stroju małej elegantki.

Spinki do włosów misie

12,00 
Spinki do włosów misie są doskonałym dodatkiem do stroju małej elegantki.  Te wyjątkowe  i okazałe spineczki zdobią główkę małej elegantki Zarówno zapinanie jak i zdejmowanie spinki jest bardzo wygodne . Pakiet zawiera 5 sztuk spineczek. Każda z nich jest bardzo okazała, ma wysokość 7 cm i jest na wygodnym klipsie.

Spinki do włosów – lale lub owocki 10

11,00 
Spinki do włosów lale są doskonałym dodatkiem do stroju małej elegantki.  Te wyjątkowe  - w formie laleczek lub owocków  - doskonale komponują się z każdą kreacją.