Sprężynki dz są magicznymi zabawkami, a różnorodność ich wzorów sprawia, że nawet najbardziej kapryśne dziecko znajdzie wśród nich swoją ulubioną.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Sprężynki mix 4

19,50 
Sprężynki mix 4 rodzajów to możliwość przetestowania, która  z nich cieszy się największym powodzeniem. Wśród nich sprężynki buziaki, emotki, zwierzątka i zębolki rybkowe. Pakiet zawiera 15 sprężynek  i dzięki swojej różnorodności jest naprawdę fajny.

Sprężynki kształty

31,50 
Sprężynki kształty to fantastyczna zabawka dla dziewczynki i chłopca. Mamy w tym pakiecie m.in. serduszka, gwiazdeczki, motylki, kwiatuszki . Pakiet zawiera 30 sztuk sprężynek o różnych kształtach.

Sprężynki smile 24 szt.

24,00 
Sprężynki smile to pakiet 24 sztuk sprężynek do zabawy.  Sprężynki są magiczne   i mają tęczowe kolory różowo-zielono-żółte !

Sprężynki tęczowe VIP

60,00 
Sprężynki tęczowe VIP to specjalne wydanie tej zabawki, wyłącznie dla najgrzeczniejszych. Sprężynki mają dużo różnorodnych kształtów, a ponad to są bardzo duże. Wyobraźnia dziecka ma wiele do zrobienia z tak zmodyfikowaną zabaweczką. Jest ona numerem 1 wśród sprężynek. Dostępne w tym pakiecie są m.in, serduszka, kwiatuszki, gwiazdeczki oraz sprężynki okrągłe . Każdy zestaw zawiera mix kształtów.

Sprężynki zębolki rybkowe 12 sztuk

15,90 
Sprężynki zębolki rybkowe - 12 sztuk kolorowych sprężynek z wesołymi rybkami. Doskonała zabawka dla dziewczynki i chłopca. Wyobraźnia działa przy wymyślaniu wariantów zabawy !

Sprężynki jednorożec 24 szt.

30,00 
Sprężynki jednorożec to pakiet 24 sztuk sprężynek do zabawy.  Sprężynki w pakiecie mają kolory różowy i niebieski, a na każdej z nich jest uroczy jednorożec.

Sprężynki brokatowe 24 szt.

30,00 
Sprężynki brokatowe to pakiet 24 sztuk sprężynek do zabawy.  Sprężynki są magiczne  mają tęczowe kolory różowo-zielono-żółte i brokat!

Sprężynki emotikonki

30,00 
Sprężynki emotikonki  24 są świetną zabawką, z którą wyobraźnia dziecka ma wiele do zrobienia . Dodatkowo wyjątkowo modny motyw sprawia,

Sprężynki ząbek 12 sztuk

16,60 
cena jednej sztuki: 1,38 zł   Sprężynki 12 sztuk kolorowych, tęczowych  sprężynek z wesołym ząbkiem.

Sprężynki ząbek 24 sztuki

30,00 
sprężynki ząbek to 24 sztuki wesołych, uśmiechniętych, a zarazem ząbkowych sprężynek do zabawy dla chłopców i dziewczynek.

Sprężynki smile 12 sztuk

13,00 
cena jednej sztuki: 1,38 zł   Sprężynki 12 sztuk kolorowych, tęczowych sprężynek z uśmiechniętą buźką.