Sprężynki dz są magicznymi zabawkami, a różnorodność ich wzorów sprawia, że nawet najbardziej kapryśne dziecko znajdzie wśród nich swoją ulubioną.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Sprężynki 78

89,70 
Sprężynki  to 78 fantastycznych kolorowych, tęczowych sprężynek. Niesamowite sztuczki jakie można z nimi robić sprawiają, że kochają je i dziewczynki i chłopcy. Pakiet zapakowany w plastikowe wygodne opakowanie.

Sprężynki zębolki rybkowe

30,00 
Sprężynki zębolki rybkowe 24 szt. są wspaniałą dziewczęco-chłopięcą zabaweczką. Motyw z bajeczki to dodatkowy argument:-)

Sprężynki tęczowe buźki

30,00 
Sprężynki tęczowe buźki to nowa odsłona Waszych ulubionych sprężynek! W pakiecie 24 sztuk znajdziemy zarówno kolor żółty, pomarańczowy i zielony, ale i różowy, fioletowy i niebieski. To nieustająco doskonała zabawka dla dziewczynek, jak i chłopców.

Sprężynki ząbek kolorowe

17,50 
Sprężynki ząbek to kolorowe, fantastyczne zabaweczki do rozciągania, rzucania i szalonej zabawy. Uwielbiają je i dziewczynki, i chłopcy. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Sprężynki kształty neon 12

15,50 
Sprężynki kształty neon to 12 sztuk różnorodnych sprężynek. Są wśród nich m.in. serduszka, kwiatuszki, gwiazdki. Wszystkie mają bardzo intensywny kolor . Pakiet zawiera 12 sztuk.

Sprężynki kształty neon

30,00 
Sprężynki kształty neon to bardzo kolorowe o różnorodnych kształtach zabaweczki. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy je wprost uwielbiają. W pakiecie 24 sztuk znajdują się m.in. serduszka, gwiazdki czy  kwiatuszki.

Sprężynki mix 4

19,50 
Sprężynki mix 4 rodzajów to możliwość przetestowania, która  z nich cieszy się największym powodzeniem. Wśród nich sprężynki zwierzątka, brokatowe oraz z jednorożcem. Pakiet zawiera 15 sprężynek  i dzięki swojej różnorodności jest naprawdę fajny.

Sprężynki zębolki rybkowe 12 sztuk

15,90 
Sprężynki zębolki rybkowe - 12 sztuk kolorowych sprężynek z wesołymi rybkami. Doskonała zabawka dla dziewczynki i chłopca. Wyobraźnia działa przy wymyślaniu wariantów zabawy !

Sprężynki ząbek 12 sztuk

16,60 
cena jednej sztuki: 1,38 zł   Sprężynki 12 sztuk kolorowych, tęczowych  sprężynek z wesołym ząbkiem.

Sprężynki smile 12 sztuk

16,60 
cena jednej sztuki: 1,38 zł   Sprężynki 12 sztuk kolorowych, tęczowych sprężynek z uśmiechniętą buźką.