Sprężynki dz są magicznymi zabawkami, a różnorodność ich wzorów sprawia, że nawet najbardziej kapryśne dziecko znajdzie wśród nich swoją ulubioną.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Sprężynki zębolki rybkowe

30,00 
Sprężynki zębolki rybkowe 24 szt. są wspaniałą dziewczęco-chłopięcą zabaweczką. Motyw z bajeczki to dodatkowy argument:-)

Sprężynki tęczowe buźki

30,00 
Sprężynki tęczowe buźki to nowa odsłona Waszych ulubionych sprężynek! W pakiecie 24 sztuk znajdziemy zarówno kolor żółty, pomarańczowy i zielony, ale i różowy, fioletowy i niebieski. To nieustająco doskonała zabawka dla dziewczynek, jak i chłopców.

Sprężynki 36

25,00 
Sprężynki 36 to zbiór neonowych zabaweczek. Dziewczynki i chłopcy bardzo je lubią, a ich fantazja ma na nie wiele rodzajów zabaw. Pakiet zapakowany jest w wygodną siateczkę i zawiera 36 sztuk.

Sprężynki wesołe buziaczki

13,90 
Sprężynki wesołe buziaczki to 12 sztuk radosnych i bajecznie kolorowych sprężynek. Potrafią niesamowicie zająć dziecko i wprawić je w doskonały nastrój :-)

Sprężynki ząbek kolorowe 24

28,00 
Sprężynki ząbek kolorowe  to 24 świetne i kolorowe zabaweczki. Możesz je rozciągać, rzucać nimi, a nawet sprawić, by "schodziły" po schodach. Zielony, niebieski, czerwony i błękitny to wszystkie kolory sprężynek w tym pakiecie.

Sprężynki ząbek kolorowe

16,60 
Sprężynki ząbek to kolorowe, fantastyczne zabaweczki do rozciągania, rzucania i szalonej zabawy. Uwielbiają je i dziewczynki, i chłopcy. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Sprężynki kształty neon 12

15,50 
Sprężynki kształty neon to 12 sztuk różnorodnych sprężynek. Są wśród nich m.in. serduszka, kwiatuszki, gwiazdki. Wszystkie mają bardzo intensywny kolor . Pakiet zawiera 12 sztuk.

Sprężynki kształty neon

28,00 
Sprężynki kształty neon to bardzo kolorowe o różnorodnych kształtach zabaweczki. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy je wprost uwielbiają. W pakiecie 24 sztuk znajdują się m.in. serduszka, gwiazdki czy  kwiatuszki.

Sprężynki mix 4

19,50 
Sprężynki mix 4 rodzajów to możliwość przetestowania, która  z nich cieszy się największym powodzeniem. Wśród nich sprężynki zwierzątka, brokatowe oraz z jednorożcem. Pakiet zawiera 15 sprężynek  i dzięki swojej różnorodności jest naprawdę fajny.

Sprężynki zębolki rybkowe 12 sztuk

15,90 
Sprężynki zębolki rybkowe - 12 sztuk kolorowych sprężynek z wesołymi rybkami. Doskonała zabawka dla dziewczynki i chłopca. Wyobraźnia działa przy wymyślaniu wariantów zabawy !

Sprężynki ząbek 12 sztuk

16,60 
cena jednej sztuki: 1,38 zł   Sprężynki 12 sztuk kolorowych, tęczowych  sprężynek z wesołym ząbkiem.

Sprężynki ząbek 24 sztuki

30,00 
sprężynki ząbek to 24 sztuki wesołych, uśmiechniętych, a zarazem ząbkowych sprężynek do zabawy dla chłopców i dziewczynek.