Produkty do Twojego gabinetu, które zarówno ułatwią pracę jak i uczynią go miejscem przyjemniejszym dla małych Pacjentów.

Wyświetlanie 1–12 z 67 wyników

Szczoteczki do zębów 10 dla dorosłych

11,00 
Szczoteczki do zębów 10 dla dorosłych to pakiet kolorowych szczoteczek w bardzo atrakcyjnej cenie.

Pojemniki na ząbki myszki pastelowe

44,00 
Pojemniki na ząbki kolorowe myszki to pastelowe pojemniczki na mleczaki i świetny prezent dla małego szczerbolka. W pakiecie znajduje się 20 sztuk i kolory: biały, żółty, różowy, błękitny i zielony.

Model szczęki mały

60,00 
Model szczęki mały przedstawia szczękę oraz żuchwę dorosłego pacjenta, które połączone są połączeniem zawiasowym. Wielkość zębów zbliżona do wielkości dorosłego człowieka. Rozmiar modelu: 6,5 cm x 9,5 cm.

Szczoteczki do zębów 10

25,00 
Szczoteczki do zębów to 10 kolorowych szczoteczek. 5 z nich z motywem radosnego ząbka a kolejne 5 z misiem. Wśród szczoteczek są pomarańczowe, czerwone, różowe, seledynowe i niebieskie.

Pojemniczki na płyn misie

24,00 
Pojemniczki na płyn misie to 6 uroczych buteleczek na płyn do dezynfekcji. Mogą służyć do przechowywania płynu do dezynfekcji, czy płynu do płukania jamy ustnej. Są kolorowe i idealne dla każdej miłośniczki tych słodkich misiaczków.

Pojemniczki na płyn

24,00 
Pojemniczki na płyn do dezynfekcji to pakiet 6 kolorowych, przepięknych buteleczek z atomizerem. Zdobione barwnymi bajkowymi zwierzątkami, takimi jak małpeczka, delfinek, pingwinek i sówka oraz serduszkiem i tęczą z napisem Best Friend Forever. Pojemniczki z atomizerem mogą być wykorzystane także do innych płynów takich jak: płyn do płukania jamy ustnej czy perfumy - w wersji podręcznej.

Model szczęki

188,00 
Model anatomiczny szczęki i żuchwy to bardzo duże i wspaniałe narzędzie dydaktyczne z 6 krotnym powiększeniem . Pomaga dzieciom w poznawaniu struktury jamy ustnej i zębów. Model jest idealny do prezentacji instruktażu mycia zębów . Duża dopasowana rozmiarem szczoteczka do zębów będzie do tego wspaniałym pomocnikiem. kolor: jak na zdjęciach (kolor szczoteczki zielony lub fiolet) długość x szerokość x wysokość: ok. 17 x 15,7 x 19 cm pakiet zawiera: 1 model jamy ustnej 1 szczoteczkę do zębów o długości 30 cm

Stojak na terminarzyki

5,00 
Stojak na terminarzyki lub wizytówki z ulubionym bajkowym motywem Tweety to wesoły dodatek do gabinetu. Szczególnie gdy gabinet odwiedzają dzieciaczki - będzie on bardzo ciepło odebrany. Koszt stojaczka nie zawiera ceny terminarzyka.

Jabłuszka

10,00 
Jabłuszka są zarówno świetną dekoracją, jak i idealnym rekwizytem  podczas spotkań edukacyjnych z dziećmi. Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne również dla ząbków. Warto małych dzielnych Pacjentów - przy pomocy takiej pomocy naukowej - na to uczulić . Pakiet zawiera 2 jabłuszka.

Wyciskarki usta

6,00 
Wyciskarki usta ułatwiają dokładne wyciskanie zawartości tubki aż do samego końca. Są bardzo łatwe w użyciu – wystarczy nałożyć od dołu tubki i przesunąć ku górze. W pakiecie znajdują się 2 sztuki.

Wyciskarki do pasty krokodyle

7,50 
Wyciskarki do pasty krokodyle to wysokiej jakości produkty. Ułatwiają dokładne wyciskanie zawartości tubki aż do samego końca. Są bardzo łatwe w użyciu – wystarczy nałożyć od dołu tubki i przesunąć ku górze. Pakiet zawiera 3 sztuki i mix kolorów.

Zegar ścienny ząb

35,00 
Zegar ścienny ząb to piękny duży zegar. Granatowy kolor sprawia, że pasuje do każdego wyposażenia gabinetu.