Szanowni Państwo, kochani Klienci nakład Kalendarza Stomatologa 2019 wyjątkowo szybko i niespodziewanie się nam skończył, a jednocześnie zbyt późno na dodruk . Bardzo dziękujemy za Państwa zamówienia i zaufanie, którym nas obdarzyliście. Niezmiernie nam przykro, że nie wszystkim udało się zakupić nasz kalendarz – za co bardzo przepraszamy. Jednak nie byliśmy w stanie przewidzieć tak szybkiego wyczerpania nakładu. Gorąco zapraszamy już w sierpniu do składania zamówień na Kalendarz Stomatologa 2020. Bardzo serdecznie prosimy o wyrozumiałość i z góry za nią dziękujemy.

Książkowy Kalendarz Stomatologa 2019 w formacie A-5 zawiera dzień pracy na stronie. Bogata gama kolorów pozwoli na znalezienie tego jedynego. Nasz Kącik Edukacyjny z pewnością pozwoli na ciekawą lekturę artykułów pisanych przez stomatologiczne autorytety, więc gorąco zapraszamy do wyboru!

Pośród kolorów dostępne są: karminowa czerwień, pastelowa zieleń, słodki róż, zieleń opuncji, soczysta pomarańcza, śliwkowy fiolet, skrzący srebrny, morski turkus, olimpijski złoty, jeansowy granat, lazur nieba, czekoladowy brąz, butelkowa zieleń.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.