Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Show sidebar

Serwety stomatologiczne ochronne

16,00 
Serwety stomatologiczne ochronne z motywami dziecięcymi to idealne rozwiązanie dla małego Pacjenta. Do wyboru kolor niebieski i różowy. Pakiet zawiera 100 sztuk.

Śliniaki stomatologiczne

29,00  25,00 
Śliniaki stomatologiczne to świetna alternatywa dla tradycyjnych serwet. Śliniaki wykonane są z chłonnego i nieprzemakalnego materiału z celulozy i folii PE, posiadają wygodne wycięcie na szyję i troczki do łatwego ich zamocowania. Na rolce z perforacją ułatwiającą odrywanie znajduje się 80 sztuk śliniaków o wymiarach 60 x 54 cm (dł. x szer.). Do wyboru kilka przepięknych kolorów: słoneczny żółty, jasny fiolet, błękitny, różowy, łososiowy oraz pozostałe z oferty - dostępne na zamówienie. Dzięki takiej różnorodności idealnie można dopasować kolor śliniaków do kolorystyki gabinetu.

Śliniaki stomatologiczne

27,00  22,00 
Śliniaki stomatologiczne z wesołymi motywami dla dzieci. Aby dobrać najlepszy mamy do dyspozycji śliniaki z:  wesołym ząbkiem, piękną baletnicą, misiem koala i puchatymi owieczkami. To świetna alternatywa dla tradycyjnych serwet. Śliniaki wykonane są z chłonnego i nieprzemakalnego materiału z celulozy i folii PE, posiadają wygodne wycięcie na szyję i troczki do łatwego ich zamocowania. Na rolce z perforacją ułatwiającą odrywanie znajduje się 80 sztuk śliniaków o wymiarach 60 x 54 cm (dł. x szer.).