Śliniaki medyczne pozwalają na komfortową pracę lekarza dentysty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Serwetki ząbkowe

3,50 
Serwetki ząbkowe to urocze serweteczki, a na każdej z nich poza ząbkowym motywem wróżka zębuszka i odważny rycerz. Opakowanie zawiera 12 serwetek o wymiarach 33cm x 33 cm .

Serwety stomatologiczne ochronne

16,00 
Serwety stomatologiczne ochronne z motywami dziecięcymi to idealne rozwiązanie dla małego Pacjenta. Do wyboru kolor niebieski i różowy. Pakiet zawiera 100 sztuk.

Śliniaki stomatologiczne

34,00 
Śliniaki stomatologiczne wykonane są z chłonnego, nieprzemakalnego materiału z celulozy i folii PE. Posiadają wygodne wycięcie na szyję i troczki, by łatwo było je zamocować. Aby ułatwić odrywanie, na rolce jest perforacja. Na rolce jest 80 sztuk . Ich długość to 60 cm, zaś szerokość wynosi 54 cm. Do wyboru kilka przepięknych kolorów, a wśród nich słoneczny żółty, jasny fiolet, błękitny, granat, różowy, łososiowy i seledyn, ale i bordo - najnowszy z kolorów. Dzięki takiej różnorodności idealnie można dopasować kolor śliniaków do kolorystyki gabinetu.

Śliniaki stomatologiczne

29,50 
Śliniaki stomatologiczne z wesołymi motywami dla dzieci. Aby dobrać najlepszy mamy do dyspozycji śliniaki z:  piękną baletnicą, misiem koala i puchatymi owieczkami. To świetna alternatywa dla tradycyjnych serwet. Śliniaki wykonane są z chłonnego i nieprzemakalnego materiału z celulozy i folii PE, posiadają wygodne wycięcie na szyję i troczki do łatwego ich zamocowania. Na rolce z perforacją ułatwiającą odrywanie znajduje się 100 sztuk śliniaków o wymiarach 40 x 32 cm.

Maseczki Thienelino 50 szt.

26,00 
Maseczki THIENELINO wyprodukowane zostały z miękkiej włókniny, z elastycznymi gumkami do zamocowania za uchem. Maseczka posiada wstawkę, która umożliwia jej dokładne dopasowanie. Miły, dziecięcy motyw sprawi małemu Pacjentowi radość i odwróci jego uwagę. Maseczka THIENELINO to: miękka włóknina 3-warstwowy materiał elastyczne gumki do mocowania Wygodny nosek Nie zawierają lateksu Skuteczność filtracji 98%. EN 14683 typ II Wyprodukowano zgodnie z dyrektywą 93/42/EWG dla produktów medycznych Białe z motywem niebieskim lub różowym 1 opakowanie zawiera 50 sztuk