Gry/zabawki/ozdoby to pomysły na spędzanie czasu wspólnie. Szukajka, przypominajka czy gra planszowa to tylko kilka pomysłów, by zająć dziecko mądrą i ciekawą zabawą.

Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników

Spinner kolor 5

7,50 
Spinner kolor 5 to fantastyczna zabawka. Zajmuje ręcę i powoduje totalne rozluźnienie i odstresowanie. Jest doskonała dla starszych i młodszych.

Okulary przeciwsłoneczne mix

20,00 
Okulary przeciwsłoneczne mix to pakiet 10 kolorowych okularków, z czego 5 jest dziewczęcych , a kolejne 5 jest dla chłopców.

Żabki skoczki

12,50 
Żabki skoczki to wspaniała zabawa. Kto najdalej skoczy ten jest zwycięzcą . Ilość rund zależy od fantazji graczy. Pakiet zawiera

Dentysta zestaw 5

12,50 
Dentysta zestaw 5 to idealny pakiet akcesoriów dentystycznych, który można wykorzystać do rozmów edukacyjnych z dziećmi . Do wizyty adaptacyjnej czy zabawy w stomatologa ten zestaw jest niezbędny.

Balony magiczne jednorożec

19,00 
Balony magiczne jednorożec to naprawdę niewiarygodna zabawka. Wystarczy przez ucisk lub uderzenie nienadmuchany balonik aktywować, by sam powolutku się wypełnił magicznym gazem:-) Pakiet zawiera 10 sztuk.

Wirujące wiatraczki

15,00 
Wirujące wiatraczki to zabawa dla młodszych i starszych. Żeby mieć mnóstwo radości wystarczy umieścić patyczek w otworku znajdującym się na skrzydełkach. Wkładając między dłonie patyczek z zamocowanymi skrzydełkami wystarczy energicznie wprawić go w ruch i wesoła zabawa gwarantowana. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Magiczne balony

18,50 
Magiczne balony dzięki dołączonej pompce bardzo szybko będą napompowane. Takie wsparcie jest idealne szczególnie przy dużej ilości balonów ! Balony w kropeczki czy gładkie - wszystkie są w pakiecie.

Gra krokodylek mniejszy

12,00 
Gra krokodylek mniejszy - to prosta gra polegająca na wciskaniu kolejnych zębów krokodyla. Przy wciskaniu ząbków ćwiczy się refleks. Krokodylek za każdym razem może zamknąć paszczę, gdy wciśniesz inny obolały ząbek. Nie daj się ugryźć! Chwila nieuwagi i przegrywasz. Idealna do poczekalni, aby bawić się w oczekiwaniu na wizytę! Niewielki rozmiar zabawki sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca. Ćwicz refleks razem z krokodylkiem!

Okulary kolorowe

20,00 
Okulary kolorowe to idealne rozwiązanie, aby dziecko mogło mieć "zdrowe okulary" - nie zagrażające jego wzrokowi. Często Rodzice unikają bylejakości  - mając świadomość, że tanie okulary mogą nie być idealne dla oczu - szukają rozwiązania. Okulary kolorowe są odpowiedzią na ich potrzeby. Barwne oprawki z motywem lamy i syrenki nie zawierające szkieł czy plastiku, to wciąż okulary:-) Pakiet zawiera 10 sztuk i mix kolorów.

Zabawki mix 14

78,40 
Zabawki mix 14 to pakiet zabawek dla chłopca i dziewczynki. Składa sie z  80 elementów, wśród których są: 10 metalowych autek resoraków 4 sportowe auta z kierowcą i z napędem 8 breloków laleczek 11 gumek szkolnych żółciutkich buziaczków 11 gumek do włosków 12 sprężynek 4 breloki latarki 10 balonów 10 pierścionków Średnia cena 1 elementu w tym zestawie wynosi 0,98zł.

Zabawki mix 6 brelokowy

100,00 
Zabawki mix 6 brelokowy to duży pakiet zabawek dla dziewczynek i chłopców. Składają się na nie bardzo różnorodne breloki. Wśród nich: 20 deskorolek, 12 kostek Rubika, 12 kryształowych syrenek, 9 latarek, 12 silikonowych spidermanków. Pakiet zawiera łącznie  65 sztuk breloków.

Zabawki mix 13

155,00 
Zabawki mix 13 to bardzo bogaty pakiet. Zawiera aż 130 elementów, a wśród nich kolorowe sprężynki, bransoletki silikonowe dla dziewczynek i chłopców (kluby piłkarskie), regulowane pierścionki, auta z napędem, mięciutkie zwierzątka, gumeczki i spineczki do włosków, szkatułki na ząbki mleczne, miluśkie pluszowe breloki.