Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

Show sidebar

Balony z bajkowymi motywami

7,50  6,00 
Balony z bajkowymi motywami. Każdy napełniany powietrzem przez plastikową rurkę. Gdy w miarę upływu czasu ucieka  z balonika powietrze można je uzupełniać  powtórnie poprzez rurkę. Balonik wygląda jak napełniony helem, jest bardzo oryginalny! W pakiecie znajdują się 3 balony.

Gra wodna telefon

16,00  12,00 
Gra wodna stylizowana na telefon to idealne rozwiązanie na zajęcie wolnego czasu. Ta zabawka to jednocześnie zajęcie czasu i  trening cierpliwości i zręczności. Polega na wcelowaniu kolorowymi okręgami  na 2 słupki. Aby to zrobić musimy użyć przycisk, który wprawia w ruch podwodne okręgi. Wygrywa ten, kto w krótszym czasie wykona to niełatwe zadanie.  Ta zabawka odrywa od telewizora, czy komputera na długi czas. Aby zrobić wyścigi kto pierwszy wystarczy kupić kilka! Miłej zabawy !

Tablica magnetyczna

79,00 
Duża tablica magnetyczna to fantastyczna zabawka dla chłopca i dziewczynki. Ta posiada aż 714 otworków i tym samym kuleczek. Daje to dużo możliwości do wykonania skomplikowanych i złożonych rysunków. Do tablicy dołączony jest magnetyczny rysik, który pełni rolę długopisu. Dotykając do powierzchni tablicy sprawia, że metalowe kulki szczelnie w niej zamknięte - wysuwają się na powierzchnię, tworząc napis czy rysunek. Bardzo łatwo jest zarówno narysować kształty, litery i obrazki, jak i je usunąć. Aby pozbyć się swojej twórczości -  metalowe kulki wystarczy lekko wcisnąć. Ta kreatywna  zabawka bardzo rozwija wyobraźnię dzieci. Ponadto dzięki niej oszczędzamy lasy, bo przecież tablica zastępuje nam papier, kredki i ołówki. Do tablicy dołączonych jest 20 szablonów z rysunkami, aby ułatwić na początku przygodę z rysowaniem. Przeznaczona dla dzieci  powyżej 3 roku życia.

Breloki sportowe – boisko

15,00 
Breloki dla chłopców - sportowe szaleństwo, zawierające stylizowane boisko - pakiet zawiera 10 sztuk.

Brelok i przypinka smile

21,00  19,50 
cena jednej sztuki: 1,90 zł   Breloki uśmiechnięte odblaski to żółciutkie okrągłe i wesołe przywieszki. To właśnie one powodują, że każdy będzie widoczny na drodze. Są doskonałe dla bezpieczeństwa!

Pakiet radosny

17,00  13,00 
Pakiet radosny to świetny zestaw na chwile spędzone z najbliższymi. Aby czas w spędzony domowych pieleszach nabrał innych barw, wystarczy wykorzystać jego zawartość. Troszkę treningu na spostrzegawczość zapewni nam Szukajka . Z nią - na wyścigi - poszukujemy różnic. Gra planszowa daje nam - poprzez zabawę - możliwość przypomnienia milusińskim  o mądrych zachowaniach dla dziecięcych ząbków. Natomiast kolorowe, wierszowane książeczki to ząbkowe bajeczki z mądrym morałem.

Gra wodna motyw morski

8,00 
Gra wodna wodna z motywem morskim to bardzo zajmująca gra. Zabawa pomaga trenować cierpliwość i zręczność. Polega na wcelowaniu kolorowymi okręgami  na 2 słupki. Aby to zrobić musimy użyć przycisk, który wprawia w ruch podwodne okręgi. Ta zabawka oderwie nas od telewizora, czy tabletu na długi czas. Aby zrobić wyścigi rodzinne wystarczy kupić kilka! Miłej zabawy !

Gra wodna

12,00  10,00 
Gra wodna to bardzo zajmująca gra. Zabawa pomaga trenować cierpliwość i zręczność. Polega na wcelowaniu kolorowymi okręgami  na 2 słupki. Aby to zrobić musimy użyć przycisk, który wprawia w ruch podwodne okręgi. Ta zabawka oderwie nas od telewizora, czy tabletu na długi czas. Aby zrobić wyścigi rodzinne wystarczy kupić kilka! Miłej zabawy !

Pamiętajki seria 5

15,00 60,00 
Pamiętajki seria 5 to fantastyczna gra memory, która jest najlepszym trenerem pamięci. Gra zawiera wierszowaną instrukcję  i 12 kart  z wesołymi ząbkami.

Pamiętajki seria 4

15,00 60,00 
Pamiętajki seria 4 to fantastyczna gra memory, która jest najlepszym trenerem pamięci. Gra zawiera wierszowaną instrukcję  i 12 kart  z wesołego gabinetu.

Gra krokodylek dentysta

15,00 
Gra krokodylek - to prosta gra polegająca na wciskaniu kolejnych zębów krokodyla. Jednak za każdym razem zwierze może zamknąć paszczę, gdy wciśniesz obolały ząbek. Nie daj się ugryźć! Chwila nieuwagi i przegrywasz. Ćwicz refleks razem z krokodylkiem!

Zwierzątka dinozaury neonowe

18,00 
cena jednej sztuki: 0,6 zł Zwierzątka dinozaury neonowe  to fantastyczna zabawka dla dziewczynki i chłopca. Aby wykorzystać ich potencjał można stworzyć zarówno wirtualnie morze, albo akwarium. Dinozaury to co prawda uwielbiane przez chłopców figurki, ale także dziewczynki je lubią. Pakiecik zawiera 30 sztuk neonków.