Gry/zabawki/ozdoby to pomysły na spędzanie czasu wspólnie. Szukajka, przypominajka czy gra planszowa to tylko kilka pomysłów, by zająć dziecko mądrą i ciekawą zabawą.

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników

Zabawki mix 14

78,40 
Zabawki mix 14 to pakiet zabawek dla chłopca i dziewczynki. Składa sie z  80 elementów, wśród których są: 10 metalowych autek resoraków 4 sportowe auta z kierowcą i z napędem 8 breloków laleczek 11 gumek szkolnych żółciutkich buziaczków 11 gumek do włosków 12 sprężynek 4 breloki latarki 10 balonów 10 pierścionków Średnia cena 1 elementu w tym zestawie wynosi 0,98zł.

Zabawki mix 6 brelokowy

100,00 
Zabawki mix 6 brelokowy to duży pakiet zabawek dla dziewczynek i chłopców. Składają się na nie bardzo różnorodne breloki. Wśród nich: 20 deskorolek, 12 kostek Rubika, 12 kryształowych syrenek, 9 latarek, 12 silikonowych spidermanków. Pakiet zawiera łącznie  65 sztuk breloków.

Zabawki mix 13

155,00 
Zabawki mix 13 to bardzo bogaty pakiet. Zawiera aż 130 elementów, a wśród nich kolorowe sprężynki, bransoletki silikonowe dla dziewczynek i chłopców (kluby piłkarskie), regulowane pierścionki, auta z napędem, mięciutkie zwierzątka, gumeczki i spineczki do włosków, szkatułki na ząbki mleczne, miluśkie pluszowe breloki.

Zabawki mix pluszowe szaleństwo

20,00 
Zabawki mix pluszowe szaleństwo to pakiet milusieńkich zabawek . Wśród nich są 2 mięciutkie kostki, 2 super milutkie portfeliki, 2 urocze misie oraz  2 breloki z puchatymi zwierzątkami.

Balony różowe w kwiatuszki

9,00 
Balony różowe w kwiatuszki  - to duże, bo 40 centymetrowe baloniki. Pakiet zawiera 10 sztuk .

Balony serca

9,00 
Balony serca to piękny czerwony symbol miłości. W tym pakiecie jest ich 10 . Każdy ma napis I love you.

Balony wielkie na sznurku

35,00 
Balony wielkie na sznurku to prawdziwe olbrzymy ! Ponadto są bardzo, bardzo trwałe. Można nimi nie tylko rzucać, ale i odbijać - dzięki wykorzystaniu mocnego sznurka. Świetna zabawa zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Dlatego też wzory na balonach są bardzo różnorodne! pakiet zawiera 10 sztuk.

Gra wodna słitasie

33,00 
Gra wodna słitasie to mnóstwo zabawy i emocji. By wygrać trzeba umieścić wszystkie kolorowe obręcze na słupkach, posługując się przyciskiem, który wprawia obręcze w ruch przez znajdującą się w środku wodę. Pakiet zawiera 3 sztuki.

Pacynki pluszowe

24,00 
Pacynki pluszowe i odrobina fantazji to wspaniała zabawa na wiele godzin. Ten pakiet zawiera zwierzątka i wesołą rodzinkę . W

Gra zręcznościowa

12,50 
Gra zręcznościowa fliper to fantastyczna zabawa polegająca na zdobywaniu kosmosu. Celem jest zdobycie jak największej ilości punktów i dobra współpraca z piłeczką. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Gra wodna dino

33,00 
Gra wodna dino to popularna od lat - gra zręcznościowa. Zapewni długie godziny świetnej zabawy i z powodzeniem zastąpi smartfon, komputer, czy telewizor. Zwycięzcą zostaje ten, kto jak najszybciej umieści kolorowe kółeczka na patyczkach. Naciskając na przyciski pompujemy powietrze, które wprawia w ruch kółeczka i pozwala osiągnąć cel. To świetna zabawka na ćwiczenie refleksu, cierpliwości oraz sprytu. Dzieciom bardzo podoba się bajkowa szata graficzna i sama gra. Pakiet zawiera 3 sztuki.

Gra wodna syrenka

44,00 
Gra wodna syrenka to popularna od lat - gra zręcznościowa. Zapewni długie godziny świetnej zabawy i z powodzeniem zastąpi smartfon, komputer, czy telewizor. Zwycięzcą zostaje ten, kto jak najszybciej umieści kolorowe kółeczka na patyczkach. Naciskając na przyciski pompujemy powietrze, które wprawia w ruch kółeczka i pozwala osiągnąć cel. To świetna zabawka na ćwiczenie refleksu, cierpliwości oraz sprytu. Dzieciom bardzo podoba się bajkowa szata graficzna i sama gra. Pakiet zawiera 4 sztuki.