Gry/zabawki/ozdoby to pomysły na spędzanie czasu wspólnie. Szukajka, przypominajka czy gra planszowa to tylko kilka pomysłów, by zająć dziecko mądrą i ciekawą zabawą.

Wyświetlanie 1–12 z 59 wyników

Srebrny pojemniczek ze skarbami

24,00 
Srebrny pojemniczek ze skarbami zawiera: 5 regulowanych, pierścionków, 3 spineczki z brokatowymi gwiazdeczkami, 2 barwne bransoletki, 2 silikonowe breloki sówki. Kolorowe skarby małych elegantek to łącznie 12 elementów.

Zabawki mini mix 2 chłopięcy

22,50 
Zabawki mini mix 2 chłopięcy to pakiet składający się 20 elementów. Wśród nich są spidermanki, deskorolki z męskimi motywami, piłeczki kauczukowe, przypinki emotikonki oraz neonowe zwierzątka.

Wiatraczki mini

15,50 
Wiatraczki mini to kolorowe bardzo radosne zabaweczki do dmuchania lub ozdoby. Dzięki wygodnej przypince można je umieścić w dowolnym miejscu: na rowerku, plecaku, torebeczce. Ogranicza nas tylko wyobraźnia :-) Wysokość całkowita wiatraczka to 9 cm. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Okulary przeciwsłoneczne

20,00 
Okulary przeciwsłoneczne to pakiet 10 sztuk oryginalnych okularków dziecięcych w różnych kolorkach.

Szukajka w gabinecie

25,00 
Szukajka w gabinecie to doskonała zabawa dla młodszych i starszych. Polega na wyszukaniu róznic pomiędzy dwoma z pozoru takimi samymi obrazkami. Można bawić się samodzielnie, czy zrobić konkurs kto będzie pierwszy w odgadnięciu wszystkich różnic. Pakiet zawiera 50 sztuk .

Puzzle mix 10

15,00 
Puzzle mix 10 to pakiet składanek z dinozaurami oraz puzzli z bajeczek Auta i Psi Patrol. To świetne zajęcie do

Balony serca 10

20,00 
Balony serca to 10 kolorowych bardzo dużych baloników. Dużo kolorowej frajdy dla zakochanych i nie tylko.

Zestaw piękności w walizce

34,50 
Zestaw piękności w walizce to pakiet kilkunastu elementów do zabawy w salon piękności. Są nimi m.in. suszarka, spinki do włosów,

Puzzle bajkowe HIT

17,00 
Puzzle bajkowe HIT to najpopularniejsi bajkowi bohaterowie, przemiła układanka i mądrze spędzony czas. Wśród bajeczek są: Peppa, Psi Patrol, Auta,

Spinner kolor 5

7,50 
Spinner kolor 5 to fantastyczna zabawka. Zajmuje ręcę i powoduje totalne rozluźnienie i odstresowanie. Jest doskonała dla starszych i młodszych.

Żabki skoczki

12,50 
Żabki skoczki to wspaniała zabawa. Kto najdalej skoczy ten jest zwycięzcą . Ilość rund zależy od fantazji graczy. Pakiet zawiera

Dentysta zestaw 5

12,50 
Dentysta zestaw 5 to idealny pakiet akcesoriów dentystycznych, który można wykorzystać do rozmów edukacyjnych z dziećmi . Do wizyty adaptacyjnej czy zabawy w stomatologa ten zestaw jest niezbędny.