Gry/zabawki/ozdoby to pomysły na spędzanie czasu wspólnie. Szukajka, przypominajka czy gra planszowa to tylko kilka pomysłów, by zająć dziecko mądrą i ciekawą zabawą.

Wyświetlanie 1–12 z 37 wyników

Zabawki mix 10

39,90 
Zabawki mix 10 to pakiet zawierający 44 elementy dla dziewczynki i chłopca. W zestawie znajduje się 5 piłeczek kauczukowych, 2 piłki antystresowe, 1 busik, 10 naklejek bajkowych 16 kart kolekcjonerskich, 5 bransoletek oraz 5 pojemniczków na mleczaki w formie kolorowych szkatułek. Uśredniona cena 1 elementu wynosi 0,90zł/szt.

Wiatraczki eko

12,50 
Wiatraczki eko to wspaniała zabawa i w domu i na dworze. Dzięki wprawianiu wiatraczka w ruch dzieci mają szansę wykonywać doskonałe ćwiczenie, często zalecane przez lekarzy ortodontów i logopedów. Sam wiatraczek jest bardzo starannie wykonany, a patyczek i łączniki wykonane są z drewna. Skrzydełka wiatraczka mają słodkie, atrakcyjne i różnorodne wzory, co sprawia, że dają wiele radości również oczom:-)

Wiatraczki metalik

10,00 
Wiatraczki metalik to pakiet 5 wiatraczków  na plastikowych patyczkach. Dmuchanie w wiatraczek, aby wprawić go w ruch to świetna zabawa, a jednocześnie doskonałe ćwiczenie przy wadach zgryzu. Polecają je zarówno lekarze ortodonci jak i logopedzi !

Balony love

25,00 
Balony love to kolorowe i urocze baloniki z miłosnym motywem. Pakiet  40 sztuk zawiera balony w kolorze czerwonym, różowym, żółtym, zielonym i niebieskim.

Balony z bajkowymi motywami

15,00 
Balony z bajkowymi motywami z bajeczek Auta, Samoloty, Smerfy, Jej wysokość Zosia. Każdy z baloników napełniany jest powietrzem przez plastikową rurkę, dzięki której w dowolnym momencie można dopełnić powietrze.  Balonik wygląda jak napełniony helem i  jest bardzo oryginalny! W pakiecie znajdują się 10 różnorodnych balonów

Balony z bajkowymi motywami

6,00 
Balony z bajkowymi motywami. Każdy napełniany powietrzem przez plastikową rurkę. Gdy w miarę upływu czasu ucieka  z balonika powietrze można je uzupełniać  powtórnie poprzez rurkę. Balonik wygląda jak napełniony helem, jest bardzo oryginalny! W pakiecie znajdują się 3 balony.

Gra wodna telefon

12,00 
Gra wodna stylizowana na telefon to idealne rozwiązanie na zajęcie wolnego czasu. Ta zabawka to jednocześnie zajęcie czasu i  trening cierpliwości i zręczności. Polega na wcelowaniu kolorowymi okręgami  na 2 słupki. Aby to zrobić musimy użyć przycisk, który wprawia w ruch podwodne okręgi. Wygrywa ten, kto w krótszym czasie wykona to niełatwe zadanie.  Ta zabawka odrywa od telewizora, czy komputera na długi czas. Aby zrobić wyścigi kto pierwszy wystarczy kupić kilka! Miłej zabawy !

Tablica magnetyczna

79,00 
Duża tablica magnetyczna to fantastyczna zabawka dla chłopca i dziewczynki. Ta posiada aż 714 otworków i tym samym kuleczek. Daje to dużo możliwości do wykonania skomplikowanych i złożonych rysunków. Do tablicy dołączony jest magnetyczny rysik, który pełni rolę długopisu. Dotykając do powierzchni tablicy sprawia, że metalowe kulki szczelnie w niej zamknięte - wysuwają się na powierzchnię, tworząc napis czy rysunek. Bardzo łatwo jest zarówno narysować kształty, litery i obrazki, jak i je usunąć. Aby pozbyć się swojej twórczości -  metalowe kulki wystarczy lekko wcisnąć. Ta kreatywna  zabawka bardzo rozwija wyobraźnię dzieci. Ponadto dzięki niej oszczędzamy lasy, bo przecież tablica zastępuje nam papier, kredki i ołówki. Do tablicy dołączonych jest 20 szablonów z rysunkami, aby ułatwić na początku przygodę z rysowaniem. Przeznaczona dla dzieci  powyżej 3 roku życia.

Przypinki króliczki

9,50 
Przypinki króliczki to mix różowiutkie zwierzątka, umieszczone na sprężynce i   na wygodnym klipsie. Przypinki mają wiele zastosowań. Mogą być umocowane na plecaku, piórniku, ale i na włoskach dziewczynek. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Pakiet radosny

13,00 
Pakiet radosny to świetny zestaw na chwile spędzone z najbliższymi. Aby czas w spędzony domowych pieleszach nabrał innych barw, wystarczy wykorzystać jego zawartość. Troszkę treningu na spostrzegawczość zapewni nam Szukajka . Z nią - na wyścigi - poszukujemy różnic. Gra planszowa daje nam - poprzez zabawę - możliwość przypomnienia milusińskim  o mądrych zachowaniach dla dziecięcych ząbków. Natomiast kolorowe, wierszowane książeczki to ząbkowe bajeczki z mądrym morałem.

Gra wodna motyw morski

8,00 
Gra wodna wodna z motywem morskim to bardzo zajmująca gra. Zabawa pomaga trenować cierpliwość i zręczność. Polega na wcelowaniu kolorowymi okręgami  na 2 słupki. Aby to zrobić musimy użyć przycisk, który wprawia w ruch podwodne okręgi. Ta zabawka oderwie nas od telewizora, czy tabletu na długi czas. Aby zrobić wyścigi rodzinne wystarczy kupić kilka! Miłej zabawy !

Pamiętajki seria 5

15,00 60,00 
Pamiętajki seria 5 to fantastyczna gra memory, która jest najlepszym trenerem pamięci. Gra zawiera wierszowaną instrukcję  i 12 kart  z wesołymi ząbkami.