Gry planszowe i wodne to wspaniała zabawa dla dzieci i Rodziców.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Gra wodna słitasie

33,00 
Gra wodna słitasie to mnóstwo zabawy i emocji. By wygrać trzeba umieścić wszystkie kolorowe obręcze na słupkach, posługując się przyciskiem, który wprawia obręcze w ruch przez znajdującą się w środku wodę. Pakiet zawiera 3 sztuki.

Gra zręcznościowa

12,50 
Gra zręcznościowa fliper to fantastyczna zabawa polegająca na zdobywaniu kosmosu. Celem jest zdobycie jak największej ilości punktów i dobra współpraca z piłeczką. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Gra wodna dino

33,00 
Gra wodna dino to popularna od lat - gra zręcznościowa. Zapewni długie godziny świetnej zabawy i z powodzeniem zastąpi smartfon, komputer, czy telewizor. Zwycięzcą zostaje ten, kto jak najszybciej umieści kolorowe kółeczka na patyczkach. Naciskając na przyciski pompujemy powietrze, które wprawia w ruch kółeczka i pozwala osiągnąć cel. To świetna zabawka na ćwiczenie refleksu, cierpliwości oraz sprytu. Dzieciom bardzo podoba się bajkowa szata graficzna i sama gra. Pakiet zawiera 3 sztuki.

Pakiet radosny

13,00 
Pakiet radosny to świetny zestaw na chwile spędzone z najbliższymi. Aby czas w spędzony domowych pieleszach nabrał innych barw, wystarczy wykorzystać jego zawartość. Troszkę treningu na spostrzegawczość zapewni nam Szukajka . Z nią - na wyścigi - poszukujemy różnic. Gra planszowa daje nam - poprzez zabawę - możliwość przypomnienia milusińskim  o mądrych zachowaniach dla dziecięcych ząbków. Natomiast kolorowe, wierszowane książeczki to ząbkowe bajeczki z mądrym morałem.

Gra planszowa

Gra planszowa to wspaniała zabawa dla dzieci i Rodziców, ucząca poprawnych nawyków mających wpływ na higienę jamy ustnej. Mądre i higieniczne zachowania dla ząbków są nagradzane, zaś te niepożądane - karane.