Nagradzają. Motywują. Uczą. Są pełne uśmiechu i dziecinnej fantazji. Uświadamiają, zakorzeniają w małych pacjentach konieczność dbania o zdrowie jamy ustnej. Uczą, że zdrowe ząbki są nagrodą samą w sobie. Treści opatrzone zostały rysunkami wykonanymi przez plastyków, którzy postawili sobie za cel stworzyć obrazy podobne stylem i formą do tych, jakie tworzą dzieci. Książeczki wydrukowane zostały na wysokiej jakości papierze przy użyciu nietoksycznych barwników.

Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników

Show sidebar
Close

Malowanki w bloczku A-5 – Ząbkowe edukatorki

13,00 

Ząbkowe edukatorki Mediaflorka i Mediaflorki to 100 kartek malowanek w bloczku formatu A-5, klejone wzdłuż górnego brzegu. Różnorodne, interesujące zadania do wykonania nie ograniczają się jedynie do pokolorowania obrazeczków. Nauka przez zabawę to idea naszych malowanek.

Close

Malowanki w bloczku A-5 – Malowane edukatorki

13,00 

Malowane edukatorki Mediaflorka i Mediaflorki to 100 kartek malowanek w bloczku formatu A-5, klejone wzdłuż górnego brzegu. Różnorodne, interesujące zadania do wykonania nie ograniczają się jedynie do pokolorowania obrazeczków. Nauka przez zabawę to idea w naszych malowankach.

Close

Legitymacje dzielnego Pacjenta 48 sztuk

29,00 

cena jednej sztuki: 0,60 zł

 

Legitymacja dzielnej Pacjentki i dzielnego Pacjenta to kolejny ważny dokument w zbiorze naszych milusińskich. Pakiet zawiera 8 wzorów dziewczęcych i 8 chłopięcych. Każdy wzór w pakiecie powtórzony jest 3 razy. Dzieci zdobywają kolorowe naklejki załączone do pakietu lub pieczątki, które otrzymują po wizycie od swojego Lekarza Stomatologa. Koszt pakietu 48 legitymacji z naklejkami (48×4) wynosi 29 zł.

Wersja ekskluzywna na życzenie może zawierać pieczęć Dzielny Pacjent.
Stempelek  Dzielny Pacjent z wesołym uśmiechem dostępny oddzielnie w naszej ofercie.
Wyróżnij się już dziś:-)

Close

Pieczątka/Stempelek Dzielny Pacjent

30,00 

Pieczątka DZIELNY PACJENT stosowana jest w ekskluzywnej wersji Legitymacji Dzielnej Pacjentki/Dzielnego Pacjenta, gdzie zamiast naklejek umieszcza się jej odcisk. Pieczątka zapakowana jest w metalowe, zamykane i eleganckie pudełeczko.

Close

Pocztówki – kolekcja starszaczka 32 sztuki

19,20 

cena jednej sztuki: 0,60 zł

 

Kolekcja   pocztówek Dzielnego Pacjenta zawiera 32 pocztówki w formacie A-6 . Dla dziewczynek przygotowaliśmy piękne milusińskie zwierzaczki, a dla chłopców sportowe samochody i motory. Jedna wizyta to 1 pocztówka . Dopiero po 8 wizytach można uzbierać kolekcję. Kolekcja zawiera mix wzorów zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Close

Pocztówki kolekcja 64 sztuki

26,00 

cena jednej sztuki: 0,41 zł

 

Kolekcja  mini – pocztówek Dzielnego Pacjenta zajmie małych Pacjentów i pozwoli na skompletowanie całej serii przy okazji kolejnych wizyt. Kolekcja zawiera wzory zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Mix 64 kart.

Close

Terminarzyki wizyt – mix rodzajów 40 sztuk

14,00 

cena jednej sztuki: 0,35 zł

 

40 sztuk terminarzyków w formie dwustronnych Przypominajek dla chłopców i dziewczynek . Dzięki nim każdy Mały Pacjent chętniej będzie kontrolował swój terminarz wizyt:-) Format A-7: 10,5cm wysokość i 7,2cm szerokość.

Close

Dyplom dzielnego Pacjenta

34,00 

“Panie doktorze, chciałbym to mieć na piśmie!” Nic prostszego… dowody heroicznej odwagi Twój dzielny pacjent otrzyma w postaci eleganckiego dyplomu.Pakiet zawiera 50 sztuk dyplomów w formacie A-5, mix 4 rodzajów: 2 dziewczęcych, 2 chłopięcych. Każdy ma miejsce na wpisanie imienia i nazwiska dzielnego Pacjenta!

Close

Malowanki – Pani Doktor – bloczek A-4

18,00 

100 kartek malowanek w bloczku formatu A-4, klejone wzdłuż górnego brzegu. Motyw z Panią Doktor to bardzo popularny element malowanki. Druga strona zawiera labirynt, na który dziecko musi poświęcić troszkę czasu:-)

Close

Malowanki Pan Doktor – bloczek A-4

14,00 

100 kartek malowanek w bloczku formatu A-4 zawiera rysunek do pokolorowania – Pana Doktora w gabinecie, a na kolejnej stronie labirynt, w którym dzielny Pacjent musi odszukać drogę do szczoteczki i pasty do ząbków.

Close

Malowanki seria 3 – Czaroząbkowanki – 40 szt.

32,00 

cena jednej sztuki: 0,80 zł

 

Pakiecik zawiera 40 sztuk malowanek w formie szytej książeczki, formatu A-6. Poza obrazkami do malowania dzieci mają do pokonania labirynty, a także zadania pobudzające myślenie.

-16%
Close

Malowanki seria 2 – Koloroszczotkowanka – 40 szt.

32,00  27,00 

cena jednej sztuki: 0,67 zł

 

Pakiet zawiera 40 sztuk malowanek – Koloroszczotkowanek w formie 8 stronicowych, szytych książeczek w formacie A-6. Obrazki do malowania, zadania odnalezienia drogi, czy też połączenia punkcików to tylko część różnorodnych zadań do wykonania. Wszystko to związane oczywiście z wątkami stomatologicznymi. Świetna nauka przez zabawę.