Motywacja to dział, gdzie znajdą się motywatorki do dbałości o higienę jamy ustnej. Mądre kolorowe książeczki z wierszowanymi stomatologicznymi bajeczkami, malowanki, dyplomy czy medale to do tego idealne rozwiązanie.

Wyświetlanie 1–12 z 42 wyników

Medale dzielnego Pacjenta

7,50 
Medale dzielnego Pacjenta to wspaniała nagroda, którą można nosić na piersiach, chwaląc się doskonałym zachowaniem w gabinecie. Pakiet zawiera 3 medale: dwa złote i jeden srebrny.

Malowanki bajkowe

25,00 
Malowanki bajkowe to narzędzie do bardzo ciekawego zajęcia: malunkowo-wyklejankowego. Każda dziewczyna i chłopiec znajdą dla siebie w książeczce ciekawy motyw bajkowy . Książeczki zawierają także tematyczny pakiet naklejek i karteczki z bajkowymi bohaterami. Na pakiet składa się aż 10 książeczek formatu A-6,  a w każdej 16 rysunków.

Pakiet radosny

13,00 
Pakiet radosny to świetny zestaw na chwile spędzone z najbliższymi. Aby czas w spędzony domowych pieleszach nabrał innych barw, wystarczy wykorzystać jego zawartość. Troszkę treningu na spostrzegawczość zapewni nam Szukajka . Z nią - na wyścigi - poszukujemy różnic. Gra planszowa daje nam - poprzez zabawę - możliwość przypomnienia milusińskim  o mądrych zachowaniach dla dziecięcych ząbków. Natomiast kolorowe, wierszowane książeczki to ząbkowe bajeczki z mądrym morałem.

Malowanki w bloczku A-6 – Rysunkowa i zdrowa zabawa ząbkowa

7,00 
Rysunkowa i zdrowa zabawa ząbkowa  to 48 kartek malowanek w bloczku formatu A-6, klejonych wzdłuż górnego brzegu. Malowanki zawierają różnorodne zadania do wykonania: cyferki do połączenia, odnalezienie drogi w labiryncie oraz pokolorowanie rysunków.  Z pewnością nie ma tu nudy:-)

Malowanki w bloczku A-5 – Ząbkowe edukatorki

13,00 
Malowanki Ząbkowe edukatorki Mediaflorka i Mediaflorki to 100 kartek malowanek w bloczku formatu A-5, klejone wzdłuż górnego brzegu. Różnorodne, interesujące zadania do wykonania nie ograniczają się jedynie do pokolorowania obrazeczków. Nauka przez zabawę to idea naszych malowanek.

Malowanki w bloczku A-5 – Malowane edukatorki

13,00 
Malowankiw bloczku Malowane edukatorki Mediaflorka i Mediaflorki to 100 kartek malowanek w bloczku formatu A-5, klejone wzdłuż górnego brzegu. Różnorodne, interesujące zadania do wykonania nie ograniczają się jedynie do pokolorowania obrazeczków. Nauka przez zabawę to idea w naszych malowankach.

Legitymacje dzielnego Pacjenta 48 sztuk

29,00 
cena jednej sztuki: 0,60 zł   Legitymacja dzielnej Pacjentki i dzielnego Pacjenta to kolejny ważny dokument w zbiorze naszych milusińskich. Pakiet zawiera 8 wzorów dziewczęcych i 8 chłopięcych. Każdy wzór w pakiecie powtórzony jest 3 razy. Dzieci zdobywają kolorowe naklejki załączone do pakietu lub pieczątki, które otrzymują po wizycie od swojego Lekarza Stomatologa. Koszt pakietu 48 legitymacji z naklejkami (48x4) wynosi 29 zł. Wersja ekskluzywna na życzenie może zawierać pieczęć Dzielny Pacjent. Stempelek  Dzielny Pacjent z wesołym uśmiechem dostępny oddzielnie w naszej ofercie. Wyróżnij się już dziś:-)

Pieczątka/Stempelek Dzielny Pacjent

39,50 
Pieczątka DZIELNY PACJENT stosowana jest w ekskluzywnej wersji Legitymacji Dzielnej Pacjentki/Dzielnego Pacjenta, gdzie zamiast naklejek umieszcza się jej odcisk. Pieczątka zapakowana jest w metalowe, zamykane i eleganckie pudełeczko.

Pocztówki – kolekcja starszaczka 32 sztuki

19,20 
cena jednej sztuki: 0,60 zł   Kolekcja   pocztówek Dzielnego Pacjenta zawiera 32 pocztówki w formacie A-6 . Dla dziewczynek przygotowaliśmy piękne milusińskie zwierzaczki, a dla chłopców sportowe samochody i motory. Jedna wizyta to 1 pocztówka . Dopiero po 8 wizytach można uzbierać kolekcję. Kolekcja zawiera mix wzorów zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Pocztówki kolekcja 65 sztuk

26,00 
cena jednej sztuki: 0,41 zł   Kolekcja  mini - pocztówek Dzielnego Pacjenta zajmie małych Pacjentów i pozwoli na skompletowanie całej serii przy okazji kolejnych wizyt. Kolekcja zawiera wzory zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Mix 65 kart.

Terminarzyki wizyt – mix rodzajów 40 sztuk

14,00 
cena jednej sztuki: 0,35 zł   Terminarzyki wizyt 40 sztuk oferujemy w formie dwustronnych Przypominajek dla chłopców i dziewczynek . Dzięki nim każdy Mały Pacjent chętniej będzie kontrolował swój terminarz wizyt:-) Format A-7: 10,5cm wysokość i 7,2cm szerokość.

Paszport dzielnego Pacjenta 50 szt.

25,00 
cena jednej sztuki: 0,50 zł   Paszport Dzielnego Pacjenta to nie tylko nagroda za odwagę podczas wizyt - to imienne wyróżnienie podkreślające zasługi małego Pacjenta. Paszporcik posiada także terminarzyk wizyt. Pakiet zawiera 50 sztuk, zmiksowanych 8 wzorów - dla dziewczynek i chłopców.