Nagradzają. Motywują. Uczą. Są pełne uśmiechu i dziecinnej fantazji. Uświadamiają, zakorzeniają w małych pacjentach konieczność dbania o zdrowie jamy ustnej. Uczą, że zdrowe ząbki są nagrodą samą w sobie. Treści opatrzone zostały rysunkami wykonanymi przez plastyków, którzy postawili sobie za cel stworzyć obrazy podobne stylem i formą do tych, jakie tworzą dzieci. Książeczki wydrukowane zostały na wysokiej jakości papierze przy użyciu nietoksycznych barwników.

Showing 1–12 of 39 results

Show sidebar
Close

Książeczki mix 12 tytułów 20 sztuk

35,00 

cena jednej sztuki: 1,75 zł

 

Książeczki stomatologiczne w zestawie  20 sztuk. Znajdują się w tym pakiecie tytuły: O tym, jak Amelka mała ząbki prostowała, Dobra szkoła Pana Bobra; Grzesiu, ząbek i dentysta; Wyprawa po ząbkowe zdrowie; Ząbkowe przedszkole; Ząbków bitwy o zdrowie; Dentysta? -Ja się nie boję!; Wróżka Zębuszka; Ząbkowe Czary-Mary; Szczerbatek i Zębatek; Ząbki przedszkolaka!; Na poważnie i na wesoło – historia o ząbkach w ZOO.

-13%
Close

Malowanki w bloczku A-6 – Rysunkowa i zdrowa zabawa ząbkowa

8,00  7,00 

Rysunkowa i zdrowa zabawa ząbkowa  to 48 kartek malowanek w bloczku formatu A-6, klejonych wzdłuż górnego brzegu. Malowanki zawierają różnorodne zadania do wykonania: cyferki do połączenia, odnalezienie drogi w labiryncie oraz pokolorowanie rysunków.  Z pewnością nie ma tu nudy:-)

Close

Malowanki w bloczku A-5 – Ząbkowe edukatorki

13,00 

Malowanki Ząbkowe edukatorki Mediaflorka i Mediaflorki to 100 kartek malowanek w bloczku formatu A-5, klejone wzdłuż górnego brzegu. Różnorodne, interesujące zadania do wykonania nie ograniczają się jedynie do pokolorowania obrazeczków. Nauka przez zabawę to idea naszych malowanek.

Close

Legitymacje dzielnego Pacjenta 48 sztuk

29,00 

cena jednej sztuki: 0,60 zł

 

Legitymacja dzielnej Pacjentki i dzielnego Pacjenta to kolejny ważny dokument w zbiorze naszych milusińskich. Pakiet zawiera 8 wzorów dziewczęcych i 8 chłopięcych. Każdy wzór w pakiecie powtórzony jest 3 razy. Dzieci zdobywają kolorowe naklejki załączone do pakietu lub pieczątki, które otrzymują po wizycie od swojego Lekarza Stomatologa. Koszt pakietu 48 legitymacji z naklejkami (48×4) wynosi 29 zł.

Wersja ekskluzywna na życzenie może zawierać pieczęć Dzielny Pacjent.
Stempelek  Dzielny Pacjent z wesołym uśmiechem dostępny oddzielnie w naszej ofercie.
Wyróżnij się już dziś:-)

Close

Pieczątka/Stempelek Dzielny Pacjent

30,00 

Pieczątka DZIELNY PACJENT stosowana jest w ekskluzywnej wersji Legitymacji Dzielnej Pacjentki/Dzielnego Pacjenta, gdzie zamiast naklejek umieszcza się jej odcisk. Pieczątka zapakowana jest w metalowe, zamykane i eleganckie pudełeczko.

Close

Pocztówki – kolekcja starszaczka 32 sztuki

19,20 

cena jednej sztuki: 0,60 zł

 

Kolekcja   pocztówek Dzielnego Pacjenta zawiera 32 pocztówki w formacie A-6 . Dla dziewczynek przygotowaliśmy piękne milusińskie zwierzaczki, a dla chłopców sportowe samochody i motory. Jedna wizyta to 1 pocztówka . Dopiero po 8 wizytach można uzbierać kolekcję. Kolekcja zawiera mix wzorów zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Close

Pocztówki kolekcja 64 sztuki

26,00 

cena jednej sztuki: 0,41 zł

 

Kolekcja  mini – pocztówek Dzielnego Pacjenta zajmie małych Pacjentów i pozwoli na skompletowanie całej serii przy okazji kolejnych wizyt. Kolekcja zawiera wzory zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Mix 64 kart.

Close

Paszport dzielnego Pacjenta 50 szt.

25,00 

cena jednej sztuki: 0,50 zł

 

Paszport Dzielnego Pacjenta to nie tylko nagroda za odwagę podczas wizyt – to imienne wyróżnienie podkreślające zasługi małego Pacjenta. Paszporcik posiada także terminarzyk wizyt. Pakiet zawiera 50 sztuk, zmiksowanych 8 wzorów – dla dziewczynek i chłopców.

Close

Dyplom dyplomy dzielnego Pacjenta

34,00 

“Panie doktorze, chciałbym to mieć na piśmie!” Nic prostszego… dowody heroicznej odwagi Twój dzielny pacjent otrzyma w postaci eleganckiego dyplomu.Pakiet zawiera 50 sztuk dyplomów w formacie A-5, mix 4 rodzajów: 2 dziewczęcych, 2 chłopięcych. Każdy ma miejsce na wpisanie imienia i nazwiska dzielnego Pacjenta!

Close

Malowanki – Pani Doktor – bloczek A-4

18,00 

Malowanki Pani Doktor to 100 kartek malowanek w bloczku formatu A-4, klejone wzdłuż górnego brzegu. Motyw z Panią Doktor to bardzo popularny element malowanki. Druga strona zawiera labirynt, na który dziecko musi poświęcić troszkę czasu:-)

Close

Malowanki Pan Doktor – bloczek A-4

14,00 

Malowanki to 100 kartek w bloczku formatu A-4. Zawierają one  rysunek do pokolorowania – Pana Doktora w gabinecie. Kolejna strona to  labirynt, w którym dzielny Pacjent musi odszukać drogę do szczoteczki i pasty do ząbków.

Close

Malowanki seria 3 – Czaroząbkowanki – 40 szt.

32,00 

cena jednej sztuki: 0,80 zł

Malowanki  Czaroząbkowanki to 40 sztuk  szytych książeczek, formatu A-6. Poza obrazkami do malowania dzieci mają do pokonania labirynty, a także zadania pobudzające myślenie.