Nagradzają. Motywują. Uczą. Są pełne uśmiechu i dziecinnej fantazji. Uświadamiają, zakorzeniają w małych pacjentach konieczność dbania o zdrowie jamy ustnej. Uczą, że zdrowe ząbki są nagrodą samą w sobie. Treści opatrzone zostały rysunkami wykonanymi przez plastyków, którzy postawili sobie za cel stworzyć obrazy podobne stylem i formą do tych, jakie tworzą dzieci. Książeczki wydrukowane zostały na wysokiej jakości papierze przy użyciu nietoksycznych barwników.

Showing 1–12 of 20 results

Show sidebar
Close

Książeczki mix 12 tytułów 20 sztuk

35,00 

cena jednej sztuki: 1,75 zł

 

Książeczki stomatologiczne w zestawie  20 sztuk. Znajdują się w tym pakiecie tytuły: O tym, jak Amelka mała ząbki prostowała, Dobra szkoła Pana Bobra; Grzesiu, ząbek i dentysta; Wyprawa po ząbkowe zdrowie; Ząbkowe przedszkole; Ząbków bitwy o zdrowie; Dentysta? -Ja się nie boję!; Wróżka Zębuszka; Ząbkowe Czary-Mary; Szczerbatek i Zębatek; Ząbki przedszkolaka!; Na poważnie i na wesoło – historia o ząbkach w ZOO.

-29%
Close

książeczka Skrzat domowy 20 sztuk

35,00  25,00 

książeczka Skrzat domowy to wierszowana historyjka o zagadkowym i bardzo magicznym skrzacie. Pakiet zawiera 20 sztuk książeczek.

-29%
Close

książeczka Elf kwiatowy 20 sztuk

35,00  25,00 

książeczka Elf kwiatowy to wierszowana historyjka o magicznym i bardzo tajemniczym elfie kwiatowym. Pakiet zawiera 20 sztuk książeczek.

Close

książeczka Ząbki przedszkolaka! 20 sztuk

35,00 

Książeczka Ząbki przedszkolaka! to wierszowana historyjka o ząbkach w buziaku pewnego przedszkolaka. Bardzo wesoła opowieść rozbawi niejednego:-) Pakiet zawiera 20 szt. książeczek.

Close

książeczka Ząbkowe czary-mary 20 sztuk

35,00 

książeczka Ząbkowe czary-mary opowiada wierszowaną, dentystyczną historyjkę o ząbkach. Pakiet zawiera 20 szt.

Close

książeczka Wróżka Zębuszka 20 sztuk

35,00 

cena jednej sztuki: 1,75 zł

 

20 sztuk książeczek

Close

książeczka Dentysta? Ja się nie boję! 20 sztuk

35,00 

książeczka Dentysta? Ja się nie boję! opisuje w wierszowanej historyjce historię Ani i Patryka, z których jedno zmaga się z ząbkową niedyspozycją. Na szczęście dobre doświadczenie siostry Ani ze stomatologią pomaga Patrykowi wybrnąć z opresji. Mądra historyjka, bardzo motywująca do dbałości o ząbki i korzystania z pomocy fachowców. Pakiet zawiera 20 szt.

Close

książeczka Ząbkowe przedszkole 20 sztuk

35,00 

książeczka Ząbkowe przedszkole to wierszowana historyjka opowiadająca o tym jak ząbki dbają o swoje zdrówko. Pakiet zawiera 20 szt. książeczek.

Close

książeczka Wyprawa po ząbkowe zdrowie 20 sztuk

35,00 

cena jednej sztuki: 1,75 zł

 

20 sztuk książeczek

Close

książeczka Ząbków bitwy o zdrowie 20 sztuk

35,00 

cena jednej sztuki: 1,75 zł

 

20 sztuk książeczek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Close

książeczka Grzesiu, ząbek i dentysta 20 sztuk

35,00 

Książeczka Grzesiu, ząbek i dentysta to wierszowana historyjka tytułowego Grzesia, który miał kłopoty z ząbkami. Oczywiście wizyta w gabinecie stomatologicznym uratowała naszego bohatera! Pakiet zawiera 20 sztuk książeczek.

Close

książeczka O tym, jak Amelka małe ząbki prostowała 20 sztuk

35,00 

Książeczka O tym jak Amelka mała ząbki prostowała – to wierszowana historyjka. Opowiada o tym jak dziewczynka wreszcie zadbała o swój piękny uśmiech.