Nagradzają. Motywują. Uczą. Są pełne uśmiechu i dziecinnej fantazji. Uświadamiają, zakorzeniają w małych pacjentach konieczność dbania o zdrowie jamy ustnej. Uczą, że zdrowe ząbki są nagrodą samą w sobie. Treści opatrzone zostały rysunkami wykonanymi przez plastyków, którzy postawili sobie za cel stworzyć obrazy podobne stylem i formą do tych, jakie tworzą dzieci. Książeczki wydrukowane zostały na wysokiej jakości papierze przy użyciu nietoksycznych barwników.

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Show sidebar
Close

Książeczki mix 12 tytułów 20 sztuk

35,00 

cena jednej sztuki: 1,75 zł

 

Książeczki stomatologiczne w zestawie  20 sztuk. Znajdują się w tym pakiecie tytuły: O tym, jak Amelka mała ząbki prostowała, Dobra szkoła Pana Bobra; Grzesiu, ząbek i dentysta; Wyprawa po ząbkowe zdrowie; Ząbkowe przedszkole; Ząbków bitwy o zdrowie; Dentysta? -Ja się nie boję!; Wróżka Zębuszka; Ząbkowe Czary-Mary; Szczerbatek i Zębatek; Ząbki przedszkolaka!; Na poważnie i na wesoło – historia o ząbkach w ZOO.

-29%
Close

książeczka Skrzat domowy 20 sztuk

35,00  25,00 

książeczka Skrzat domowy to wierszowana historyjka o zagadkowym i bardzo magicznym skrzacie. Pakiet zawiera 20 sztuk książeczek.

-29%
Close

książeczka Elf kwiatowy 20 sztuk

35,00  25,00 

książeczka Elf kwiatowy to wierszowana historyjka o magicznym i bardzo tajemniczym elfie kwiatowym. Pakiet zawiera 20 sztuk książeczek.

Close

książeczka Ząbki przedszkolaka! 20 sztuk

35,00 

Książeczka Ząbki przedszkolaka! to wierszowana historyjka o ząbkach w buziaku pewnego przedszkolaka. Bardzo wesoła opowieść rozbawi niejednego:-) Pakiet zawiera 20 szt. książeczek.

Close

książeczka Ząbkowe czary-mary 20 sztuk

35,00 

książeczka Ząbkowe czary-mary opowiada wierszowaną, dentystyczną historyjkę o ząbkach. Pakiet zawiera 20 szt.

Close

książeczka Wróżka Zębuszka 20 sztuk

35,00 

cena jednej sztuki: 1,75 zł

 

20 sztuk książeczek

Close

książeczka Dentysta? Ja się nie boję! 20 sztuk

35,00 

książeczka Dentysta? Ja się nie boję! opisuje w wierszowanej historyjce historię Ani i Patryka, z których jedno zmaga się z ząbkową niedyspozycją. Na szczęście dobre doświadczenie siostry Ani ze stomatologią pomaga Patrykowi wybrnąć z opresji. Mądra historyjka, bardzo motywująca do dbałości o ząbki i korzystania z pomocy fachowców. Pakiet zawiera 20 szt.

Close

książeczka Ząbkowe przedszkole 20 sztuk

35,00 

książeczka Ząbkowe przedszkole to wierszowana historyjka opowiadająca o tym jak ząbki dbają o swoje zdrówko. Pakiet zawiera 20 szt. książeczek.

Close

książeczka Wyprawa po ząbkowe zdrowie 20 sztuk

35,00 

cena jednej sztuki: 1,75 zł

 

20 sztuk książeczek

Close

książeczka Ząbków bitwy o zdrowie 20 sztuk

35,00 

cena jednej sztuki: 1,75 zł

 

20 sztuk książeczek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Close

książeczka Grzesiu, ząbek i dentysta 20 sztuk

35,00 

Książeczka Grzesiu, ząbek i dentysta to wierszowana historyjka tytułowego Grzesia, który miał kłopoty z ząbkami. Oczywiście wizyta w gabinecie stomatologicznym uratowała naszego bohatera! Pakiet zawiera 20 sztuk książeczek.

Close

książeczka O tym, jak Amelka małe ząbki prostowała 20 sztuk

35,00 

Książeczka O tym jak Amelka mała ząbki prostowała – to wierszowana historyjka. Opowiada o tym jak dziewczynka wreszcie zadbała o swój piękny uśmiech.