Nagrody do 1 zł/szt. to ekonomiczne propozycje prezencików dla dzielnych Pacjentów.

Wyświetlanie 1–12 z 59 wyników

Linijki kolorowe

10,00 
Linijki kolorowe to szkolne narzędzie pracy szkolniaczka i przedszkolaczka. Linijeczki mają 20 cm długości i radosne, kolorowe motywy. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Gumki lale

11,40 
Gumki lale to gumki do włosów, które kolorystyką i miłym motywem zdobywają serca małych elegantek. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Naklejki bajkowe Monster H

20,00 
Naklejki bajkowe Monster H to 200 sztuk fantastycznych naklejek w rulonie - w doskonałej cenie !

Gumki w słoiczku 50

30,00 
Gumki w słoiczku 50 sztuk to mix gumeczek, wśród których są: truskaweczki, telefony, a także prostokątne gumeczki w kolorze różowym i zielonym. Całość zamknięta w kolorowy słoiczek. Poza atrakcyjnością gumeczek, niewątpliwie atrakcyjna jest cena !

Tatuaże jednorożec

6,00 
Tatuaże jednorożec to pakiet 12 słitaśnych naklejeczek, które dzięki odrobinie wody można umieścić na ciele. Uwielbiana przez dzieci tematyka sprawia, że są bardzo popularne.

Kolczyki okrągłe

9,00 
Kolczyki okrągłe to dobry pomysł na prezent dla nieco starszej elegantki. Te są wyjątkowe składają się z maleńkich, uroczych i połyskujących perełeczek. W pakiecie znajdują się kilka kolorów i 10 par.

Temperówki Hannah

9,90 
Temperówki Hannah to uwielbiane przez dzieci strugaczki. Przepiękna kolorystyka i miły motyw, sprawiają, że to dobry prezent dla dzielnego Pacjenta, a na dodatek bardzo ekonomiczny ! Pakiet zawiera 10 sztuk.

Przypinki literki

28,00 
Przypinki literki to duże kolorowe przypinki. Każdy dzielny Pacjent chciałby dostać literkę, którą zaczyna się jego imię:-). Idealnie można budować z większej ilości literek wyrazy i uczyć się  przez zabawę. Pakiet zawiera 48 sztuk .

Sprężynki 36

25,00 
Sprężynki 36 to zbiór neonowych zabaweczek. Dziewczynki i chłopcy bardzo je lubią, a ich fantazja ma na nie wiele rodzajów zabaw. Pakiet zapakowany jest w wygodną siateczkę i zawiera 36 sztuk.

Pierścionki kwiaty 36

32,40 
Pierścionki kwiaty 36 sztuk to oryginalne , wykonane z materiału kwiatki. Różnorodność kolorów i wzorów sprawia, że każda dama znajdzie swój ideał. Pierścionki są na metalowych i regulowanych obrączkach. Jednak to rozmiar na większe paluszki:-)

Spinki kolorowe klik

10,00 
Spinki kolorowe klik to pakiecik 10 spineczek w ulubionych kolorach dziewczęcych. Połączenie różu z fioletem, turkusem i seledynem sprawia, że to niemal doskonała kombinacja.

Gumki różyczki 40

36,00 
Gumki różyczki 40 to duży pakiet gumeczek do włosków. Delikatne, pastelowe kolory sprawiają, że nawet kapryśna młoda dama znajdzie atrakcyjny kolorek.