Nagrody z ząbkiem to wszystko co kojarzy się z ząbkami, higieną i wesołym uśmiechem zadowolonego Pacjenta.

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Pojemniki na ząbki ludziki

30,00 
Pojemniki na ząbki ludziki są bardzo oryginalne. Każdy z nich stoi na kolorowych nóżkach. Radosne pojemniczki cieszą się dużą sympatią milusińskich. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Jajka na skarby

12,50 
Jajka na skarby to kolorowe plastikowe pojemniczki, w których można ukryć mleczne ząbki, dziewczęca biżuterię lub chłopięce tajemnice. Pakiet zawiera

Dentysta zestaw 5 niebieski

12,50 
Dentysta zestaw 5 to idealny pakiet akcesoriów dentystycznych, który można wykorzystać do rozmów edukacyjnych z dziećmi . Do wizyty adaptacyjnej

Dentysta lekarz zestaw

29,00 
Dentysta lekarz to zestaw 11 różnorodnych elementów, będących akcesoriami dentystyczno-lekarskimi. Dziewczynki i chłopcy uznali, że to doskonała zabawa. Raz jedno

Dentysta zestaw 5

12,50 
Dentysta zestaw 5 to idealny pakiet akcesoriów dentystycznych, który można wykorzystać do rozmów edukacyjnych z dziećmi . Do wizyty adaptacyjnej czy zabawy w stomatologa ten zestaw jest niezbędny.

Pojemniki na mleczaki myszki

40,00 
Pojemniki na mleczaki w formie kolorowych myszek to świetny prezencik dla małego szczerbolka. Pakiet zawiera 20 sztuk kolorowych  myszek.

Pojemniki na ząbki-ząbki

44,00 
Pojemniki na ząbki -ząbki kolorowe  na breloku to świetny prezent dla małego szczerbolka. Pakiet zawiera 20 sztuk.

Pojemniki na ząbki jednorożce

25,00 
Pojemniki na ząbki jednorożce to metalowe pudełeczka na breloku. Urocza kolorystyka i ulubiony bajkowy motyw - daje dzieciom poczucie, że mają najpiękniejszy pojemniczek na mleczaki. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Dentysta zestaw

26,00 
Dentysta zestaw to pakiecik zabawek, które pozwalają wcielić się z rolę stomatologa. Na wizycie adaptacyjnej lub w domu zabawa w lekarza specjalistę będzie hitem, a oswojenie się dziecka z instrumentami stomatologicznymi jest z pewnością kolejnym atutem.

Zegar ścienny ząb

35,00 
Zegar ścienny ząb to piękny duży zegar. Granatowy kolor sprawia, że pasuje do każdego wyposażenia gabinetu.

Zestaw dentysta

45,00 
Zestaw dentysta to znakomity pakiet zabawek, który pozwoli na zabawę jeszcze przed wizytą, albo w domowym zaciszu. Dzięki niemu dzieci mogą przymierzyć się do spotkania z dentystą - same jeszcze przed wejściem -  mogą "poleczyć " ząbki. Pakiet jest duży. Opakowanie stanowi plastikowa, trwała walizeczka. Jest idealna, by utrzymać porządek - przy tak wielu elementach!

Pojemniki na ząbki

20,00 
Pojemniki na ząbki kolorowe myszki do świetny prezent dla małego szczerbolka. W pakiecie znajduje się 10 sztuk i kolory: żółty, różowy, czarny, niebieski, fioletowy i czerwony.