Pojemniki na mleczaki to coś, czego szuka szczerbolek, by ukryć swój ząbek.  Mamy w czym wybierać. Myszki, ząbki czy szkatułki? Decyzja nie jest prosta.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pojemniki na ząbki ludziki

30,00 
Pojemniki na ząbki ludziki są bardzo oryginalne. Każdy z nich stoi na kolorowych nóżkach. Radosne pojemniczki cieszą się dużą sympatią milusińskich. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Jajka na skarby

12,50 
Jajka na skarby to kolorowe plastikowe pojemniczki, w których można ukryć mleczne ząbki, dziewczęca biżuterię lub chłopięce tajemnice. Pakiet zawiera

Pojemniki na mleczaki myszki

40,00 
Pojemniki na mleczaki w formie kolorowych myszek to świetny prezencik dla małego szczerbolka. Pakiet zawiera 20 sztuk kolorowych  myszek.

Pojemniki na ząbki-ząbki

44,00 
Pojemniki na ząbki -ząbki kolorowe  na breloku to świetny prezent dla małego szczerbolka. Pakiet zawiera 20 sztuk.

Pojemniki na ząbki jednorożce

25,00 
Pojemniki na ząbki jednorożce to metalowe pudełeczka na breloku. Urocza kolorystyka i ulubiony bajkowy motyw - daje dzieciom poczucie, że mają najpiękniejszy pojemniczek na mleczaki. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Pojemniki na ząbki

20,00 
Pojemniki na ząbki kolorowe myszki do świetny prezent dla małego szczerbolka. W pakiecie znajduje się 10 sztuk i kolory: żółty, różowy, czarny, niebieski, fioletowy i czerwony.

Pojemniki na ząbki – szkatułki

15,00 
cena jednej sztuki: 1,50 zł   Pojemniki na ząbki mleczne w formie kolorowych szkatułek to świetny prezencik dla małego szczerbolka. Pakiet zawiera 10 sztuk kolorowych  pojemników.

Pojemniki na ząbki – 20 sztuk

44,00 
cena jednej sztuki: 2,20 zł   20 sztuk kolorowych  pojemników na ząbki, na sznureczkach. Każdy pojemniczek w kształcie ząbka - w osobnym opakowaniu, dzięki czemu nie ma mowy o plątaninie sznureczków.