Otrzymać Złoty Medal Dzielnego Pacjenta po wizycie u lekarza Stomatologa – bezcenne. Zadbaj by każdy Maluch, który gości w Twoim gabinecie otrzymał to zaszczytne miano! Złoty Medal Dzielnego Pacjenta został wykonany w postaci wyjątkowej naklejki. Po każdej wizycie w gabinecie stomatologicznym umieść go na dumnej piersi jednego ze swoich Bohaterów!

Wyświetlanie 1–12 z 37 wyników

Naklejki mix różnorodności

6,00 
Naklejki mix różnorodności to zestaw kolorowych naklejek. Każda z nich zapakowana jest w osobną saszetkę  i zawiera kilkanaście naklejek 3D.  Serduszka, pogoda, ubrania, lekarz to tylko niektóre tematy poruszone w naklejkowej tematyce. Często naklejki wykorzystywane są przy nauce języka, gdzie trzeba opisać i zaprezentować to co się widzi. Pakiet zawiera 10 sztuk i doskonałą cenę, a przy tym jaką daje zabawę ! .

Naklejki buźki 3D

10,00 
Naklejki buźki 3D to nagroda dla dziewczynki, chłopca, a nawet dorosłego Pacjenta. Radosna żółciutka buźka rozweseli każdego ! A w tym pakiecie zdoła dać radość aż 74 Pacjentów, bo tyle naklejeczek jest na blisterku.

Naklejki kryształowe

18,00 
Naklejki kryształowe to świetne rozwiązanie, by ozdobić zeszyt, pamiętnik, a nawet plecak czy torebkę. Połyskujące w słońcu brylanciki cudnie się mienią. Pakiet zawiera 12 saszetek, a w każdej w nich kilka naklejek .

Naklejki seria 23 dinozaury, budowlane

15,00 40,00 
Naklejki seria 23 to urocze dinozaury, które tak kochają chłopcy i ich ulubione budowlane pojazdy. Kto by nie chciał poznać

Naklejki seria 22 lale, jednorożce

15,00 40,00 
Naklejki seria 22 to zbiór laleczek i jednorożców. Naklejki dzielny Pacjent to prezentują urocze stworzenia, które  są uwielbiane przez dziewczynki i chłopców, a lale i bobaski to idealne dziewczyńskie motywy. W serii znajduje się 15 różnych wzorów.

Gwiazdki świecące

6,00 
Gwiazdki świecące to idealna ozdoba dziecięcego pokoju.  Aby świeciły w ciemnościach, wystarczy jedynie przykleić je za pomocą zawartej w paczuszce

Naklejki na zeszyty auta

5,00 
Naklejki na zeszyty i książki są doskonałym prezentem dla szkolniaczka i przedszkolaczka. Aby nieco odmienić zeszyt, czy książkę nawet w trakcie roku szkolnego -  można wykorzystać nową naklejeczkę. W tym pakiecie naklejki zdobione są bajkowymi autami. Pakiet zawiera 10 sztuk naklejek.

Naklejki na zeszyty

5,00 
Naklejki na zeszyty i książki są doskonałym prezentem dla szkolniaczka i przedszkolaczka. Aby nieco odmienić zeszyt, czy książkę nawet w trakcie roku szkolnego -  można wykorzystać nową naklejeczkę. W tym pakiecie naklejki zdobione są fotkami słitaśnych zwierzątek. Pakiet zawiera 10 sztuk naklejek.

Naklejki bajkowe 4D

15,00 
Naklejki bajkowe  4D o doskonała zabawa dla dziewczynek i chłopców. Naklejeczki prezentują ciekawe motywy z ulubionych bajeczek. Pakiet zawiera 20 różnorodnych naklejeczek, każda w osobnej saszetce.

Naklejki 3 D serduszka

2,00 
Naklejki 3 D serduszka są wspaniałym elementem, mogącym upiększyć zeszyt, pamiętnik, czy choćby portfelik . Jedna saszetka zawiera  11-13 sztuk naklejek. Kolorowy  hit i  fantastyczna cena. W tym zestawie znajdują się 2 saszetki. Zapraszamy!

Naklejki seria 21 Dzielny Pacjent

15,00 40,00 
Naklejki Dzielny Pacjent z wesołymi motywami emotikonek, które szturmem podbijają świat. Mix 20 wzorów  wesołych słodziaczków .

Naklejki seria 20 gwiazdki

15,00 40,00 
Mix 12 wzorów z robotami, ulubieńcami chłopców oraz słodziaczkowych zwierzaczków w kształcie gwiazdeczek.