Otrzymać Złoty Medal Dzielnego Pacjenta po wizycie u lekarza Stomatologa – bezcenne. Zadbaj by każdy Maluch, który gości w Twoim gabinecie otrzymał to zaszczytne miano! Złoty Medal Dzielnego Pacjenta został wykonany w postaci wyjątkowej naklejki. Po każdej wizycie w gabinecie stomatologicznym umieść go na dumnej piersi jednego ze swoich Bohaterów!

Wyświetlanie 1–12 z 39 wyników

Naklejki seria 24 słodziaki

15,00 40,00 
Naklejki seria 24 to słodziaki, które zdobędą chyba każde serduszko. Urocze zwierzątka sprawiają, że chcielibyśmy je przytulić.

Naklejki mix różnorodności

6,00 
Naklejki mix różnorodności to zestaw kolorowych naklejek. Każda z nich zapakowana jest w osobną saszetkę  i zawiera kilkanaście naklejek 3D.  Serduszka, pogoda, ubrania, lekarz to tylko niektóre tematy poruszone w naklejkowej tematyce. Często naklejki wykorzystywane są przy nauce języka, gdzie trzeba opisać i zaprezentować to co się widzi. Pakiet zawiera 10 sztuk i doskonałą cenę, a przy tym jaką daje zabawę ! .

Naklejki buźki 3D

10,00 
Naklejki buźki 3D to nagroda dla dziewczynki, chłopca, a nawet dorosłego Pacjenta. Radosna żółciutka buźka rozweseli każdego ! A w tym pakiecie zdoła dać radość aż 74 Pacjentów, bo tyle naklejeczek jest na blisterku.

Naklejki kryształowe

18,00 
Naklejki kryształowe to świetne rozwiązanie, by ozdobić zeszyt, pamiętnik, a nawet plecak czy torebkę. Połyskujące w słońcu brylanciki cudnie się mienią. Pakiet zawiera 12 saszetek, a w każdej w nich kilka naklejek .

Naklejki seria 23 dinozaury, budowlane

15,00 40,00 
Naklejki seria 23 to urocze dinozaury, które tak kochają chłopcy i ich ulubione budowlane pojazdy. Kto by nie chciał poznać

Naklejki seria 22 lale, jednorożce

15,00 40,00 
Naklejki seria 22 to zbiór laleczek i jednorożców. Naklejki dzielny Pacjent to prezentują urocze stworzenia, które  są uwielbiane przez dziewczynki i chłopców, a lale i bobaski to idealne dziewczyńskie motywy. W serii znajduje się 15 różnych wzorów.

Gwiazdki świecące

6,00 
Gwiazdki świecące to idealna ozdoba dziecięcego pokoju.  Aby świeciły w ciemnościach, wystarczy jedynie przykleić je za pomocą zawartej w paczuszce

Naklejki na zeszyty auta

5,00 
Naklejki na zeszyty i książki są doskonałym prezentem dla szkolniaczka i przedszkolaczka. Aby nieco odmienić zeszyt, czy książkę nawet w trakcie roku szkolnego -  można wykorzystać nową naklejeczkę. W tym pakiecie naklejki zdobione są bajkowymi autami. Pakiet zawiera 10 sztuk naklejek.

Naklejki na zeszyty

5,00 
Naklejki na zeszyty i książki są doskonałym prezentem dla szkolniaczka i przedszkolaczka. Aby nieco odmienić zeszyt, czy książkę nawet w trakcie roku szkolnego -  można wykorzystać nową naklejeczkę. W tym pakiecie naklejki zdobione są fotkami słitaśnych zwierzątek. Pakiet zawiera 10 sztuk naklejek.

Naklejki bajkowe 4D

15,00 
Naklejki bajkowe  4D o doskonała zabawa dla dziewczynek i chłopców. Naklejeczki prezentują ciekawe motywy z ulubionych bajeczek. Pakiet zawiera 20 różnorodnych naklejeczek, każda w osobnej saszetce.

Naklejki 3 D serduszka

2,00 
Naklejki 3 D serduszka są wspaniałym elementem, mogącym upiększyć zeszyt, pamiętnik, czy choćby portfelik . Jedna saszetka zawiera  11-13 sztuk naklejek. Kolorowy  hit i  fantastyczna cena. W tym zestawie znajdują się 2 saszetki. Zapraszamy!

Naklejki seria 21 Dzielny Pacjent

15,00 40,00 
Naklejki Dzielny Pacjent z wesołymi motywami emotikonek, które szturmem podbijają świat. Mix 20 wzorów  wesołych słodziaczków .