Naklejki są obecne chyba w każdym gabinecie. Otrzymać Złoty Medal Dzielnego Pacjenta czy naklejkę Dzielny Pacjent po wizycie u lekarza Stomatologa – bezcenne. Zadbaj by każdy Maluch, który gości w Twoim gabinecie otrzymał to zaszczytne miano! Złoty Medal Dzielnego Pacjenta został wykonany w postaci wyjątkowej naklejki. Po każdej wizycie w gabinecie stomatologicznym umieść go na dumnej piersi jednego ze swoich Bohaterów!

Wyświetlanie 1–12 z 40 wyników

Naklejki 3D Spiderman

8,00 
Naklejki 3D Spiderman to naklejki z kultową postacią. W pakiecie znajdują się 2 blisterki.

Naklejki 3D Minionki

8,00 
Naklejki 3D Minionki to naklejki z bajkowymi, uroczymi stworzonkami, które kochają wszystkie dzieci. W pakiecie znajdują się 2 blistry, zgodnie ze zdjęciem.

Naklejki bajkowe Monster H

20,00 
Naklejki bajkowe Monster H to 200 sztuk fantastycznych naklejek w rulonie - w doskonałej cenie !

Tatuaże jednorożec

6,00 
Tatuaże jednorożec to pakiet 12 słitaśnych naklejeczek, które dzięki odrobinie wody można umieścić na ciele. Uwielbiana przez dzieci tematyka sprawia, że są bardzo popularne.

Naklejki 3D Smerfy

8,00 
Naklejki 3D Smerfy to cała gama niebieskich, uwielbianych przez wszystkich  - ludzików, które  żyją w domkach o kształcie muchomorów. Przewodzi nimi Papa Smerf, który ma ponad 534 lata. Każda postać jest całkiem inna od drugiej. Sielsko-anielski świat smerfów często zakłóca zły czarownik Gargamel z kotem Klakierem . Planuje za wszelką cenę złapać smerfy i zamienić je w złoto - według  starego zaklęcia. Na szczęście, mimo licznych prób nigdy nie odkrył gdzie dokładnie położona jest wioska smerfów.

Naklejki odblaskowe mix

9,00 
Naklejki odblaskowe mix rodzajów to ciekawy zestaw. W jego skład wchodzą piłki nożne, łapki, a także rączki. W sumie na 3 blistrach znajduje się 12 naklejek, a każda z nich jest doskonałą odblaskową ochroną .

Naklejki seria 24 słodziaki

Naklejki seria 24 to słodziaki, które zdobędą chyba każde serduszko. Urocze zwierzątka sprawiają, że chcielibyśmy je przytulić.

Naklejki buźki 3D

10,00 
Naklejki buźki 3D to nagroda dla dziewczynki, chłopca, a nawet dorosłego Pacjenta. Radosna żółciutka buźka rozweseli każdego ! A w tym pakiecie zdoła dać radość aż 74 Pacjentów, bo tyle naklejeczek jest na blisterku.

Naklejki seria 23 dinozaury, budowlane

15,00 25,00 
Naklejki seria 23 to urocze dinozaury, które tak kochają chłopcy i ich ulubione budowlane pojazdy. Kto by nie chciał poznać

Naklejki seria 22 lale, jednorożce

15,00 40,00 
Naklejki seria 22 to zbiór laleczek i jednorożców. Naklejki dzielny Pacjent to prezentują urocze stworzenia, które  są uwielbiane przez dziewczynki i chłopców, a lale i bobaski to idealne dziewczyńskie motywy. W serii znajduje się 15 różnych wzorów.

Gwiazdki świecące

6,00 
Gwiazdki świecące to idealna ozdoba dziecięcego pokoju.  Aby świeciły w ciemnościach, wystarczy jedynie przykleić je za pomocą zawartej w paczuszce

Naklejki na zeszyty auta

5,00 
Naklejki na zeszyty i książki są doskonałym prezentem dla szkolniaczka i przedszkolaczka. Aby nieco odmienić zeszyt, czy książkę nawet w trakcie roku szkolnego -  można wykorzystać nową naklejeczkę. W tym pakiecie naklejki zdobione są bajkowymi autami. Pakiet zawiera 10 sztuk naklejek.