Naklejki są obecne chyba w każdym gabinecie. Otrzymać Złoty Medal Dzielnego Pacjenta czy naklejkę Dzielny Pacjent po wizycie u lekarza Stomatologa – bezcenne. Zadbaj by każdy Maluch, który gości w Twoim gabinecie otrzymał to zaszczytne miano! Złoty Medal Dzielnego Pacjenta został wykonany w postaci wyjątkowej naklejki. Po każdej wizycie w gabinecie stomatologicznym umieść go na dumnej piersi jednego ze swoich Bohaterów!

Wyświetlanie 1–12 z 48 wyników

Naklejki seria 26 monsterki

15,00 40,00 
Naklejki seria 26 monsterki to urocze , kolorowe potworki.

Naklejki seria 25 miłosne

15,00 40,00 
Naklejki seria 25 to miłosne, urocze naklejeczki. Idealne na Walentynki, a że Walentynki powinny trwać cały rok są na każdy dzień:-)

Naklejki auta 3D

5,00 
Naklejki auta 3D to pakiet ponad 30 naklejek, na które składają się pojazdy oraz znaki drogowe. Idealny pakiecik dla chłopców.

Naklejki kosmos

5,00 
Naklejki kosmos to pakiecik kolorowych, uroczych naklejek 3D.

Naklejki dino kolor

6,00 
Naklejki dino kolor to naklejki 3D z bardzo bogatej i różnorodnej grupy dinozaurów.

Pierścionki tatuaże

14,00 
Pierścionki tatuaże to absolutny hit w rewelacyjnej cenie. Pakiet zawiera 10 saszetek, a w każdej 7 pierścionków tatuaży. Pakiet 70

Tatuaże mix 10

15,00 
Tatuaże mix 10 to pakiet 10 saszetek różnorodnych tatuaży. Każda saszetka zawiera 2 lub 3 tatuaże, które doskonale imitują ten "prawdziwy" :-)

Naklejki śliczne 3D

10,00 
Naklejki śliczne 3D to pakiet 10 saszetek z różnorodnymi uroczymi zwierzaczkami. Słonik, delfin, piesek  czy pingwinek to tylko kilka spośród tego zwierzyńca:-)

Naklejki wróżki

8,00 
Naklejki wróżki są doskonałą dekoracją na torebkę, kubek, piórnik, zeszyt, pamiętnik lub inny przedmiot wymagający upiększenia:-) Ich forma mięciutkich naklejek 3D , uroczy motyw i kolorystyka sprawiają, że doskonale komponują się z każdym miejscem i przedmiotem. Jak przystało na magiczne wróżki - naklejki są magiczne - mają metaliczny połysk.

Naklejki warzywka

8,00 
Naklejki warzywka fantastycznie wspomagają rozmowy edukacyjne z dziećmi dotyczące zdrowej diety. Chcąc mieć zdrowe ząbki warto wiedzieć jak zdrowo jeść. Nie ma to jak "przemówienie" do dzieci przy pomocy obrazków. Duże i kolorowe warzywka robią wrażenie.

Naklejki ścienne jednorożec

15,00 
Naklejki ścienne jednorożec to duże naklejki, które mogą ozdobić przepiękne pokoiki małych księżniczek. Jeden komplet zawiera - zgodnie ze zdjęciem - 5 naklejek.

Naklejki dinozaury 3D

6,00 
Naklejki dinozaury 3D to zwierzątka, których obecność na zeszycie, piórniku czy w innych tajnych miejscach z pewnością ucieszy każdego chłopca. Cena obejmuje 1 blister, zawierający ok. 20 naklejek.