Naklejki są obecne chyba w każdym gabinecie. Otrzymać Złoty Medal Dzielnego Pacjenta czy naklejkę Dzielny Pacjent po wizycie u lekarza Stomatologa – bezcenne. Zadbaj by każdy Maluch, który gości w Twoim gabinecie otrzymał to zaszczytne miano! Złoty Medal Dzielnego Pacjenta został wykonany w postaci wyjątkowej naklejki. Po każdej wizycie w gabinecie stomatologicznym umieść go na dumnej piersi jednego ze swoich Bohaterów!

Wyświetlanie 1–12 z 43 wyników

Tatuaże mix 10

15,00 
Tatuaże mix 10 to pakiet 10 saszetek różnorodnych tatuaży. Każda saszetka zawiera 2 lub 3 tatuaże, które doskonale imitują ten "prawdziwy" :-)

Naklejki śliczne 3D

10,00 
Naklejki śliczne 3D to pakiet 10 saszetek z różnorodnymi uroczymi zwierzaczkami. Słonik, delfin, piesek  czy pingwinek to tylko kilka spośród tego zwierzyńca:-)

Naklejki wróżki

8,00 
Naklejki wróżki są doskonałą dekoracją na torebkę, kubek, piórnik, zeszyt, pamiętnik lub inny przedmiot wymagający upiększenia:-) Ich forma mięciutkich naklejek 3D , uroczy motyw i kolorystyka sprawiają, że doskonale komponują się z każdym miejscem i przedmiotem. Jak przystało na magiczne wróżki - naklejki są magiczne - mają metaliczny połysk.

Naklejki warzywka

8,00 
Naklejki warzywka fantastycznie wspomagają rozmowy edukacyjne z dziećmi dotyczące zdrowej diety. Chcąc mieć zdrowe ząbki warto wiedzieć jak zdrowo jeść. Nie ma to jak "przemówienie" do dzieci przy pomocy obrazków. Duże i kolorowe warzywka robią wrażenie.

Naklejki ścienne jednorożec

15,00 
Naklejki ścienne jednorożec to duże naklejki, które mogą ozdobić przepiękne pokoiki małych księżniczek. Jeden komplet zawiera - zgodnie ze zdjęciem - 5 naklejek.

Naklejki dinozaury 3D

6,00 
Naklejki dinozaury 3D to zwierzątka, których obecność na zeszycie, piórniku czy w innych tajnych miejscach z pewnością ucieszy każdego chłopca. Cena obejmuje 1 blister, zawierający ok. 20 naklejek.

Naklejki bajkowe Monster H

20,00 
Naklejki bajkowe Monster H to 200 sztuk fantastycznych naklejek w rulonie - w doskonałej cenie !

Tatuaże jednorożec

6,00 
Tatuaże jednorożec to pakiet 12 słitaśnych naklejeczek, które dzięki odrobinie wody można umieścić na ciele. Uwielbiana przez dzieci tematyka sprawia, że są bardzo popularne.

Naklejki odblaskowe mix

9,00 
Naklejki odblaskowe mix rodzajów to ciekawy zestaw. W jego skład wchodzą piłki nożne, łapki, a także rączki. W sumie na 3 blistrach znajduje się 12 naklejek, a każda z nich jest doskonałą odblaskową ochroną .

Naklejki seria 24 słodziaki

15,00 40,00 
Naklejki seria 24 to słodziaki, które zdobędą chyba każde serduszko. Urocze zwierzątka sprawiają, że chcielibyśmy je przytulić.

Naklejki buźki 3D

10,00 
Naklejki buźki 3D to nagroda dla dziewczynki, chłopca, a nawet dorosłego Pacjenta. Radosna żółciutka buźka rozweseli każdego ! A w tym pakiecie zdoła dać radość aż 74 Pacjentów, bo tyle naklejeczek jest na blisterku.

Naklejki seria 23 dinozaury, budowlane

15,00 40,00 
Naklejki seria 23 to urocze dinozaury, które tak kochają chłopcy i ich ulubione budowlane pojazdy. Kto by nie chciał poznać