Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Show sidebar

Bransoletka zegarek

30,00 
Bransoletka zegarek to fantastyczna ozdoba. Ma wygodne zapięcie jak zegarek oraz uroczy wygląd. Najważniejszą funkcją jest funkcja świecenia. Po przyciśnięciu guziczka włącza się mrugające światełko. Bransoletka ma aż 3 tryby świecenia . Nie można się znudzić! Pakiet zawiera aż 6 różnych bransoletek.

Mikrofon Frozen

26,00 
Mikrofon Frozen  to idealna zabawka dla małej piosenkarki. Mikrofon posiada funkcję wzmacniania głosu. Ponadto posiada melodie i piosenkę, aby przyszła piosenkarka mogła imitować profesjonalne śpiewanie. Mikrofon zasilany bateriami. Do gwiazdorskiej kolekcji należą także oryginalne, estradowe okularki. Funkcje mikrofonu, a także ulubiony bajkowy motyw Krainy lodu sprawia, że to najlepsza zabawka. Śpiewanie nigdy nie było tak łatwe:-)

Kredki Spiderman

12,00 
Kredki Spiderman to pakiet 12 drewnianych kredeczek z bajkowym motywem ulubieńca z bajki.

Motory

30,00 
Motory z napędem to idealna propozycja na prezent dla chłopca.  Nasz motor stylizowany jest na Harleya, a  jego chromowane części przykuwają uwagę każdego małego motocyklisty. Wyścigi są wyjątkowo intrygujące. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Kredki Auta

12,00  9,50 
Kredki Auta 12 sztuk z modnym bajkowym motywem są ulubionym chłopięcym dodatkiem do piórnika. Są drewniane, więc trwałe – a

Sprężynki mix

30,00  27,00 
Sprężynki mix to zestaw zawierający zarówno brokatowe sprężynki, jak i te z jednorożcem. Pakiet zawiera 24 sztuki. Idealne dla dziewczynek i nie tylko.

Stempelek/pieczątka zwierzątka

12,00 
cena jednej sztuki: 2 zł   Stempelek/pieczątka z motywem wybranego zwierzątka. Do wyboru są: piesek, delfinek, małpka, koala, osiołek, aligator, rybka, bóbr, lama, zebra, słoń, kangur, żyrafa, rak, jeleń, krowa, niedźwiadek, hipopotam. Pakiet zawiera 6 sztuk.