Dla szkolniaczka i przedszkolaczka potrzebne jest dużo użytecznych przyborów do pracy. Są to ołówki, długopisy, gumki, kredki, temperówki, a także plany lekcji i nawet tablice edukacyjne ! To wszystko i jeszcze więcej jest u nas:-)

Wyświetlanie 1–12 z 142 wyników

Temperówki piłki

102,00 
Temperówki piłki to oryginalne, kolorowe strugaczki. Pakiet 60 sztuk zamknięty jest w plastikowym, zakręcanym słoju.

Długopisy kolorowe 10

15,00 
Długopisy kolorowe to 10 bardzo barwnych pisaczków. Są wśród nich: czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, niebieski, granatowy, fioletowy. zielony jasny i zielony ciemny i czarny.

Stempelki zwierzątka

13,00 
Stempelki zwierzątka to pakiecik 10 sztuk stempelków ze zwierzątkami. Zwierzątka wybierane są losowo z zestawu z galerii zdjęć.

Stempelki pojazdy

13,00 
Stempelki pojazdy to pakiet 10 stempli, które urozmaicą zabawę. Miks stempelków dobierany jest losowo z kompletu z galerii zdjęć.

Kredki 5

15,00 
Kredki to 5 kolorowych kredek, w których - aby rysować innym kolorkiem zmienia się rysik. Mając jedną kredkę możemy wciąż rysować wieloma kolorami. Oszczędność miejsca i gwarancja porządku murowane.

Długopisy wielokolorowe piłki

25,00 
Długopisy wielokolorowe piłki to pakiet pięciu pisadełek dla miłośników piłki nożnej.

Długopisy dinozaury

20,00 
Długopisy dinozaury to kolorowe długopisy z uwielbianymi - szczególnie przez chłopców zwierzątkami. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Gumki usta serca

13,20 
Gumki usta serca to szkolne gumeczki do zmazywania niechcianych rysunków. Pakiet zawiera 12 sztuk: 6 czerwonych usteczek i 6 różowych serduszek.

Gumki kosmos

16,00 
Gumki kosmos to 6 długich i bardzo niebanalnych gumeczek. Jest wśród nich kosmonauta, ziemia, pojazd kosmiczny, rakieta. Każda z nich związana z kosmosem.

Długopisy stopa

20,00 
Długopisy stopa to oryginale długopisy-cienkopisy. Przezroczysta stópka z wtopionymi błyszczącymi elementami jest idealna.

Długopisy lama z puszkiem

20,00 
Długopisy lama z puszkiem to pakiet 5 długopisów -cienkopisów, które mają milutki puszek.

Długopisy cienkopisy kwiatuszki

15,00 
Długopisy cienkopisy kwiatuszki są bardzo eleganckimi pisaczkami. Pakiet zawiera 5 sztuk.