Wyświetlanie 1–12 z 54 wyników

Gumki chmurki

9,00 
Gumki chmurki to radosne, żółciutkie szkolne i przedszkolne gumeczki - do zmazywania niechcianych literek i rysunków. Każda gumeczka ma radosną minkę, która z pewnością poprawia humorek :-) . W pakiecie znajduje się 10 gumeczek.

Gumki mix kolorowy

26,00 
Gumki mix kolorowy to bardzo różnorodny i bogaty mix gumeczek szkolnych. Są wśród nich auta, helikoptery, laleczki, jednorożce, kwiatuszki, serduszka, roboty, emotki i ludziki. Pakiet zawiera 20 sztuk gumeczek, które są w stanie przywrócić stan rysunku do poprzedniego i wyczarować nową rzeczywistość.

Gumki auta

6,00 
Gumki szkolne autka są fantastyczną i bardzo użyteczną nagrodą. Czy przedszkolaczek czy szkolniaczek może sobie bez nich poradzić? Raczej nie -a ich oryginalna formuła sprawia, że są uwielbiane. Pakiet zawiera 4 sztuki, każda w innym kolorze.

Długopis jednorożec i księżyc

12,00 
Długopis jednorożec i księżyc jest wspaniałym przyborem do pisania małej księżniczki, która uwielbia jednorożce. Pisze cieniutkim, wygodnym wkładem, a w pakiecie znajduje się mix kolorystyczny. Cena obejmuje 4 sztuki.

Długopis jednorożec

12,00 
Długopis jednorożec to idealne narzędzie pracy przedszkolaczka i szkolniaczka. Ma cieniutki wkład, jest cienkopisem - idealnym do pisania literek czy rysowania. Pakiet zawiera 3 długopisy , każdy w innym kolorze.

Długopisy owoce

14,00 
Długopisy owoce to najzdrowsze narzędzia do pracy każdego szkolniaczka i przedszkolaczka. Owocowe szaleństwo to jabłko, gruszka, ananas i truskawka. Każdy z nich ma cieniutki wkład, bo jest eleganckim i wygodnym cienkopisem. Pakiet zawiera 4 cienkopisy.

Długopis magiczny świecący

20,00 
Długopis magiczny to fantastyczny i bajerancki przybór do pisania. Zakończony jest latarką, która po włączeniu świeci kolorowym, mrugającym światłem. Super, oryginalny prezent i niepowtarzalny gadżet. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Długopis żelowy

10,00 
Długopis żelowy to doskonałe uzupełnienie przyborów do rysowania i pisania. Ten jest wyjątkowy ! Brokatowe drobinki umieszczone we wkładzie sprawiają, że rysunek staje się magiczny !

Temperówki piłka nożna

84,00 
Temperówki piłka nożna są bardzo praktycznym i miłym prezentem. Piłki są w kolorystycznym miksie. Cały pakiet zapakowana w wielki, plastikowy i zakręcany słoik. Wygoda, moda  i ekonomia w jednym! Cena 1 sztuki to tylko 1,50 zł !

Tablica magnetyczna

79,00 
Duża tablica magnetyczna to fantastyczna zabawka dla chłopca i dziewczynki. Ta posiada aż 714 otworków i tym samym kuleczek. Daje to dużo możliwości do wykonania skomplikowanych i złożonych rysunków. Do tablicy dołączony jest magnetyczny rysik, który pełni rolę długopisu. Dotykając do powierzchni tablicy sprawia, że metalowe kulki szczelnie w niej zamknięte - wysuwają się na powierzchnię, tworząc napis czy rysunek. Bardzo łatwo jest zarówno narysować kształty, litery i obrazki, jak i je usunąć. Aby pozbyć się swojej twórczości -  metalowe kulki wystarczy lekko wcisnąć. Ta kreatywna  zabawka bardzo rozwija wyobraźnię dzieci. Ponadto dzięki niej oszczędzamy lasy, bo przecież tablica zastępuje nam papier, kredki i ołówki. Do tablicy dołączonych jest 20 szablonów z rysunkami, aby ułatwić na początku przygodę z rysowaniem. Przeznaczona dla dzieci  powyżej 3 roku życia.

Gumki smile duże

25,00 
Gumki smile to szkolne gumki do ścierania w formie dużych buziaczków oraz ludzików. Każda z nich prezentuje różne emocje. Gumeczki są uniwersalne, więc są doskonałym prezentem i dla dziewczynki, i dla chłopca. Pakiet 20 sztuk gumek zapakowany jest w fantastyczny, elegancki pojemnik plastikowy z metalowym wieczkiem i uchwytem.

Długopisy pastelowe

16,00 
Długopisy pastelowe są świetnym narzędziem do pisania. Cieniutkie kreseczki, które wypisują wyglądają bardzo elegancko. Długopis ma oryginalny wzór, a kolorystyka sprawia, że znajdzie się ciekawy kolorek i dla dziewczynki , i dla chłopca. Pakiet zawiera 10 sztuk i mix kolorów.