Dla szkolniaczka i przedszkolaczka potrzebne jest dużo użytecznych przyborów do pracy. Są to ołówki, długopisy, gumki, kredki, temperówki, a także plany lekcji i nawet tablice edukacyjne ! To wszystko i jeszcze więcej jest u nas:-)

Wyświetlanie 1–12 z 77 wyników

Gumki truskawki szkolne

10,00 
Gumki truskawki to szkolne gumeczki, które zmazują niechciane literki, kreseczki i rysunki. Są lubianym owockiem przez większość dzieci i dorosłych:-) Pakiet zawiera 20 sztuk.

Długopisy z gwiazdką

25,50 
Długopisy z gwiazdką i magiczną buteleczką sprawiają, że każde słowo wyczarowuje się jak z bajki o zaczarowanym ołówku. Pakiet zawiera 3 sztuki cienkopisów w różnych kolorach.

Długopisy ze sprężynką

36,00 
Długopisy ze sprężynką wypełnione magicznym płynem z brokatem to rewelacja dla każdego kto chce zabłysnąć :-) Minki emotikonkowe i piękne kolory wzbudzają zachwyt każdego użytkownika. Pakiet zawiera 4 szt.

Długopisy z owockami

36,00 
Długopisy z owockami to oryginalne cienkopisy, które mają przezroczysty pojemniczek w formie przywieszki. Jet on wypełniony owockami: arbuzami, truskawkami, pomarańczami i cytrynkami. Promocja zdrowia i niebanalna forma to z pewnością argumenty przemawiające za zakupem 4 sztukowego pakietu.

Długopis vip kokardka piórko

50,00 
Długopis vip kokardka piórko z kryształkiem to pakiet 5 sztuk eleganckich cienkopisów. W pakiecie znajduje się mix kolorów.

Ołówki jednorożec

28,00 
Ołówki jednorożec to automatyczne i bardzo wygodne ołówki. Nie trzeba ich temperować ! Motyw jednorożca przysparza tym ołóweczkom wielu fanów:-) Pakiet zawiera 10 sztuk.

Gumki jednorożec z kolorową grzywą

5,40 
Gumki jednorożec z kolorową grzywą pozwalają zetrzeć to co niechciane. Piękne białe jednorożce z różowo-pomarańczowo-żółtą grzywą są ulubieńcami szczególnie małych dziewczynek. Pakiet zawiera 4 sztuki.

Linijki pastelowe

11,00 
Linijki pastelowe o długości 15 cm z pewnością przydadzą się zarówno przedszkolaczkowi jak i szkolniaczkowi. Miła grafika sprawia, że są bardzo lubiana. pakiet zawiera 10 sztuk.

Linijki kolorowe

10,00 
Linijki kolorowe to szkolne narzędzie pracy szkolniaczka i przedszkolaczka. Linijeczki mają 20 cm długości i radosne, kolorowe motywy. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Linijki szczoteczki do zębów

12,00 
Linijki szczoteczki do zębów to drewniane, ekologiczne i bardzo oryginalne linijeczki o długości 12 cm. Motyw, który przypomina o higienie jamy ustnej i działa na podświadomość w trakcie pracy z linijką - jest bezcenny. Pakiet zawiera 2 sztuki w kolorze różowym i turkusowym.

Linijki jednorożec

12,00 
Linijki jednorożec to drewniane, ekologiczne linijeczki o długości 12 cm. Pakiet zawiera 2 sztuki w kolorze różowym i turkusowym.

Długopisy mix

42,00 
Długopisy mix to pakiet różnorodnych pisaków, a właściwie cienkopisów. W pakiecie 12 sztuk mamy zarówno zielone żabki, jak i urocze króliczki, ale i koniki morskie oraz długopisy tęcza. W tym bogatym pakiecie znajda się wzory zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.