Wyświetlanie 1–12 z 58 wyników

Gumki szkolne mix 10

11,00 
Gumki szkolne mix 10 sztuk to idealne połączenie oryginalnych gumeczek dla dziewczynek i chłopców. Wśród nich są 2 jednorożce, 1 lalka, 4 autka, 2 kwiatuszki, 1 robot.  Dla każdego coś miłego :-)

Długopis króliczek

14,00 
Długopis króliczek to cienkopis w cukierkowych, pastelowych kolorkach: różowym, fioletowym, seledynowym i błękitnym. Pakiet zawiera 4 sztuki.

Długopis żabka

24,00 
Długopis żabka to świetny cienkopis. W pakiecie znajduje się 6 sztuk. Trzy z nich są w kolorze ciemno zielonym, a trzy w jasno zielonym.

Długopis konik morski

15,60 
Długopis konik morski to świetny cienkopis, który w zeszycikach przedszkolaczka i szkolniaczka stawia piękne literki i cyferki. W tym pakiecie są 4 długopisy w kolorze żółtym, różowym, fioletowym i turkusowym.

Długopis jednorożec świecący

15,00 
Długopis jednorożec świecący to jednocześnie narzędzie pracy przedszkolaczka i szkolniaczka, jak i wspaniała zabawka. Pakiet zawiera 3 długopisy, z których każdy jest w innym kolorze. Cukierkowe kolory różowy, fioletowy i turkusowy oraz rozświetlony łepeczek jednorożca to niewątpliwie argumenty przemawiające za tym, że to jednorożcowy numer jeden !

Gumki chmurki

9,00 
Gumki chmurki to radosne, żółciutkie szkolne i przedszkolne gumeczki - do zmazywania niechcianych literek i rysunków. Każda gumeczka ma radosną minkę, która z pewnością poprawia humorek :-) . W pakiecie znajduje się 10 gumeczek.

Gumki mix kolorowy

26,00 
Gumki mix kolorowy to bardzo różnorodny i bogaty mix gumeczek szkolnych. Są wśród nich auta, helikoptery, laleczki, jednorożce, kwiatuszki, serduszka, roboty, emotki i ludziki. Pakiet zawiera 20 sztuk gumeczek, które są w stanie przywrócić stan rysunku do poprzedniego i wyczarować nową rzeczywistość.

Gumki auta

6,00 
Gumki szkolne autka są fantastyczną i bardzo użyteczną nagrodą. Czy przedszkolaczek czy szkolniaczek może sobie bez nich poradzić? Raczej nie -a ich oryginalna formuła sprawia, że są uwielbiane. Pakiet zawiera 4 sztuki, każda w innym kolorze.

Długopis jednorożec i księżyc

12,00 
Długopis jednorożec i księżyc jest wspaniałym przyborem do pisania małej księżniczki, która uwielbia jednorożce. Pisze cieniutkim, wygodnym wkładem, a w pakiecie znajduje się mix kolorystyczny. Cena obejmuje 4 sztuki.

Długopis jednorożec

12,00 
Długopis jednorożec to idealne narzędzie pracy przedszkolaczka i szkolniaczka. Ma cieniutki wkład, jest cienkopisem - idealnym do pisania literek czy rysowania. Pakiet zawiera 3 długopisy , każdy w innym kolorze.

Długopisy owoce

14,00 
Długopisy owoce to najzdrowsze narzędzia do pracy każdego szkolniaczka i przedszkolaczka. Owocowe szaleństwo to jabłko, gruszka, ananas i truskawka. Każdy z nich ma cieniutki wkład, bo jest eleganckim i wygodnym cienkopisem. Pakiet zawiera 4 cienkopisy.

Długopis magiczny świecący

20,00 
Długopis magiczny to fantastyczny i bajerancki przybór do pisania. Zakończony jest latarką, która po włączeniu świeci kolorowym, mrugającym światłem. Super, oryginalny prezent i niepowtarzalny gadżet. Pakiet zawiera 10 sztuk.