Dla szkolniaczka i przedszkolaczka potrzebne jest dużo użytecznych przyborów do pracy. Są to ołówki, długopisy, gumki, kredki, temperówki, a także plany lekcji i nawet tablice edukacyjne ! To wszystko i jeszcze więcej jest u nas:-)

Wyświetlanie 1–12 z 62 wyników

Gumki smile 72

39,60 
Gumki smile 72 sztuki to radosny zestaw szkolnych , żółciutkich gumeczek. Wesołe buziaczki pokazują różne emocje i są bardzo lubiane.

Długopis wojskowy

15,00 
Długopis wojskowy to świetny prezent dla szkolniaczka i przedszkolaczka. Wzór moro sprawia, że te długopisy są uwielbiane przez chłopców. Jednak również lubią go dziewczynki. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Temperówki gitara

19,00 
Temperówki gitara to oryginalne przybory szkolne i przedszkolne . Można zarówno zatemperować kredeczkę czy ołówek, ale także "pograć" na gitarze. Z tej super zabawki może skorzystać aż 24 chłopców albo dziewczynek, gdyż tyle zawiera bardzo elegancki pojemniczek plastikowy sowa, który potem można wykorzystać do przechowywania innych skarbów.

Długopis jednorożec

12,00 
Długopis jednorożec jest najmodniejszym pisadełkiem w ostatnim czasie. Pakiet zawiera 4 sztuki, a każda z nich w innym kolorze.

Długopis jednorożec świecący

13,50 
to ulubione narzędzie pracy szkolniaczka i przedszkolaczka. Lampeczka, którą włącza się poprzez przesunięcie przycisku jest bardzo jasna i rozświetla każdą - nawet największą ciemnicę:-) Pakiet zawiera 3 sztuki . Każdy jest w innym kolorze.

Ołówki dinozaury

3,80 
Ołówki dinozaury to chyba najpopularniejsze szkolno-przedszkolne narządzie "pracy".  Pakiet zawiera 4 sztuki ołówków, w różnych kolorach.

Kredki dinozaur

3,50 
Kredki dinozaur to doskonała narzędzie pracy dla każdego rysownika. Ten mini zestaw zawierający 6 podstawowych kolorów kredeczek jest niewielki i nie zajmuje dużo miejsca, a daje dużo radości. Dinozaur to ulubiony męski motyw .

Kredki jednorożec

3,50 
Kredki jednorożec to doskonała narzędzie pracy dla każdego rysownika. Ten mini zestaw zawierający 6 podstawowych kolorów kredeczek jest niewielki i nie zajmuje dużo miejsca, a daje dużo radości. Do wyboru opakowanie w kolorze turkusowym i fioletowym.

Gumki szkolne mix 10

14,50 
Gumki szkolne mix 10 sztuk to idealne połączenie oryginalnych gumeczek dla dziewczynek i chłopców. Wśród nich są 2 jednorożce, 1 lalka, 4 autka, 2 kwiatuszki, 1 robot.  Dla każdego coś miłego :-)

Długopis króliczek

14,00 
Długopis króliczek to cienkopis w cukierkowych, pastelowych kolorkach: różowym, fioletowym, seledynowym i błękitnym. Pakiet zawiera 4 sztuki.

Długopis żabka

21,00 
Długopis żabka to świetny cienkopis. W pakiecie znajduje się 6 sztuk. Trzy z nich są w kolorze ciemno zielonym, a trzy w jasno zielonym.

Długopis konik morski

15,60 
Długopis konik morski to świetny cienkopis, który w zeszycikach przedszkolaczka i szkolniaczka stawia piękne literki i cyferki. W tym pakiecie są 4 długopisy w kolorze żółtym, różowym, fioletowym i turkusowym.