Długopisy to narzędzie pracy zarówno szkolniaczka jak i przedszkolaczka. Duża różnorodność pozwala na wyszukanie i młodszym i starszym .

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Długopis wojskowy

15,00 
Długopis wojskowy to świetny prezent dla szkolniaczka i przedszkolaczka. Wzór moro sprawia, że te długopisy są uwielbiane przez chłopców. Jednak również lubią go dziewczynki. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Długopis jednorożec

12,00 
Długopis jednorożec jest najmodniejszym pisadełkiem w ostatnim czasie. Pakiet zawiera 4 sztuki, a każda z nich w innym kolorze.

Długopis jednorożec świecący

13,50 
to ulubione narzędzie pracy szkolniaczka i przedszkolaczka. Lampeczka, którą włącza się poprzez przesunięcie przycisku jest bardzo jasna i rozświetla każdą - nawet największą ciemnicę:-) Pakiet zawiera 3 sztuki . Każdy jest w innym kolorze.

Długopis króliczek

14,00 
Długopis króliczek to cienkopis w cukierkowych, pastelowych kolorkach: różowym, fioletowym, seledynowym i błękitnym. Pakiet zawiera 4 sztuki.

Długopis żabka

21,00 
Długopis żabka to świetny cienkopis. W pakiecie znajduje się 6 sztuk. Trzy z nich są w kolorze ciemno zielonym, a trzy w jasno zielonym.

Długopis konik morski

15,60 
Długopis konik morski to świetny cienkopis, który w zeszycikach przedszkolaczka i szkolniaczka stawia piękne literki i cyferki. W tym pakiecie są 4 długopisy w kolorze żółtym, różowym, fioletowym i turkusowym.

Długopis jednorożec i księżyc

12,00 
Długopis jednorożec i księżyc jest wspaniałym przyborem do pisania małej księżniczki, która uwielbia jednorożce. Pisze cieniutkim, wygodnym wkładem, a w pakiecie znajduje się mix kolorystyczny. Cena obejmuje 4 sztuki.

Długopis jednorożec

12,00 
Długopis jednorożec to idealne narzędzie pracy przedszkolaczka i szkolniaczka. Ma cieniutki wkład, jest cienkopisem - idealnym do pisania literek czy rysowania. Pakiet zawiera 3 długopisy , każdy w innym kolorze.

Długopisy owoce

14,00 
Długopisy owoce to najzdrowsze narzędzia do pracy każdego szkolniaczka i przedszkolaczka. Owocowe szaleństwo to jabłko, gruszka, ananas i truskawka. Każdy z nich ma cieniutki wkład, bo jest eleganckim i wygodnym cienkopisem. Pakiet zawiera 4 cienkopisy.

Długopis magiczny świecący

20,00 
Długopis magiczny to fantastyczny i bajerancki przybór do pisania. Zakończony jest latarką, która po włączeniu świeci kolorowym, mrugającym światłem. Super, oryginalny prezent i niepowtarzalny gadżet. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Długopis żelowy

10,00 
Długopis żelowy to doskonałe uzupełnienie przyborów do rysowania i pisania. Ten jest wyjątkowy ! Brokatowe drobinki umieszczone we wkładzie sprawiają, że rysunek staje się magiczny !

Długopisy pastelowe

16,00 
Długopisy pastelowe są świetnym narzędziem do pisania. Cieniutkie kreseczki, które wypisują wyglądają bardzo elegancko. Długopis ma oryginalny wzór, a kolorystyka sprawia, że znajdzie się ciekawy kolorek i dla dziewczynki , i dla chłopca. Pakiet zawiera 10 sztuk i mix kolorów.