Długopisy to narzędzie pracy zarówno szkolniaczka jak i przedszkolaczka. Duża różnorodność pozwala na wyszukanie i młodszym i starszym .

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

Długopisy kolorowe 10

15,00 
Długopisy kolorowe to 10 bardzo barwnych pisaczków. Są wśród nich: czerwony, różowy, pomarańczowy, żółty, niebieski, granatowy, fioletowy. zielony jasny i zielony ciemny i czarny.

Długopisy wielokolorowe piłki

25,00 
Długopisy wielokolorowe piłki to pakiet pięciu pisadełek dla miłośników piłki nożnej.

Długopisy dinozaury

20,00 
Długopisy dinozaury to kolorowe długopisy z uwielbianymi - szczególnie przez chłopców zwierzątkami. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Długopisy stopa

20,00 
Długopisy stopa to oryginale długopisy-cienkopisy. Przezroczysta stópka z wtopionymi błyszczącymi elementami jest idealna.

Długopisy lama z puszkiem

20,00 
Długopisy lama z puszkiem to pakiet 5 długopisów -cienkopisów, które mają milutki puszek.

Długopisy cienkopisy kwiatuszki

15,00 
Długopisy cienkopisy kwiatuszki są bardzo eleganckimi pisaczkami. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Długopisy kotki

21,60 
Długopisy kotki to kolorowe, radosne długopisy – cienkopisy. W pakiecie znajduje się 12 sztuk i kolory: zielony, różowy, fioletowy, pomarańczowy

Długopis jednorożec świecący 3

13,50 
Długopis jednorożec świecący to 3 sztuki cienkopisu z bardzo oryginalnym światełkiem.

Długopisy cienkopisy mix 50

60,00 
Długopisy cienkopisy mix 50 to duży zestaw eleganckich przezroczystych cienkopisów. Idealne do szkoły, biura i gabinetu. Dodatkowym argumentem jest dobra

Długopisy owieczki

14,00 
Długopisy owieczki to narzędzie pracy przedszkolaczka i szkolniaczka. Miłe pyszczki zwierzątek sprawiają, że każdy je bardzo lubi. Pakiet zawiera 4

Długopisy z gwiazdką

25,50 
Długopisy z gwiazdką i magiczną buteleczką sprawiają, że każde słowo wyczarowuje się jak z bajki o zaczarowanym ołówku. Pakiet zawiera 3 sztuki cienkopisów w różnych kolorach.

Długopisy ze sprężynką

36,00 
Długopisy ze sprężynką wypełnione magicznym płynem z brokatem to rewelacja dla każdego kto chce zabłysnąć :-) Minki emotikonkowe i piękne kolory wzbudzają zachwyt każdego użytkownika. Pakiet zawiera 4 szt.