Długopisy to narzędzie pracy zarówno szkolniaczka jak i przedszkolaczka. Duża różnorodność pozwala na wyszukanie i młodszym i starszym .

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Długopisy z gwiazdką

25,50 
Długopisy z gwiazdką i magiczną buteleczką sprawiają, że każde słowo wyczarowuje się jak z bajki o zaczarowanym ołówku. Pakiet zawiera 3 sztuki cienkopisów w różnych kolorach.

Długopisy ze sprężynką

36,00 
Długopisy ze sprężynką wypełnione magicznym płynem z brokatem to rewelacja dla każdego kto chce zabłysnąć :-) Minki emotikonkowe i piękne kolory wzbudzają zachwyt każdego użytkownika. Pakiet zawiera 4 szt.

Długopisy z owockami

36,00 
Długopisy z owockami to oryginalne cienkopisy, które mają przezroczysty pojemniczek w formie przywieszki. Jet on wypełniony owockami: arbuzami, truskawkami, pomarańczami i cytrynkami. Promocja zdrowia i niebanalna forma to z pewnością argumenty przemawiające za zakupem 4 sztukowego pakietu.

Długopis vip kokardka piórko

50,00 
Długopis vip kokardka piórko z kryształkiem to pakiet 5 sztuk eleganckich cienkopisów. W pakiecie znajduje się mix kolorów.

Długopisy mix

42,00 
Długopisy mix to pakiet różnorodnych pisaków, a właściwie cienkopisów. W pakiecie 12 sztuk mamy zarówno zielone żabki, jak i urocze króliczki, ale i koniki morskie oraz długopisy tęcza. W tym bogatym pakiecie znajda się wzory zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Długopisy mechanika

22,50 
Długopisy mechanika to wspaniały prezent dla chłopca, który uwielbia majsterkowanie albo dla prawdziwego mechanika. W pakiecie 5 sztuk znajdują się szczypce i klucz francuski.

Długopisy z filmu Czarodzieje

14,50 
Długopisy z filmu Czarodzieje to kolorowe i czarodziejskie długopisy. Ich radosna kolorystyka wprawia w radość ! Pakiet zawiera 10 sztuk.

Długopis z motywem egipskim

13,00 
Długopis z motywem egipskim to klasyczny niebieski długopis. Przypomina o wakacjach i ciepełku. Jest idealny także dla starszych użytkowników. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Długopisy Polly

16,00 
Długopisy Polly to klasyczne długopisy automatyczne z niebieskim wkładem. Ulubione dziewczęce kolory są niewątpliwie dodatkowym argumentem. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Długopis wojskowy

15,00 
Długopis wojskowy to świetny prezent dla szkolniaczka i przedszkolaczka. Wzór moro sprawia, że te długopisy są uwielbiane przez chłopców. Jednak również lubią go dziewczynki. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Długopis jednorożec

12,00 
Długopis jednorożec jest najmodniejszym pisadełkiem w ostatnim czasie. Pakiet zawiera 4 sztuki, a każda z nich w innym kolorze.

Długopis jednorożec świecący

13,50 
to ulubione narzędzie pracy szkolniaczka i przedszkolaczka. Lampeczka, którą włącza się poprzez przesunięcie przycisku jest bardzo jasna i rozświetla każdą - nawet największą ciemnicę:-) Pakiet zawiera 3 sztuki . Każdy jest w innym kolorze.