Długopisy to narzędzie pracy zarówno szkolniaczka jak i przedszkolaczka. Duża różnorodność pozwala na wyszukanie i młodszym i starszym .

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Długopis jednorożec i księżyc

12,00 
Długopis jednorożec i księżyc jest wspaniałym przyborem do pisania małej księżniczki, która uwielbia jednorożce. Pisze cieniutkim, wygodnym wkładem, a w pakiecie znajduje się mix kolorystyczny. Cena obejmuje 4 sztuki.

Długopis jednorożec

12,00 
Długopis jednorożec to idealne narzędzie pracy przedszkolaczka i szkolniaczka. Ma cieniutki wkład, jest cienkopisem - idealnym do pisania literek czy rysowania. Pakiet zawiera 3 długopisy , każdy w innym kolorze.

Długopisy owoce

14,00 
Długopisy owoce to najzdrowsze narzędzia do pracy każdego szkolniaczka i przedszkolaczka. Owocowe szaleństwo to jabłko, gruszka, ananas i truskawka. Każdy z nich ma cieniutki wkład, bo jest eleganckim i wygodnym cienkopisem. Pakiet zawiera 4 cienkopisy.

Długopis magiczny świecący

20,00 
Długopis magiczny to fantastyczny i bajerancki przybór do pisania. Zakończony jest latarką, która po włączeniu świeci kolorowym, mrugającym światłem. Super, oryginalny prezent i niepowtarzalny gadżet. Pakiet zawiera 10 sztuk.

Długopis żelowy

10,00 
Długopis żelowy to doskonałe uzupełnienie przyborów do rysowania i pisania. Ten jest wyjątkowy ! Brokatowe drobinki umieszczone we wkładzie sprawiają, że rysunek staje się magiczny !

Długopisy pastelowe

16,00 
Długopisy pastelowe są świetnym narzędziem do pisania. Cieniutkie kreseczki, które wypisują wyglądają bardzo elegancko. Długopis ma oryginalny wzór, a kolorystyka sprawia, że znajdzie się ciekawy kolorek i dla dziewczynki , i dla chłopca. Pakiet zawiera 10 sztuk i mix kolorów.

Długopis z kwiatkami

16,00 
Długopis z kwiatkami to fantastyczny prezent dla szkolniaczka . Motyw kwiatowy szczególnie lubią dziewczynki, ale zdarza się też , że

Długopis ślimaczek 5 szt.

12,50 
Długopis ślimaczek  jest zarówno cukierkowym przyborem przedszkolno-szkolnym, jak i fantastyczną zabaweczką. Jeżdżący ślimaczek potrafi rozbawić nawet małego smutaska.

Długopis żyrafka 10 szt.

20,00 
Długopis żyrafka to doskonały prezent dla przedszkolaczka i szkolniaczka. Pakiet zawiera 10 szt. długopisów w różnych kolorach.

Długopis smile 5 szt.

12,50 
Długopis smile jest doskonałym narzędziem pracy każdego szkolniaczka a nawet przedszkolaczka. Poza funkcją pisania jest doskonałą zabawką:-) Pakiet zawiera 5 długopisów.

Magiczny kolorowy długopis

20,00 
Jeden długopis - kilka kolorów? To jest u nas możliwe! Magiczne długopisy z modnymi motywami już wkrótce mogą wypełnić nowe piórniki dzielnych Pacjentów. Uszczęśliw ich! Pakiet zawiera  5 długopisów.

Długopis strzykawka 10 szt.

25,00 
Długopis strzykawka to  dwa w jednym. Doskonałe zarówno do pisania jak i zabawy w lekarza.