Gumki szkolne są bardzo kolorowe z bardzo różnorodnymi, oryginalnymi wzorami zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Gumki truskawki szkolne

10,00 
Gumki truskawki to szkolne gumeczki, które zmazują niechciane literki, kreseczki i rysunki. Są lubianym owockiem przez większość dzieci i dorosłych:-) Pakiet zawiera 20 sztuk.

Gumki jednorożec z kolorową grzywą

5,40 
Gumki jednorożec z kolorową grzywą pozwalają zetrzeć to co niechciane. Piękne białe jednorożce z różowo-pomarańczowo-żółtą grzywą są ulubieńcami szczególnie małych dziewczynek. Pakiet zawiera 4 sztuki.

Gumki szkolne pomadki

6,00 
Gumki szkolne pomadki to chyba najbardziej oryginalne gumeczki. Forma pomadki sprawia, że to nie tylko narzędzie pracy szkolniaczka czy przedszkolaczka ale także zabawkowy "kosmetyk" do zrobienia make up'u lalce, a nawet sobie. Kolor różowy i seledynowy to ulubione dziewczęce kolory, więc to z pewnością dodatkowy atut. Idealny prezent dla małej damy. W pakiecie znajdują się 2 sztuki.

Gumki w słoiczku 50

30,00 
Gumki w słoiczku 50 sztuk to mix gumeczek, wśród których są: truskaweczki, telefony, a także prostokątne gumeczki w kolorze różowym i zielonym. Całość zamknięta w kolorowy słoiczek. Poza atrakcyjnością gumeczek, niewątpliwie atrakcyjna jest cena !

Gumki zwierzątka morskie

15,00 
Gumki zwierzątka morskie to różnorodne żyjątka z głębin mórz i oceanów. Pakiet ma 6 sztuk, które umieszczone są w plastikowym, wygodnym pudełeczku.

Gumki jednorożec 6

15,00 
Gumki jednorożec 6 to urocze słitaśne gumeczki. W skład pakietu wchodzi jednorożec, gwiazdeczka, słonko, chmurka, tęcza i księżyc. Wszystkie są zamknięte w malutkim, plastikowym pudełeczku.

Gumki smile 72

39,60 
Gumki smile 72 sztuki to radosny zestaw szkolnych , żółciutkich gumeczek. Wesołe buziaczki pokazują różne emocje i są bardzo lubiane.

Gumki szkolne mix 10

14,50 
Gumki szkolne mix 10 sztuk to idealne połączenie oryginalnych gumeczek dla dziewczynek i chłopców. Wśród nich są 2 jednorożce, 1 lalka, 4 autka, 2 kwiatuszki, 1 robot.  Dla każdego coś miłego :-)

Gumki chmurki

9,00 
Gumki chmurki to radosne, żółciutkie szkolne i przedszkolne gumeczki - do zmazywania niechcianych literek i rysunków. Każda gumeczka ma radosną minkę, która z pewnością poprawia humorek :-) . W pakiecie znajduje się 10 gumeczek.

Gumki mix kolorowy

26,00 
Gumki mix kolorowy to bardzo różnorodny i bogaty mix gumeczek szkolnych. Są wśród nich auta, helikoptery, laleczki, jednorożce, kwiatuszki, serduszka, roboty, emotki i ludziki. Pakiet zawiera 20 sztuk gumeczek, które są w stanie przywrócić stan rysunku do poprzedniego i wyczarować nową rzeczywistość.

Gumki auta

6,00 
Gumki szkolne autka są fantastyczną i bardzo użyteczną nagrodą. Czy przedszkolaczek czy szkolniaczek może sobie bez nich poradzić? Raczej nie -a ich oryginalna formuła sprawia, że są uwielbiane. Pakiet zawiera 4 sztuki, każda w innym kolorze.

Gumki smile duże

25,00 
Gumki smile to szkolne gumki do ścierania w formie dużych buziaczków oraz ludzików. Każda z nich prezentuje różne emocje. Gumeczki są uniwersalne, więc są doskonałym prezentem i dla dziewczynki, i dla chłopca. Pakiet 20 sztuk gumek zapakowany jest w fantastyczny, elegancki pojemnik plastikowy z metalowym wieczkiem i uchwytem.