Gumki szkolne są bardzo kolorowe z bardzo różnorodnymi, oryginalnymi wzorami zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Gumki serduszka love

12,00 
Gumki serduszka love to urocze kolorowe gumeczki, które pozwalają wymazać to co niechciane:-) Zestaw zawiera serduszka w kolorze: czerwonym, różowym

Gumki sportowe piłki

14,00 
Gumki sportowe piłki to 10 sztuk różnorodnych gumeczek szkolnych do ścierania. Są wśród nich piłki koszykowe, do baseballa, nożne, tenisowe

Gumki narzędzia

10,00 
Gumki narzędzia to typowo męski pakiet . Składa się na niego piła, kombinerki, młotek i 2 śrubokręty. Bardzo oryginalny prezent

Gumki buźki duże

7,50 
Gumki buźki duże to bardzo okazałe, żółciutkie szkolne gumeczki do ścierania. W pakiecie znajduje się 6 sztuk na barwnym blisterku.

Gumki truskawki szkolne

10,00 
Gumki truskawki to szkolne gumeczki, które zmazują niechciane literki, kreseczki i rysunki. Są lubianym owockiem przez większość dzieci i dorosłych:-) Pakiet zawiera 20 sztuk.

Gumki jednorożec z kolorową grzywą

5,40 
Gumki jednorożec z kolorową grzywą pozwalają zetrzeć to co niechciane. Piękne białe jednorożce z różowo-pomarańczowo-żółtą grzywą są ulubieńcami szczególnie małych dziewczynek. Pakiet zawiera 4 sztuki.

Gumki szkolne pomadki

6,00 
Gumki szkolne pomadki to chyba najbardziej oryginalne gumeczki. Forma pomadki sprawia, że to nie tylko narzędzie pracy szkolniaczka czy przedszkolaczka ale także zabawkowy "kosmetyk" do zrobienia make up'u lalce, a nawet sobie. Kolor różowy i seledynowy to ulubione dziewczęce kolory, więc to z pewnością dodatkowy atut. Idealny prezent dla małej damy. W pakiecie znajdują się 2 sztuki.

Gumki w słoiczku 50

30,00 
Gumki w słoiczku 50 sztuk to mix gumeczek, wśród których są: truskaweczki, telefony, a także prostokątne gumeczki w kolorze różowym i zielonym. Całość zamknięta w kolorowy słoiczek. Poza atrakcyjnością gumeczek, niewątpliwie atrakcyjna jest cena !

Gumki zwierzątka morskie

15,00 
Gumki zwierzątka morskie to różnorodne żyjątka z głębin mórz i oceanów. Pakiet ma 6 sztuk, które umieszczone są w plastikowym, wygodnym pudełeczku.

Gumki jednorożec 6

15,00 
Gumki jednorożec 6 to urocze słitaśne gumeczki. W skład pakietu wchodzi jednorożec, gwiazdeczka, słonko, chmurka, tęcza i księżyc. Wszystkie są zamknięte w malutkim, plastikowym pudełeczku.

Gumki szkolne mix 10

14,50 
Gumki szkolne mix 10 sztuk to idealne połączenie oryginalnych gumeczek dla dziewczynek i chłopców. Wśród nich są 2 jednorożce, 1 lalka, 4 autka, 2 kwiatuszki, 1 robot.  Dla każdego coś miłego :-)

Gumki mix kolorowy

26,00 
Gumki mix kolorowy to bardzo różnorodny i bogaty mix gumeczek szkolnych. Są wśród nich auta, helikoptery, laleczki, jednorożce, kwiatuszki, serduszka, roboty, emotki i ludziki. Pakiet zawiera 20 sztuk gumeczek, które są w stanie przywrócić stan rysunku do poprzedniego i wyczarować nową rzeczywistość.