Gumki szkolne są bardzo kolorowe z bardzo różnorodnymi, oryginalnymi wzorami zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Gumki usta serca

13,20 
Gumki usta serca to szkolne gumeczki do zmazywania niechcianych rysunków. Pakiet zawiera 12 sztuk: 6 czerwonych usteczek i 6 różowych serduszek.

Gumki kosmos

16,00 
Gumki kosmos to 6 długich i bardzo niebanalnych gumeczek. Jest wśród nich kosmonauta, ziemia, pojazd kosmiczny, rakieta. Każda z nich związana z kosmosem.

Gumki chmurki w słoiczku

33,00 
Gumki chmurki w słoiczku to pakiet 40 żółciutkich i radosnych gumeczek szkolnych, które potrafią zetrzeć to co niechciane.

Gumki szkolne dinozaury

15,00 
Gumki szkolne dinozaury to pakiet 6 długich, kolorowych gumeczek.

Gumki szkolne dinozaury

9,00 
Gumki szkolne dinozaury to 4 urocze gumeczki. Każdy szkolniaczek i przedszkolaczek je z pewnością pokocha. W pakiecie znajdują się 4

Gumki serduszka love

12,00 
Gumki serduszka love to urocze kolorowe gumeczki, które pozwalają wymazać to co niechciane:-) Zestaw zawiera serduszka w kolorze: czerwonym, różowym

Gumki sportowe piłki

14,00 
Gumki sportowe piłki to 10 sztuk różnorodnych gumeczek szkolnych do ścierania. Są wśród nich piłki koszykowe, do baseballa, nożne, tenisowe

Gumki narzędzia

10,00 
Gumki narzędzia to typowo męski pakiet . Składa się na niego piła, kombinerki, młotek i 2 śrubokręty. Bardzo oryginalny prezent

Gumki buźki duże

7,50 
Gumki buźki duże to bardzo okazałe, żółciutkie szkolne gumeczki do ścierania. W pakiecie znajduje się 6 sztuk na barwnym blisterku.

Gumki truskawki szkolne

10,00 
Gumki truskawki to szkolne gumeczki, które zmazują niechciane literki, kreseczki i rysunki. Są lubianym owockiem przez większość dzieci i dorosłych:-) Pakiet zawiera 20 sztuk.

Gumki jednorożec z kolorową grzywą

5,40 
Gumki jednorożec z kolorową grzywą pozwalają zetrzeć to co niechciane. Piękne białe jednorożce z różowo-pomarańczowo-żółtą grzywą są ulubieńcami szczególnie małych dziewczynek. Pakiet zawiera 4 sztuki.

Gumki szkolne pomadki

6,00 
Gumki szkolne pomadki to chyba najbardziej oryginalne gumeczki. Forma pomadki sprawia, że to nie tylko narzędzie pracy szkolniaczka czy przedszkolaczka ale także zabawkowy "kosmetyk" do zrobienia make up'u lalce, a nawet sobie. Kolor różowy i seledynowy to ulubione dziewczęce kolory, więc to z pewnością dodatkowy atut. Idealny prezent dla małej damy. W pakiecie znajdują się 2 sztuki.