Kalendarze mycia zębów. Aby Twój Pacjent uczył się systematyczności i pamiętał o codziennej higienie jamy ustnej podaruj mu planszę, na której 4 tygodnie będzie naklejał naklejkę po każdym myciu ząbków. Gdy zapełni całą planszę ułoży barwny rysunek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kalendarze mycia zębów 10 NOWOŚĆ

25,00 
Kalendarze mycia zębów to  10 fantastycznych wyklejanek i NOWOŚĆ . Pakiet zawiera 4 rodzaje z: wróżką zębuszką, dinozaurem, wiewiórką i ze sportowym, czerwonym autkiem wraz z kompletem naklejek. Nasze kalendarze mycia zębów zdobyły Medal Najwyższej Jakości na targach Krakdent 2023 ! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Mamy nadzieję, że dla Państwa to dowód, że warto je wypróbować - skoro nasz produkt został wyróżniony przez tak zacne grono stomatologicznych fachowców .

Kalendarze mycia zębów 20 NOWOŚĆ !!!!

39,00 
Kalendarze mycia zębów to 20 fantastycznych wyklejanek i NOWOŚĆ . Pakiet zawiera 4 rodzaje: 5 z wróżką zębuszką, 5 z dinozaurem, 5 z wiewiórką i 5 ze sportowym, czerwonym autkiem wraz z kompletem naklejek. Nasze kalendarze mycia zębów zdobyły Medal Najwyższej Jakości na targach Krakdent 2023 ! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Mamy nadzieję, że dla Państwa to dowód, że warto je wypróbować - skoro nasz produkt został wyróżniony przez tak zacne grono stomatologicznych fachowców .

Kalendarze mycia zębów – Puzlowanki

30,00 45,00 
Kalendarze mycia zębów to popularna wyklejanka, na której dziecko każdorazowo po umyciu ząbków nakleja naklejkę - po to, by po m-cu użytkowania zobaczyć wesoły obrazeczek. Zestaw zawiera mix 2 rodzajów plansz z Panią i Panem Doktorem oraz komplet naklejek.