Temperówki potrafią zatemperować i kredeczkę i ołówek. Mamy do wyboru kilka wariantów.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Temperówki piłki

102,00 
Temperówki piłki to oryginalne, kolorowe strugaczki. Pakiet 60 sztuk zamknięty jest w plastikowym, zakręcanym słoju.

Temperówki gąsiennice

15,50 
Temperówki gąsiennice to kolorowe, radosne strugaczki. Pakiecik zawiera mix kolorów i 10 gąsienniczek.

Temperówki kostki

19,00 
Temperówki kostki to pakiet 10 oryginalnych strugaczek. Piękne kolory i niebanalna forma sprawia, że mają wielu sympatyków.

Temperówki owocki warzywka

15,00 
Temperówki owocki warzywka to pakiet 10 strugaczek. Wśród nich znajdują się m.in. : pomarańcze, arbuzy, kiwi i pomidorki.

Temperówki słoniki

48,60 
Temperówki słoniki to zestaw 36 sztuk uroczych słoniczków, przynoszących szczęście oczywiście. Cały pakiet umieszczony jest w plastikowym, poręcznym słoju, który zajmuje mało miejsca i jest bardzo wygodny:-)

Temperówki owoce warzywa

66,00 
Temperówki owoce warzywa to zestaw 60 sztuk różnorodnych strugaczek. Pomarańcze, kiwi, arbuzy czy pomidorki to przedstawiciele zdrowej żywności, którą naprawdę warto promować.

Temperówki w misiu

63,00 
Temperówki w misiu to pakiet 90 sztuk kolorowych strugaczek. Uroczy misiaczek to fantastyczny pojemniczek na drobiazgi, gdy skończą się już temperóweczki.

Temperówki w aucie

40,00 
Temperówki w aucie to 53 sztuki strugaczek zamkniętych w plastikowe fantastyczne autko na kółkach. Idealny pojemniczek na drobiazgi .

Temperówki rybki w słoju

61,60 
Temperówki rybki w słoju to zestaw 56 sztuk kolorowych temperówek w bardzo wygodnym plastikowym słoiku.

Temperówki rybki

8,00 
Temperówki rybki to kolorowe strugaczki. Zarówno przedszkolaczek jak i szkolniaczek powinien je mieć. Pakiet zawiera 4 sztuki, każda w innym kolorze.

Temperówki gitara

19,00 
Temperówki gitara to oryginalne przybory szkolne i przedszkolne . Można zarówno zatemperować kredeczkę czy ołówek, ale także "pograć" na gitarze. Z tej super zabawki może skorzystać aż 24 chłopców albo dziewczynek, gdyż tyle zawiera bardzo elegancki pojemniczek plastikowy sowa, który potem można wykorzystać do przechowywania innych skarbów.

Temperówki mix flagi buźki

16,00 
Temperówki mix flagi i buźki zawiera 10 różnorodnych, kolorowych strugaczek .