Temperówki potrafią zatemperować i kredeczkę i ołówek. Mamy do wyboru kilka wariantów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Temperówki słoniki

48,60 
Temperówki słoniki to zestaw 36 sztuk uroczych słoniczków, przynoszących szczęście oczywiście. Cały pakiet umieszczony jest w plastikowym, poręcznym słoju, który zajmuje mało miejsca i jest bardzo wygodny:-)

Temperówki w misiu

63,00 
Temperówki w misiu to pakiet 90 sztuk kolorowych strugaczek. Uroczy misiaczek to fantastyczny pojemniczek na drobiazgi, gdy skończą się już temperóweczki.

Temperówki w aucie

40,00 
Temperówki w aucie to 53 sztuki strugaczek zamkniętych w plastikowe fantastyczne autko na kółkach. Idealny pojemniczek na drobiazgi .

Temperówki Hannah

9,90 
Temperówki Hannah to uwielbiane przez dzieci strugaczki. Przepiękna kolorystyka i miły motyw, sprawiają, że to dobry prezent dla dzielnego Pacjenta, a na dodatek bardzo ekonomiczny ! Pakiet zawiera 10 sztuk.

Temperówki rybki w słoju

61,60 
Temperówki rybki w słoju to zestaw 56 sztuk kolorowych temperówek w bardzo wygodnym plastikowym słoiku.

Temperówki rybki

8,00 
Temperówki rybki to kolorowe strugaczki. Zarówno przedszkolaczek jak i szkolniaczek powinien je mieć. Pakiet zawiera 4 sztuki, każda w innym kolorze.

Temperówki gitara

19,00 
Temperówki gitara to oryginalne przybory szkolne i przedszkolne . Można zarówno zatemperować kredeczkę czy ołówek, ale także "pograć" na gitarze. Z tej super zabawki może skorzystać aż 24 chłopców albo dziewczynek, gdyż tyle zawiera bardzo elegancki pojemniczek plastikowy sowa, który potem można wykorzystać do przechowywania innych skarbów.

Temperówki mix flagi buźki

16,00 
Temperówki mix flagi i buźki zawiera 10 różnorodnych, kolorowych strugaczek .

Temperówki buźki

12,00 
Temperówki buźki to ulubione strugaczki ! Ich radosny, żółciutki kolor i radosne minki dodają otuchy nawet w najtrudniejszych momentach. Pakiet zawiera 6 wesolutkich temperóweczek.