Bransoletki tęczowe 12

12,00 
Bransoletki tęczowe 12 to nieduży pakiecik kolorowych, radosnych bransoletek. Różowy, żółty, turkusowy, seledyn i błękit to zestawienia kolorystyczne , które uwielbiają małe elegantki.

Bransoletki zegarek eko

20,00 
Bransoletki zegarek eko to różowiutka i ekologiczna, bo drewniana ozdoba dziewczęcej rączki. Kolor akceptowany przez wszystkie małe elegantki i "prawie" dorosły zegarek - sprawiają, że to HIT . Pakiet zawiera 10 sztuk.

Bransoletki mix

22,00 
Bransoletki mix to pakiet 20 bardzo różnych wzorów damskie biżuterii. Wśród niej są ekspresiki, bransoletki z koralików, silikonowe czy też ze sznurka. Bogata gama kolorystyczna z pewnością pozwoli na dokonanie wyboru.

Bransoletki jednorożce antystresowe

26,00 
Bransoletki jednorożce antystresowe są miłą i mięciutką ozdobą rączki, ale i świetnym gumowym odstresowywaczem. Można je rozciągać, ugniatać i generalnie - dzięki nim pozbywać się stresu:-) . Pakiet zawiera 10 sztuk w kilku kolorkach.

Karty Pacjenta 100 szt.

29,00 
cena jednej sztuki: 0,25 zł   Karty pacjenta - opakowanie zawiera 100 szt rozkładanych kart, wydruk na usztywnianym papierze.  

Koperta do Karty Pacjenta 100 sztuk

29,00 
cena jednej sztuki: 0,25 zł   Koperta do Karty pacjenta - opakowanie zawiera 100 szt kopert. Wygodna i lubiana ochrona karty, doskonale komponuje się z naszą Kartą Pacjenta.