Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Breloki auta niebieskie

20,00 
Breloki auta niebieskie to mięciutkie i bardzo męskie przywieszki. To wspaniały prezent dla młodszego i starszego chłopca, a i dziewczynki

Breloki auta

24,00 
Breloki auta to wspaniałe przywieszki dla chłopców, małych fanów motoryzacji. Wykonane są z mięciutkiego silikonu. Pakiet zawiera 10 szt.

Auta mix 44

79,00 
Auta  mix to 44 pojazdy, które są idealne do wyścigów . Są wśród nich zarówno metalowe resoraki, jak i kolorowe autka z napędem. auta z kierowcą, auta terenowe, sportowe furki oraz nieduże auteczka w neonowych kolorach- również budowlane.

Auta resoraki z wyrzutniami

39,00 
Auta resoraki z wyrzutniami to doskonała zabawka. Aby można było rozpocząć wyścigi trzeba tylko pomiędzy graczy podzielić auta i naszykować dwie wyrzutnie. Każde autko jest metalowe, więc nie ma ryzyka, że nie wytrwa zawodów. Zwycięża ten kto największą ilość swoich aut wystrzeli jak najdalej. Nie ma nudy! Jest zabawa! Komplet zawiera 18 autek i dwie wyrzutnie.

Auta Formuła

13,00 
Auta Formuła to sprytny zestaw dla chłopców. 10 samochodzików, zestaw flag startowych i 5 kierowców rajdowych to całkiem niemały pakiecik.

Auta resoraki

17,80 
Auta resoraki są bardzo popularną męską zabawką. Ich kolorystyka i różnorodność modeli sprawia, że każdy chłopiec ma na nie chrapkę. Pakiet zawiera 10 sztuk.