Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Breloki puchate kostki

12,50 
Breloki puchate kostki to duże i mięciutkie kosteczki, które mają funkcję przymocowania do szyby. To całkiem jakbyśmy przenieśli się w czasie:-) . Pakiet 5 sztuk zawiera miks kolorystyczny.

breloki kostki

19,50 
Breloki kostki to bardzo oryginalny dodatek. Pakiet zawiera mix kolorów, a wśród nich: niebieskie, zielone, żółte, czerwone, białe i 10 sztuk.

breloki żyrafa

22,00 
Breloki żyrafy z silikonu w delikatnych kolorach: różowym, zielonym i żółtym są uroczym dodatkiem. Są duże, gdyż maja około 6 cm wysokości.  Pakiet zawiera 10 sztuk i miks kolorów.

breloki kwiaty kolorowe

19,00 
Breloki kwiaty  z łodyżką kolorowe,  wykonane  z ekologicznego filcu są miłym, drobnym prezencikiem dla dzielnego pacjenta. Uroczy dodatek do stroju doda szyku . Można traktować ten brelok także jako dodatek do torby. Pakiet zawiera 10 sztuk.

breloki syrenki kryształowe

14,50 
Breloki syrenki wykonane z przezroczystego plastikowego, twardego materiału to świetny i trwały drobiazg dla dzielnego pacjenta.  Delikatnie zabarwione kolorami: pomarańczowym, różowym, turkusowym i fioletowym, sprawiają wrażenie subtelnych.

breloki kwiaty

18,00 
Breloki kwiaty w różowiutkich odcieniach są miłym, drobnym prezencikiem dla dzielnego pacjenta.  Pakiet zawiera 10 sztuk.

breloki serca

15,00 
Breloki serca w najmodniejszym wydaniu z cekinów to jednogłośny hit! Aby dopasować do kreacji wystarczy dokonać wyboru serduszka pośród kolorków: niebieskiego, złotego, różowego, czerwonego i tęczowego. Każda okazja jest dobra, aby obdarować takim prezentem.  Pakiet zawiera mix 5 sztuk.

breloki słonie w paski 10

16,00 
Breloki drewniane słoniki w różnych, stonowanych kolorach. Mogą być dodatkiem do kluczy, plecaka, czy piórnika. Pakiet zawiera mix 10 sztuk.

breloki ząbki 5 szt.

12,50 
Breloki ząbki to bardzo popularne breloki  w formie pojemników na mleczaki. Pojemniczki dostępne są w kilku kolorach: żółtym, zielonym różowym i fioletowych , granatowym i białym. Pakiet zawiera mix kolorystyczny 5 sztuk pojemniczków. Doskonały prezent zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

Breloki kostka 10 sztuk

20,00 
Breloki kostka 10 sztuk  to wielofunkcyjna zabawka. Pełni funkcję breloka, ale  jest to także zabawka, którą można układać! W sprawnych rękach pomieszane kolory mogą być naprawdę szybciutko ułożone.