Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Breloki królik Bugs z marchewką

12,50 
Breloki królik Bugs z marchewką to bardzo oryginalny dodatek. Bajkowy zwierzaczek wykonany jest z mięciutkiego silikonu. Pakiet zawiera 5 sztuk.

Breloki puchate kostki

12,50 
Breloki puchate kostki to duże i mięciutkie kosteczki, które mają funkcję przymocowania do szyby. To całkiem jakbyśmy przenieśli się w czasie:-) . Pakiet 5 sztuk zawiera miks kolorystyczny.

breloki kostki

19,50 
Breloki kostki to bardzo oryginalny dodatek. Pakiet zawiera mix kolorów, a wśród nich: niebieskie, zielone, żółte, czerwone, białe i 10 sztuk.

breloki żyrafa

22,00 
Breloki żyrafy z silikonu w delikatnych kolorach: różowym, zielonym i żółtym są uroczym dodatkiem. Są duże, gdyż maja około 6 cm wysokości.  Pakiet zawiera 10 sztuk i miks kolorów.

breloki kwiaty kolorowe

19,00 
Breloki kwiaty  z łodyżką kolorowe,  wykonane  z ekologicznego filcu są miłym, drobnym prezencikiem dla dzielnego pacjenta. Uroczy dodatek do stroju doda szyku . Można traktować ten brelok także jako dodatek do torby. Pakiet zawiera 10 sztuk.

breloki syrenki kryształowe

14,50 
Breloki syrenki wykonane z przezroczystego plastikowego, twardego materiału to świetny i trwały drobiazg dla dzielnego pacjenta.  Delikatnie zabarwione kolorami: pomarańczowym, różowym, turkusowym i fioletowym, sprawiają wrażenie subtelnych.

breloki kwiaty

18,00 
Breloki kwiaty w różowiutkich odcieniach są miłym, drobnym prezencikiem dla dzielnego pacjenta.  Pakiet zawiera 10 sztuk.

breloki syrenki

18,50 
Breloki syrenki w uwielbianych przez dziewczynki kolorkach są idealnym, drobnym prezencikiem. Motyw syrenki jest nieustająco popularny. Pakiet zawiera 10 sztuk.

breloki serca

15,00 
Breloki serca w najmodniejszym wydaniu z cekinów to jednogłośny hit! Aby dopasować do kreacji wystarczy dokonać wyboru serduszka pośród kolorków: niebieskiego, złotego, różowego, czerwonego i tęczowego. Każda okazja jest dobra, aby obdarować takim prezentem.  Pakiet zawiera mix 5 sztuk.

breloki słonie w paski 10

16,00 
Breloki drewniane słoniki w różnych, stonowanych kolorach. Mogą być dodatkiem do kluczy, plecaka, czy piórnika. Pakiet zawiera mix 10 sztuk.

Breloki kostka 10 sztuk

20,00 
Breloki kostka 10 sztuk  to wielofunkcyjna zabawka. Pełni funkcję breloka, ale  jest to także zabawka, którą można układać! W sprawnych rękach pomieszane kolory mogą być naprawdę szybciutko ułożone.