Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dinozaury w kolorowym pudełeczku

29,00 
Dinozaury w kolorowym pudełeczku to barwny pakiet zawierający 25 elementów . Wśród nich są zarówno dinozaury silikonowe, które po zanurzeniu w wodzie rosną jak i dinozaury z plastikowej masy oraz drzewka. Całość mieści się w kolorowym pudełeczku. To idealny mix dla miłośników tych zwierzaczków.

Pacynki dinozaury

20,00 
Pacynki dinozaury to świetna zabawka dla chłopca i dziewczynki. Pięć okazałych dinozaurów może dać dużo frajdy i bardzo kreatywnie spędzony

Dinozaury 26

32,00 
Dinozaury to zestaw składający się z 26 elementów : 25 fantastycznych zwierzątek i dla okrasy jednego drzewka. Różni przedstawiciele tej grupy zwierząt uświetniają ten zestaw.

Puzzle 3D

15,00 
Puzzle 3D to zajmująca zabawa dla siedmiolatków i starszaczków. W pakiecie znajdują się 4 plansze, z których trzeba wyjąć nacięte elementy, po to by ułożyć z nich dinozaura. Wiele elementów, które trzeba dopasować do siebie sprawia, że to doskonały trening na cierpliwość . Pakiet zawiera 10 opakowań puzzli, czyli zadowoli 10 budowniczych.

Dinozaury

18,00 
Dinozaury to uwielbiane przez chłopców zwierzątka. Gumowe, starannie wykonane zabawki sprawiają, że z  łatwością można przenieść się w czasie nawet