Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Gumki misie

14,40 
Gumki misie to 12 przepięknych gumeczek do włosków. Potrafią zapanować nad włoskami, a na dodatek wygladają szałowo!

Gumki słoneczniki

13,80 
Gumki słoneczniki to gumeczki do włosków i wspaniałe wspomnienie lata. Pakiet zawiera 12 kolorowych gumeczek.

Gumki zajączki

14,40 
Gumki zajączki potrafią pięknie ułożyć włoski małej elegantki. Uroczy zajączek potrafi pięknie ozdobić dziewczęca kiteczkę, warkoczyk czy koczek. Pakiet zawiera 12 sztuk.

Gumki mix

25,00 
Gumki mix to zestaw 25 sztuk różnorodnych gumeczek do włosków dla małych elegantek. Są wśród nich eleganckie i kolorowe kwiatuszki, kokardki z emotkami, żółciutkie emotikonki na czarnej gumce oraz gumeczki z brokatowym serduszkiem. Z takim zestawem zarówno do eleganckiego stroju, jak i sportowego znajdzie się idealny dodatek:-)

Gumki emotikonki

6,00 
Gumki emotikonki to cudowny dodatek do fryzury małej elegantki. Pomoże ujarzmić włoski i stanowić będzie miłą, wesołą ozdobę . W pakieciku 6 gumeczek z popularnymi emotkami na kokardkach.

Gumki w plastikowym pojemniczku

14,00 
Gumki w plastikowym pojemniczku imitującym lizak są doskonałym prezentem. Po zużyciu gumeczek do włosków pojemniczek można przeznaczyć do przechowania rozmaitych skarbów. W pakiecie znajdują się 4 lizaki i kilkaset kolorowych gumeczek do ogarnięcia niesfornych włosków.

Gumki różowiutki mix 100 szt.

13,00 
Gumki różowiutki mix  są idealne do tworzenie ciekawych dziewczęcych fryzurek. Kolory dostępne w tych pakietach sprawiają, że można dopasować je do każdego stroju. Kiteczki, warkoczyki czy koczki stały się dzięki tym gumeczkom proste do uczesania. Polecamy ! Dostępne także inne zestawy kolorystyczne - do obejrzenia w galerii. Poza wygodą i różnorodnością mają mają także kolejny atut - jest to super cena!

Gumki nr 3 – 40 sztuk

19,00 
cena jednej sztuki: 0,48 zł   Komplet kolorowych gumeczek do włosów, 2 opakowania, 40 sztuk.