Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Show sidebar

Gumki emotikonki

6,00 
Gumki emotikonki to cudowny dodatek do fryzury małej elegantki. Pomoże ujarzmić włoski i stanowić będzie miłą, wesołą ozdobę . W pakieciku 6 gumeczek z popularnymi emotkami na kokardkach.

Gumki kwiatki 40

32,00 
Gumki kwiatki są idealne do upinania fryzurki. Dlatego, że wygoda i miły wygląd są ważne , nasze gumeczki są bardzo lubiane. Pakiet zawiera 40 gumek, po dwie w każdym wzorze. Każda gumka ma kształt kwiatuszka , który jest dostępny w kilku pięknych kolorach, na przykład: turkusowym, zielonym, różowym, żółtym.

Gumki w plastikowym pojemniczku

20,00  14,00 
Gumki w plastikowym pojemniczku imitującym lizak są doskonałym prezentem. Po zużyciu gumeczek do włosków pojemniczek można przeznaczyć do przechowania rozmaitych skarbów. W pakiecie znajdują się 4 lizaki i kilkaset kolorowych gumeczek do ogarnięcia niesfornych włosków.

Gumki różowiutki mix 100 szt.

15,00 
Gumki różowiutki mix  są idealne do tworzenie ciekawych dziewczęcych fryzurek. Kolory dostępne w tych pakietach sprawiają, że można dopasować je do każdego stroju. Kiteczki, warkoczyki czy koczki stały się dzięki tym gumeczkom proste do uczesania. Polecamy ! Dostępne także inne zestawy kolorystyczne - do obejrzenia w galerii. Poza wygodą i różnorodnością mają mają także kolejny atut - jest to super cena!

Gumki nr 3 – 40 sztuk

19,00 
cena jednej sztuki: 0,48 zł   Komplet kolorowych gumeczek do włosów, 2 opakowania, 40 sztuk.