Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Breloki jednorożce silikonowe

20,00 
Breloki jednorożce silikonowe to kolorowe, milutkie ozdóbki. Bajkowy jednorożec ma kilka kolorków, a że jest ulubieńcem dziewczynek – nie może

Bransoletki jednorożce 10

22,00 
Bransoletki jednorożce to 10 owijek w pastelowych kolorach z milusińskimi bajkowymi jednorożcami. Każda mała księżniczka z powodzeniem założy swoją ozdobę

Spinki jednorożec w gwiazdki 10

12,00 
Spinki jednorożec w gwiazdki to 10 uroczych spineczek. Milusiński bajkowy stworek powoduje, że każda mała elegantka bezwzględnie chce mieć taką włoskową ozdobę:-)

Naklejki ścienne jednorożec

15,00 
Naklejki ścienne jednorożec to duże naklejki, które mogą ozdobić przepiękne pokoiki małych księżniczek. Jeden komplet zawiera - zgodnie ze zdjęciem - 5 naklejek.

Długopis jednorożec

12,00 
Długopis jednorożec to idealne narzędzie pracy przedszkolaczka i szkolniaczka. Ma cieniutki wkład, jest cienkopisem - idealnym do pisania literek czy rysowania. Pakiet zawiera 3 długopisy , każdy w innym kolorze.

Maskotka jednorożec

15,00 
Maskotka jednorożec to kolejny przytulaśny przyjaciel każdego dziecka. Aby dopasować ulubiony kolor można dokonać wyboru pomiędzy niebieskim i różowym. Ta bajkowa postać ma około 18 cm wysokości.