Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Lalka śmieszka

65,00 
Lalka śmieszka to cudowny, duży babas, który po naciśnięciu na brzuszek - śmieje się. Jej zaraźliwy śmiech jest fantastyczną jogą śmiechu. Lalka jest duża, ma ok. 50 cm. Jest ubrana w spodenki ogrodniczki, bluzeczkę i czapkę. Do wyboru ubranka w kolorze ciemno-różowym, jasno-różowym i błękitnym.  Lalka jest mięciutka i tylko jej główka, rączki i nóżki są gumowe. Jest wspaniałą przytulanką.

Lalka elegantka mini

24,80 
Lalka elegantka mini to wspaniała laleczka z przepięknymi, wielkimi oczami. Mięciutkie włosy małej elegantki często są czesane przez dziewczynki. Każda laleczka z czterech, które są w pakiecie, zapakowana jest w eleganckie plastikowe pudełeczko..

Lalka

19,00 
Lalka z pięknymi, długimi włosami w balowej i bardzo eleganckiej sukni. Piękny prezent dla każdej małej księżniczki. Aby dopasować idealnie lalkę wystarczy dokonać wyboru pomiędzy fioletową, białą, różową i turkusową. Tą bajkową postać uwielbiają chyba dziewczynki.

Lalka z ubrankami

14,00 
Lalka z ubrankami i akcesoriami małej modnisi to doskonały prezent dla małej dziewczynki. Aby wystroić laleczkę wystarczy rozpakować pudełeczko. To doskonała zabawka, rozwijająca wyobraźnię.