Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pierścionki vip młodzieżowe

54,00 
Pierścionki vip młodzieżowe to pakiet biżuterii bardziej stonowanej dla nastoletnich elegantek. Cieniutka obraczka oczywiście daje możliwość regulacji. Pakiet zawiera 36 pierścionków.

Pierścionki królewskie świecidełka

55,00 
Pierścionki królewskie świecidełka to pakiet 36 sztuk eleganckiej biżuterii. Żadna królewna nie powstydziłaby się takiego klejnocika na paluszku:-) Całość w plastikowym różowiutkim serduszku.

Pierścionki vip złote motylki

55,00 
Pierścionki vip złote motylki to pakiecik eleganckiej złotej biżuterii. Skrzydełka motylka to koronkowa robota. Subtelność i elegancja w jednym. Na

Pierścionki kryształki kwiaty czerwono-różowe

54,00 
Pierścionki kryształki kwiaty czerwono-różowe to biżuteria vip zamknięta w plastikowym, różowym serduszku. Każdy z pierścionków jest na regulowanej, metalowej obrączce, która w łatwy sposób dopasowuje się do paluszka. Błyszczące kryształki mienią się w słońcu co powoduje, że każda sroczka je wprost uwielbia.

Pierścionki stokrotki vip

54,00 
Pierścionki stokrotki vip to delikatna biżuteria z przezroczystymi kryształkami.  Kwiatuszki w kolorach różowym, łososiowym i czerwonym umieszczone są na delikatnych i regulowanych obrączkach. Pakiet zawiera 36 sztuk, które umieszczone są w plastikowym, różowym pudełeczku w kształcie serduszka.

Pierścionki VIP kształty 36 szt.

49,00 
Pierścionki  VIP kształty 36 sztuk pierścionków na srebrnych, regulowanych obrączkach z pięknymi kryształkami. Każdy z kryształków poza kolorem różni się także kształtem. Są wśród nich: trójkąciki, gwiazdeczki,  kwiatuszki i  kryształki okrągłe. Różnorodność kolorów pozwoli każdej małej elegantce odszukać swój ulubiony. Swoją popularność zawdzięczają te pierścionki temu, iż są stylizowane na "dorosłą" biżuterię. Zarówno młode jak i starsze damy - uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii.