Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pierścionki kryształki kwiaty czerwono-różowe

54,00 
Pierścionki kryształki kwiaty czerwono-różowe to biżuteria vip zamknięta w plastikowym, różowym serduszku. Każdy z pierścionków jest na regulowanej, metalowej obrączce, która w łatwy sposób dopasowuje się do paluszka. Błyszczące kryształki mienią się w słońcu co powoduje, że każda sroczka je wprost uwielbia.

Pierścionki stokrotki vip

54,00 
Pierścionki stokrotki vip to delikatna biżuteria z przezroczystymi kryształkami.  Kwiatuszki w kolorach różowym, łososiowym i czerwonym umieszczone są na delikatnych i regulowanych obrączkach. Pakiet zawiera 36 sztuk, które umieszczone są w plastikowym, różowym pudełeczku w kształcie serduszka.

Pierścionki VIP kształty 36 szt.

49,00 
Pierścionki  VIP kształty 36 sztuk pierścionków na srebrnych, regulowanych obrączkach z pięknymi kryształkami. Każdy z kryształków poza kolorem różni się także kształtem. Są wśród nich: trójkąciki, gwiazdeczki,  kwiatuszki i  kryształki okrągłe. Różnorodność kolorów pozwoli każdej małej elegantce odszukać swój ulubiony. Swoją popularność zawdzięczają te pierścionki temu, iż są stylizowane na "dorosłą" biżuterię. Zarówno młode jak i starsze damy - uwielbiają naśladować dorosłe miłośniczki biżuterii.